• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7906

Guest
Njlepší update co tu byl..opravdu ....moc toho nepřibylo..ale vylepšovaly se straré věci...a proto tomu dávám 100%....opravdu nejlepší update co tu byl
 

DeletedUser7836

Guest
Tento update ma hlavne trocha zarazil a pobavil...
Istotne si dobre pamätáte, že súdruhovia z NDR nám písali, že sa snažia hlavne dostať peniaze z hry.. A aký je výsledok ? Na žoldákovi zarobím minimálne cez 700$, a nálezy sú tiež slušné.. čiže spravili úplný opak toho, čo nám hovorili. Radšej než kozmetické zmeny herného rozhrania, by som uvítal lvl 99+, prípadne iné veci, čo by hru nejako oživili.
No holt, akosi na nás kašlú :)
 

DeletedUser

Guest
Tak tvrdá kritika INNA od člena teamu se jen tak nevidí, avšak nedivím se tomu.
Opravdu to nic moc nového není, jenom musím(nevím jak vy) rolovat myší, protože už nějak nevidím sloupečky s energií, zdravím, atd. zároveň s chatem.
Ale celkově mi to přijde pěkné, ty nálezy... možná až skřípnou příliv peněz, budeme za nějakej ten drahej motýlek rádi, jsem rád za ty nálezy, ale na oplátku zase měli snížit příjmy, já měl včera úspěšný den a i s nálezama jsem si vydělal skoro 2500, takhle si na výbavu došetřim za 3 dny.
Duely jsou pěkné, i když občas mám pocit že stojim proti mimozemšťanovi.
Kdyby šlo NPCčkám sebrat zbraně, nejslabší zbraň by byl Taschunkův tomahawk. ;)
Jinak jen tak ze strandy jsem skoušel rozherát stavitele(společn s bráchou) a do 24 hodiny práce(i osmihodinové) a duelů s NPC je možné dosáhnout na založení města.
Hned na začítku jsme se produelovali bez práce na lvl 6 a pak udělali úkol a šli na koleje.
Pokud to bude po 3 hodinách a někdo u toho bude sedět i přes noc, druhý den po spuštění světa budou první města.
Zda je to dobře nebo špatně nevím, to posuaďte sami.
 

DeletedUser7836

Guest
Tak tvrdá kritika INNA od člena teamu se jen tak nevidí, avšak nedivím se tomu.

Kdyby šlo NPCčkám sebrat zbraně, nejslabší zbraň by byl Taschunkův tomahawk. ;)
Jinak jen tak ze strandy jsem skoušel rozherát stavitele(společn s bráchou) a do 24 hodiny práce(i osmihodinové) a duelů s NPC je možné dosáhnout na založení města.
Hned na začítku jsme se produelovali bez práce na lvl 6 a pak udělali úkol a šli na koleje.
Pokud to bude po 3 hodinách a někdo u toho bude sedět i přes noc, druhý den po spuštění světa budou první města.
Zda je to dobře nebo špatně nevím, to posuaďte sami.

Člen teamu som. Ale nemám žiadnu zmluvu s Inno, čiže sa cítim plne oprávnený vysloviť svoju kritiku na smerovanie ich programátorov, ktorý majú na starosti West.
Ak sa nemýlim, tak zet niekde písal, že NPC charaktery sú len pre pobavenie, a ich zámerom nieje, aby sa na nich hráč naexpil, alebo zarobil peniaze. Aj keď ako ty píšeš, zo začiatku hry je to veľká výhoda hlavne pri stavaní miest. Nehovoriac ešte o tom, keď nám pridajú nový svet (neviem kedy), s novými prémiovými výhodami. To už potom bude naozaj zaujímavé. :)
Osobne som zvedavý na ďalší update. Dúfam, že bude lepší než tento a taktiež dúfam že jeho zavedenie do hry bude kratšie ako v tomto prípade.
 

DeletedUser

Guest
Já to zkoušel a ta nová prémia... možná si někdo koupí nějaké ty schopnosti, ale moc jich nebude... snad
A o tom že nemáš žádnou smlouvu vím, snad si nemyslíš že po tak dlouhé době na foru nemám představu jak to asi tak funguje. ;)
Ale ty NPc jsou celkem dobrá, ale jako neduelant nejdu na ty, co mají míření víc jak 5, ostatní je jim k ničemu - netrafí se.
Jinak zdá se mi to, nebo NPCčkám ty schopnosti nepomáhají tolik co hráčům?
Kdyby to měl nějaký hráč, tak je neporazitelný ale takhle jí dám v poho(NPC)...
 

DeletedUser

Guest
Tak tvrdá kritika INNA od člena teamu se jen tak nevidí, avšak nedivím se tomu.
Opravdu to nic moc nového není, jenom musím(nevím jak vy) rolovat myší, protože už nějak nevidím sloupečky s energií, zdravím, atd. zároveň s chatem.
Ale celkově mi to přijde pěkné, ty nálezy... možná až skřípnou příliv peněz, budeme za nějakej ten drahej motýlek rádi, jsem rád za ty nálezy, ale na oplátku zase měli snížit příjmy, já měl včera úspěšný den a i s nálezama jsem si vydělal skoro 2500, takhle si na výbavu došetřim za 3 dny.
Duely jsou pěkné, i když občas mám pocit že stojim proti mimozemšťanovi.
Kdyby šlo NPCčkám sebrat zbraně, nejslabší zbraň by byl Taschunkův tomahawk. ;)
Jinak jen tak ze strandy jsem skoušel rozherát stavitele(společn s bráchou) a do 24 hodiny práce(i osmihodinové) a duelů s NPC je možné dosáhnout na založení města.
Hned na začítku jsme se produelovali bez práce na lvl 6 a pak udělali úkol a šli na koleje.
Pokud to bude po 3 hodinách a někdo u toho bude sedět i přes noc, druhý den po spuštění světa budou první města.
Zda je to dobře nebo špatně nevím, to posuaďte sami.

Já sem první den nového UpDatu zarobil necelých 5500 =) ... Vykrádal se, hroby ... neuvěřitelné ...
 

DeletedUser6989

Guest
Já sem první den nového UpDatu zarobil necelých 5500 =) ... Vykrádal se, hroby ... neuvěřitelné ...

Dříve jsem Těžil stříbro,abych získal peníze.Po updatu dělam Hledání pokladu se 112 PB a dostanu kolem 100$ namísto původních 30 ti,takže práce zaměřené na zisky (s několika PB) jsou prakticky vytlačeny pracemi na dobré vybavení (s více PB) ,kde člověk vydělá dost peněz,a ještě může prodat něco,co našel podruhé.
 

DeletedUser

Guest
Poradíte jak převést nugety z účtu na účet...?

V nové verzi transfer není možný, na fóru jsem našel odkaz vlákno s odpovědí, ale nejde mi odeslat žádost na uváděné hráče (adminy) , kteří by mohli vyřešit moji žádost.

Transver z sv.9 na sv.6 (Mr. Mardenico sv.9 - mardeni sv.6)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak niektorý sú s týmto updatom spokojný , niektorý práve naopak ...
podľa mňa je dobré , že sa zmenila trochu grafika lišty , napr. nákup (keď nie si v meste) , uloženie $ do banky (keď nie si v meste) za nuggety , alebo niektoré vylepšenia a opravy , to je fain ! :hoj:
Ale ! to že čím viac prac bodov , tým lepšie nálezy a strašne veľa prachov , tak to sa mi zdá prehnané , dávate všetko do práce obchodovať s indiánmi" a nájdete Tomahawky , gentl. palice , neviem aké presné , ostré a precízne zbraňe a pušky , a mnoho ďalších , lepšie ako na "prepadávať dostavnýky" , hra nabrala úplne iný rozmer , ale podľa mňa k horšiemu !
načo budem chcieť dosiahnuť iné práce keď zarábam a dostávam veci na 1 jedinej práci ako 10 dobrých prác dokopy ?
toto sa mi nepáči ... a ten prebytok prachov ? hrôza ! :tom:
 

DeletedUser

Guest
RE:

Napíš ticket na support.

Samozřejmě oslovení Supportu mne napadlo jako první, ale prvně jsem dal na radu z fora The West, že převod je možný přes adminy uvedených ve vlákně Update 1.27

RE: "...Kdyby ses na těch dvou jmenoval stejně tak to není problém..." - původně jsem zamýšlel stejný herní Nick, ale nastaly okolnosti, které mi bránily k založení stejných herních jmen. Kdo je dělník má hodně "kamarádů" duelantů, kteří chodí po hodinách denně pro lacině vydělaný peníz a Expy. Chtěl jsem mít od tohoto hráče v novém světě klid. Na sv.6 duelování bylo neúnosné!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No kdo má tohle duelovat?

Koukejte

Některé NPC jsou vážné tuhý. Zvlášť když proti vám stojí někdo wayet earpa a má střílet 200 a houževnatost 150 a taktiku 70
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru