• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zase z toho nedělejte frašku, vůbec se nebojím že by si to někdo koupil. Tady jsou samí škrťové, to spíše mám strach že west skončí kvůli chabému pokrytí provozních nákladů.
 

DeletedUser6989

Guest
Možná se potom stane,že u přepadávání dostavníků při 200 PB někdo najde 1.klíč :D
 

DeletedUser9839

Guest
Hraju jen the west (žádný travian,divoké kmeny,grecopolis....)protože když tady nepoužívám prémium tak nemám zas tak velke nevýhody jako tam.Podle mě je the west (1.26) celkem spravedlivá hra.Myslím si že už to nebude ta dobrá ZADARMO on-line hra jaká to byla....
Je vidět že čím dál tím víc hráčů propadlo téhle hře když do toho dávájí prachy a chtějí to na všech světech.Vím že by byl zmatek ale hra by se stala jako (skoro) všechny jiné NESPRAVEDLIVÁ!!
Nevím co vám na to mám říct,má to výhody ale takovou obrovskou nevýhodu že to převálcuje všechny výhody!!

Kritizujte!!
 

DeletedUser

Guest
ale zase to s tym premiom neprehanajte ...sak nakupovanie produktov nebude pouzivat skoro nikto ....dat za prsten 115 nugetov ?!?!?!?! a to kupovanie vlastnosti .... to si tiez moze dovolit dat len par hracov (vrazit kazdy mesiac do hry 100euro normalny clovek nespravi)
 

DeletedUser9839

Guest
ale zase to s tym premiom neprehanajte ...sak nakupovanie produktov nebude pouzivat skoro nikto ....dat za prsten 115 nugetov ?!?!?!?! a to kupovanie vlastnosti .... to si tiez moze dovolit dat len par hracov (vrazit kazdy mesiac do hry 100euro normalny clovek nespravi)

To je sice pravda ale můj spolužák vrazil do hry 4story 6000kč což je přibližně 240€ !!
A to je pro mě páťáka který si ani nevydělává dost hodně!!
 
To je sice pravda ale můj spolužák vrazil do hry 4story 6000kč což je přibližně 240€ !!
A to je pro mě páťáka který si ani nevydělává dost hodně!!

Ať platí když na to má, doufám že za to dostal přiměřenou hodnotu.

Hraju jen the west, protože když tady nepoužívám prémium tak nemám zas tak velke nevýhody.Podle mě je the west celkem spravedlivá hra.Myslím si že už to nebude ta dobrá on-line hra jaká to byla....
Je vidět že čím dál tím víc hráčů propadlo téhle hře když do toho dávájí prachy a chtějí to na všech světech.Vím že by byl zmatek ale hra by se stala jako (skoro) všechny jiné. Nevím co vám na to mám říct,má to výhody ale takovou obrovskou nevýhodu že to převálcuje všechny výhody!!

Kritizujte!!

Já nebudu nijak hluboce kritizovat, ono to je stejně zbytečné. Dost lidí nic neplatí a pokládají to za mrhání penězmi. Sami ač nic nedají kritizují vývoj hry a nárokují si její další průběh. Hra je výdělečná činnost pro INNO. Nikdo netvrdí že musí být stejně přístupná, bez ohledu na to jestli uživatel platí anebo ne. Spravedlnost, tak jak ji tady vykládáte, není relevantní. Ti co zaplatí tak přispívají na provoz. Ale v současném stavu za to nedostávají žádné extra výhody.

PS: pokud nic neplatíte, ani nehodláte tak nic nečekejte...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Taky bych to neviděla zas tak drasticky... první se mi to zdálo strašně přesílené a kazící hru, ale přiznejme si, kdo z nás platičů sí koupí víc nez 2-3 atributy a do 10 schopnostních bodů... (nehledě na to, že polovina lidí co si to koupí stejně na 80lvl přestane hrát a půjde na jinej svět) :-)
 

DeletedUser

Guest
Psalo se, že bude vidět kolik přesně dostanu peněz, zkušeností a jakou hodnotu bude mít předmět (pokud nějaký najdu). A také se psalo, že se ta hodnota předmětu bude docela hodně zvyšovat se zvyšujícím se počtem pracovních bodů. Mělo by to podobný efekt i na zkušenosti?
 

DeletedUser9839

Guest
No super. Takže teď se hra změnila ze "Hra vyrovnaná pro každého" na "Kdo platí, má šnaci, kdo ne, ani si neškrtne. Už to pro mě není nejlepší browser hra. (Už si představuju, jak za jeden nuget 3921031273182973819 atributů"

Teda tohle jsem chtěl napsat ale vyšlo mi z toho něco jinýho!!
 

DeletedUser7836

Guest
Ak sa nič nepokazí, mal by byť nahraný zajtra..
Dáme to ešte do oznamiek..
 

DeletedUser10306

Guest
Cawes chci se zeptat jestli ti co budou mit premium si mužou jako koupit neomezeně schopnosti ?
Protože to pak nebude šance někdo kdo ma lvl 99 a ještě si koupi 1000 schopnosti da to do přesnosti a uhybani a je neporazitelny .....

Take se chci se zeptat za premko se budou dat koupit premiove zbraně ted myslim jako např. taschunčin tomahawk ?
 

DeletedUser8071

Guest
Jasně, pokud chce do hry narvat 10 000 eur, místo aby to věnoval rodině nebo do měnových fondů tak bude neporazitelný. Zajímavé že všichni se diví ":O" že je to nespravedlivé a že to ukončí hru, přitom nesledují cenu, kterou to bude stát

- zbraně si nekoupíš, ale pokud budeš mít třeba 500 pracovních bodů na hrobech, můžeš je najít
 

DeletedUser

Guest
A myslíš, že žádný takový hráč nebude? Já si taky přeju aby nebyl... A když bych měl 1000 schopností, tak bych to nerval do duelovejch schopností...

Ale má otázka se týká něčeho jiného - práce budou hodinové, ok, ale jak to bude se spánkem? Spánek bude 8-hodinový? Pokud ano, tak jdou duelanti mrtvé charaktery...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru