• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Takže zde dodávám screeny pro ty kteří nevěří že pracovní body neovlivnují zkušenost u práce.
Zkušenosti budete dostávat pořád stejné.


----------------------
 

DeletedUser

Guest
JAK TO, ZE JE TAM NEUSTAKLE PRACE NA 2 HODINY, KDYZ PSAL , ZE PRACE BUDE JEN NA HODINU MUZE ME TO NEKDO VYSVETLIT NAK JSEM TO NEPOCHP.

:střelec:
 

DeletedUser

Guest
Na levlu 21 mít takovou výbavu je fakt něco... (bez prémia)

to vydělávání je podle mě až moc rychlé (ale nevadí mě to xD)
 

DeletedUser

Guest
Na levlu 21 mít takovou výbavu je fakt něco... (bez prémia)

to vydělávání je podle mě až moc rychlé (ale nevadí mě to xD)

Jestliže pojedu přes obchodování budu mít na tvém lvlelu vybavení ještě lepší.
Z tvého obrázku nelze vyvodit jak jsi tyto peníze získal....
 

DeletedUser

Guest
Mám stejný problém ... Nevím nevím,taky sem rád ze mám kolem tech 110 - 120

Je to jedno. Driv byl zisk expu x+roztpyl(x)*. Rozptyl je +/- nejaka hodnota, takze z dlouhodobeho hlediska pri velkem poctu opakovani (rekneme k pokusu) byl vysledny zisk ze vsch pokusu k*x (cim vetsi k tim mensi odchylka od teto hodnoty).
Ted je rozptyl odstranen, takze je ta hodnota presne k*x. Z dlouhodobeho hlediska to vyjde na stejno jen je odstraneno okamzite "prekvapeni" (at uz v pozitivnim, ci negativnim smyslu).

*) co tak koukam na presna cisla, tak zisk expu byval x +- (x/2), takze v pripade medvedu neco mezi 73 a 219 (prumer 146), ted je to proste pokazde 146 (pri motivaci 94%, tj. pri zacatku prace se 100% a 2h prace; vse +- 1 kvuli zaokrouhleni)
 

DeletedUser6120

Guest
Jestliže pojedu přes obchodování budu mít na tvém lvlelu vybavení ještě lepší.
Z tvého obrázku nelze vyvodit jak jsi tyto peníze získal....

Správně, já jedu obchodování na S3 - od 17 lvlu můžu těžit stříbro a už mám určitě lepší vybavení (ne na duely)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru