• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskusia k navrhovaným hodnostiam na fóre

DeletedUser7836

Guest

DeletedUser

Guest
Aha, to já nevím ... kdysi jsem se zde regnul jsen kvůli 1 tématu, cca na začátku prázdnin jsem zde začal být aktivní, a nevím přesně jak kdo má kolik komentářů ... dal jsem jen návrh no :) Počty bych už nechal na těch, který se zde orientují ... nebo na Moderátorech.
 

DeletedUser

Guest
0 Příspěvků - Nováček
1-50 Příspěvků - Zaučující
51-100 Příspěvků - Vyučený
101 - 150 Přís. - Vyškolený / Zaučený
151 - 200 Přís. - Zkušený
201 - 250 Přís. - Odborník
251 - 300 Přís. - Expert
301 - 400 Přís. - Mistr
400 Přís. + Nejzkušenější

Bonus : Pán Příspěvků - hráč, který má největší počet příspěvků / den.
Pán Zakladatel - hráč, který má nejvíce založených témat.
Odborník Návrhů - hráč, který má nejvíce témat, které se dostali do 2. kola.

Jen taková momentka :) určitě by byli lepší i...

akorát se tím zvýší počet ho..din kterých už tu je tak dost a někteří spameři se budou tetelit blahem a závodit kdo jich přidá denně víc
navíc počet příspěvků nezaručuje že je někdo expert,mistr atd.
 

DeletedUser7836

Guest
akorát se tím zvýší počet ho..din kterých už tu je tak dost a někteří spameři se budou tetelit blahem a závodit kdo jich přidá denně víc
navíc počet příspěvků nezaručuje že je někdo expert,mistr atd.

Tak samozrejme, že témy, ktoré niesú zmysluplné ako aj také príspevky budeme mazať.
Zas moc neverím, žeby kvôli novým hodnostiam stúpol spam na fóre.

Len by som potreboval vedieť viac návrhov. Zatiaľ ako vidím, je lundic jediný.
 

Deleted User - 31870

Guest
Udělat grafické hodnosti, tzv. ranky, není problém. Na to by i mohla být pro vás soutěž, aspoň by jste se pořádně vyřádili. :) Klasicky textové označení si ale musíte rozmyslet sami, co by jste rádi změnili.
 

DeletedUser

Guest
Tak samozrejme, že témy, ktoré niesú zmysluplné ako aj také príspevky budeme mazať.
Zas moc neverím, žeby kvôli novým hodnostiam stúpol spam na fóre.

Len by som potreboval vedieť viac návrhov. Zatiaľ ako vidím, je lundic jediný.

hele Pete já nemám nic proti jeho návrhu na označení "tvoříč nápadu" nebo "myslitel" ale aby měl nějaký spamer označení expert jen proto že napíše třeba ,,zítra vyleze slunko,, a ještě na to založí téma -je mi proti srsti :klubun:
 
Myslím že by bylo vhodné myslet na ty uživatele, kteří nehodaljí být označení. Sám nestojím o to aby mi něko přiděloval nějakou tabulku, nejsem příznivec líbivých gest. Doufám že vlastník účtu bude mít možnost nepřijmou žádnou "hodnost" zvláště když o ni nestojí. Jestli mi někdo bez mé vůle přilepí na záda cedulku, podle svého uvážení, tak ruším účet. Nemám důvod se při své dobrovolné aktivitě ve volném čase nechat škatulkovat.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že by bylo vhodné myslet na ty uživatele, kteří nehodaljí být označení. Sám nestojím o to aby mi něko přiděloval nějakou tabulku, nejsem příznivec líbivých gest. Doufám že vlastník účtu bude mít možnost nepřijmou žádnou "hodnost" zvláště když o ni nestojí. Jestli mi někdo bez mé vůle přilepí na záda cedulku, podle svého uvážení, tak ruším účet. Nemám důvod se při své dobrovolné aktivitě ve volném čase nechat škatulkovat.

Po dlouhé době souhlasím s McBracey - musí to být dobrovolné - třeba Greeny ať si má klidně ozačení myslitel když s tím souhlasí ale znovu opakuji že škatulkovat někoho jako expert za počet příspěvků je ho..d..a - já například nasbíral většinu v obrázcích a v Kde to je ? což ze mně žádného např.experta nedělá.
 

DeletedUser

Guest
Myslitel- Buď dobrý v nápadech.

A jak vůbec poznáš,kdo je dobrý v nápadech?
Maximálně by to mohli dosáhnout hráči,kteří něco do hry vymyslí.
Ale třeba takový Kudram dostal "odměnu" od samotných vývojářů.

Hráč- Buď aktivní ve hrách.
Co je mi do toho,jestli je někdo aktivní,nebo ne?

[
B]Grafik[/B]- Buď dobrý v grafice (zdravím 7supa).
Pomocník- Buď dobrý v odpovídání na otázky.
Vypravěč- Buď dobrý v psaní povídek.

Zde ale záleží i na názoru jednotlivce.
Mě se některé povídky nelíbí,jiné ano,některé odpovědi......,a některé obrázky.

Moderátor- Buď moderátor.
Zbytečné-Moderátoři mají přece svou vlastní barvu.

Ve výslužbě- Byl jsi a už nejsi moderátor.
Možná nejzajímavější ohodnocení,ale jinak naprosto zbytečné.


Tanečnice- Buď žena.
A jak poznáš,jestli jsem žena,či muž?A proč je z ženy rovnou tanečnice a z chlapů tanečník není?

V.I.P.- Buď jeden z miliónu (prostě borec na všechno).

Tomu nerozumím,jak bych si teda mohl tuhle hodnost zasloužit?

Troll- Kdo vyvolává hádky.
Co má Troll společného s hádavou osobou?

Lama- Kdo není úplně nejchytřejší.
Jak chceš poznat kdo je a kdo není chytrý?
Pokud ti nevyplní nějaký IQ test,kterému stejně většina lidí nevěří,tak o něm nevíš nic.



P.S:A co by se dělo,když se budou tyto hodnosti překrývat?
Trochu OT:
a jak říkal Moderátor, spam se zde maže.



Spam tu dle mého názoru je.
Do ted nerozumím tomu,co má společného věta v tématu Vegetariánství se samotným vegetariánstvím?
Je pravda,že se diskuzí dostalo až ke kritice :

Mě například jídlo v McDonaldu vůbec nechutná... Ale KFC je výborné... Kyblík Classic :D

Či tenhle příspěvek:

Deliciusi jak vůbec můžeš žít :D Já mám maso každý den... Občas třeba jen 5x týdněale to je málodky třeba když máme ovocné knedlíky nebo jdeme na pizzu
 
tie hodnosti nie sú "pitomé"... na sk nebudú oficialne, ale užívatelia si podľa nich urobili ranky do podpisov podľa svojich nickov a podľa toho čo ich baví...kto nechce si nedá...

Nechci nějak srážet uživatele na SK foru, ale dávat si sám sobě označení a hodnocení, to dělají malé děcka. Jakou to má váhu když si sám sobě dám nějaký odznak, který bych si měl zasloužit?! Vy Slováci jste strašně sveřepí, to se odráží ve všem, u nás se lidi vzájemě neoznačují hanlivými označeními v kolektivu. Tady se lidem nebude líbit že nese veřejné označení "lama - čestynář". Proč toto provádět desetiletým dětem, které si toto svým působením nejspíše zaslouží?! Ať je soukromě upozorní moderátor, netřeba je pranýřovat před celým forem. A to říkám jako kruťas, který sám nesnáši neadekvátní chování a ledabylý pravopis.
 

DeletedUser

Guest
A proč je z ženy rovnou tanečnice a z chlapů tanečník není?

Důvod ze SK fóra:
Túto hodnosť má dievčenská časť fóra, ktorá tu je v menšine, tak sme si ich zvýraznili. Pokiaľ má nejaké dievča záujem o hodnosť Lady (překlad Greenyho: tanečnice) stačí napísať SS, pokiaľ sa bude nejaký chalan pokúšať získať hodnosť Lady (překlad Greenyho: tanečnice) bude potrestaný.

Takže proto aby se dívčí část fóra která je v menšině zvýraznila ;)
 

DeletedUser10268

Guest
Nechci nějak srážet uživatele na SK foru, ale dávat si sám sobě označení a hodnocení, to dělají malé děcka. Jakou to má váhu když si sám sobě dám nějaký odznak, který bych si měl zasloužit?! Vy Slováci jste strašně sveřepí, to se odráží ve všem, u nás se lidi vzájemě neoznačují hanlivými označeními v kolektivu. Tady se lidem nebude líbit že nese veřejné označení "lama - čestynář". Proč toto provádět desetiletým dětem, které si toto svým působením nejspíše zaslouží?! Ať je soukromě upozorní moderátor, netřeba je pranýřovat před celým forem. A to říkám jako kruťas, který sám nesnáši neadekvátní chování a ledabylý pravopis.

však hovorím, že na fóre tie ranky oficiálne nebudú, takže nikto nebude nikomu nič hanlivé prilepovať...každý si dá rank aký sa mu páči - grafik, spisovateľ... je to vlastne momentálne letiaci typ podpisu (aspoň sa grafici nenudia :D)... mne sa napríklad "lady" páči - možno začnú viacerí skloňovať pri vyjadrovaní sa o mne v ženskom rode :angel:
 

DeletedUser

Guest
Důvod ze SK fóra:
Túto hodnosť má dievčenská časť fóra, ktorá tu je v menšine, tak sme si ich zvýraznili. Pokiaľ má nejaké dievča záujem o hodnosť Lady (překlad Greenyho: tanečnice) stačí napísať SS, pokiaľ sa bude nejaký chalan pokúšať získať hodnosť Lady (překlad Greenyho: tanečnice) bude potrestaný.

Takže proto aby se dívčí část fóra která je v menšině zvýraznila ;)

Ale jak moderátoři zjistí,jestli jsem ženská/chlap?
Mohu taky tvrdit,že jsem se doted za chlapa vydával,a ted už jsem si uvědomil že je to špatné.....
A chtít hodnost Lady pro sebe.
Raději bych měl iznačení Lady,než myslitel,či povídkář.
Nikdy jsem totiž neměl moc rád tyto kladné přívlastky.
 

DeletedUser7836

Guest
Myslím že by bylo vhodné myslet na ty uživatele, kteří nehodaljí být označení. Sám nestojím o to aby mi něko přiděloval nějakou tabulku, nejsem příznivec líbivých gest. Doufám že vlastník účtu bude mít možnost nepřijmou žádnou "hodnost" zvláště když o ni nestojí. Jestli mi někdo bez mé vůle přilepí na záda cedulku, podle svého uvážení, tak ruším účet. Nemám důvod se při své dobrovolné aktivitě ve volném čase nechat škatulkovat.
Vlastník účtu na fóre toto právo nedostane. Nechápem prečo by to malo niekomu vadiť. Samozrejme tu nebudú hodnosti ako "češtynář, povídkař" atď.. Počkáme si až niekto vymyslí niečo normálne, čo sa ostatným bude páčiť. O škatulkovaní by som tu nepísal. To ako keby mi teraz niekto poslal PM s tým, že si zoberie do hlavy že on sa neberie za skúseného užívateľa a nech mu túto hodnosť odoberieme, inak tu prestane chodiť.

Po dlouhé době souhlasím s McBracey - musí to být dobrovolné - třeba Greeny ať si má klidně ozačení myslitel když s tím souhlasí ale znovu opakuji že škatulkovat někoho jako expert za počet příspěvků je ho..d..a - já například nasbíral většinu v obrázcích a v Kde to je ? což ze mně žádného např.experta nedělá.
Ako som už písal, takéto hodnosti tu nebudú. Samozrejme aj mne by sa nepáčilo keby niekto za návrhy ušetrujúce pár sekúnd v hre mal nejakú špeciálnu hodnosť za výborné návrhy.

Greeny tu dal pitome hodnosti podle SK fora normalne bych dal hodnosti podle poctu prispevku a čert vem jestli nekdo je fajny grafik,vypravec a podobne.

To MaxPayne diky moc

Tak nejako si to aj predstavujem.

Nechci nějak srážet uživatele na SK foru, ale dávat si sám sobě označení a hodnocení, to dělají malé děcka. Jakou to má váhu když si sám sobě dám nějaký odznak, který bych si měl zasloužit?! Vy Slováci jste strašně sveřepí, to se odráží ve všem, u nás se lidi vzájemě neoznačují hanlivými označeními v kolektivu. Tady se lidem nebude líbit že nese veřejné označení "lama - čestynář". Proč toto provádět desetiletým dětem, které si toto svým působením nejspíše zaslouží?! Ať je soukromě upozorní moderátor, netřeba je pranýřovat před celým forem. A to říkám jako kruťas, který sám nesnáši neadekvátní chování a ledabylý pravopis.

Hodnosti ako lama alebo češtynář sú v tomto prípade neprístupné.

Důvod ze SK fóra:
Túto hodnosť má dievčenská časť fóra, ktorá tu je v menšine, tak sme si ich zvýraznili. Pokiaľ má nejaké dievča záujem o hodnosť Lady (překlad Greenyho: tanečnice) stačí napísať SS, pokiaľ sa bude nejaký chalan pokúšať získať hodnosť Lady (překlad Greenyho: tanečnice) bude potrestaný.

Takže proto aby se dívčí část fóra která je v menšině zvýraznila ;)

Aha, a môžeš mi prosím ťa vysvetliť ako zistím či je daný užívateľ/ka mužského či ženského pohlavia ? Mám túto hodnosť prideliť hráčovi na základe jeho tvrdenia ? Toto by ma dosť zaujímalo. Dúfam, že mi podáš zmysluplné vysvetlenie. Ak áno tak uvidíme, čo sa stým dá robiť.


Zhrniem to. Nevymýšľajte prosím Vás hodnosti tipu ako napríklad greeny. Nebudeme tu v žiadnom prípade niekoho označovať spammerom, trollom či nejakou lamou. Skúste nejaké obyčajné hodnosti, podla počtu príspevkov. Nie podla toho kto podá najviac nápadov a spraví najviac obrázkov.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL] část se vyjádřila, ale né k mé práci ... na kterou jsem čekal pár písmenek[/SPOIL]

No když to chceš po lopatě tak -když jsem psal o tom že nejsem a nemíním být ,,expert,, myslel jsem to jako příklad který se samozřejmě vztahuje i na Tvůj připrdnávrh -bojovník,zkuš.pracant popřípadě kapitán vycházející mi podle počtu příspěvků - je to už dost jasné?
tímto s tímto tématem končím a žádám P34t ať tady v tomhle klidně smaže všechny mé připomínky abych to tu nespamoval hádkou s někým který prostě nepochopí že nechci být nijak nedobrovolně označován howg:klubun:


Tak mi to nedalo- a abychom se tu nehádali zkusil jsem udělat něco co by mohlo vyhovovat odpůrcům pojmenování (expert,bojovník,gynekolog atd).jako třeba já a i těm kteří to tu chtějí za každou cenu a pozměnili původní návrh ze strany 1.(-takže to neřeším )-je to i odlišné od Slováků jak chtěl P3t4 a proti nábojům nemůže nikdo nic mít,,ty potřebujem všichni,,:::))::ať pohlaví mužského,ženského-indián ,voják,dělník,dobrodruh atd. a nahradilo by to ty stupidní nápisy typu pokročilý uživatel .
Pro zvětšení klikni na náhled:



PS:nikomu to necpu byl to jen nápad tady k této nekonečné diskuzi- ahoj -7sup
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Vojáci

1 - 49 Příspěvků – Vojín
50 - 99 Přísěvků - Desátník
100 - 199 Příspěvků - Střelec
200 - 299 Příspěvků - Praporčík
300 - 399 Příspěvků - Poručík
400 - 499 Příspěvků - Kapitán
500 - 599 Příspěvků - Major
600 - 699 Příspěvků - Plukovník
700 – 799 Příspěvků - Velitel Příprav
800 – 899 Příspěvků – Seržant Obrany
900 – 999 Příspěvků – Generál Útoku


mas tam vojenske hodnosti a mezi nema mas Praporcika(to je hodnost z policajtu a ne u armady) spise by tam melo byt podporucik
 

DeletedUser

Guest
Zhrniem to. Nevymýšľajte prosím Vás hodnosti tipu ako napríklad greeny. Nebudeme tu v žiadnom prípade niekoho označovať spammerom, trollom či nejakou lamou. Skúste nejaké obyčajné hodnosti, podla počtu príspevkov. Nie podla toho kto podá najviac nápadov a spraví najviac obrázkov.
Myslím že by bylo vhodné myslet na ty uživatele, kteří nehodaljí být označení. Sám nestojím o to aby mi něko přiděloval nějakou tabulku, nejsem příznivec líbivých gest. Doufám že vlastník účtu bude mít možnost nepřijmou žádnou "hodnost" zvláště když o ni nestojí. Jestli mi někdo bez mé vůle přilepí na záda cedulku, podle svého uvážení, tak ruším účet. Nemám důvod se při své dobrovolné aktivitě ve volném čase nechat škatulkovat.


A proč to tak můžou na SK mít a my ne? Pořád to nějak nechápu. Tam se to přijalo s úsměvem, tady to je naprosto vyloučeno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prostě jsme se shodli, že to že na SK foru dělají blbosti neznamená, že je budeme dělat taky.
Kdyby na SK foru soutěžili o to, kdo má největší ponožky, měli bysme soutěžit taky?
Pokud chceš takovéto "tvořivé" hodnosti, můžeš se lognout i na SK...
 
Nahoru