• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6989

Guest
Zkuste si někdo od lvl 1 dělat npc duely.Zkoušel jsem to na DE Arizona a na 3.lvl jsem měl duelovou úroveň 8 a všichni měli buď figarovu břitvu nebo Huckův prak
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja som to teraz skúšal tu na svete 6,8 od levelu 1 a predueloval som sa až na úroveň 4 :-)) .
 

DeletedUser

Guest
Slabota, já sice dost prohrával(změnil jsem pak nastavení), ale dostal jsem se na lvl 6 - za cca 20-30 minut. :::))::

EDIT: Zkoušeli jsme na bráchův nick(spolu), kdyby byly nějaké nejsanosti.
 

DeletedUser

Guest
Ty jsi to dával do duelových schopností, že?
My jeli jako na stavitele, test na další svět - co nejrychlejší založení města. ;)
 

DeletedUser

Guest
Takže NPC duely zvyšujou duelovou úroveň?
Já byl přesvědčenej,že nezvyšujou....
 

DeletedUser

Guest
ja si myslym ze kdyz dosahnete opravdu hodne vysokeho lvl npc duelu ze byste mohly dostat nejakou zbran...je to asi blbost ale myslym si to
 

DeletedUser8071

Guest
tak z updatem se snížil zisk zkušeností - na grizlym nebyl problém dostat 200+ a teď se to pohybuje kolem 120 - nebo to taky záleží na PB?
 

DeletedUser

Guest
muze to jeste nekdo potvrdit ze EXPY jsou zavysle taky na PB? ja to zkousel na bete a expy jsou porad stejne nezyvysle na pb penize jdou nahoru ale expy zustavaji stejne

EDIT: ha musi vzdy prehodit delka prace a ono se to zmeni takze opravdu to zavysi na PB omlouvam se moje chyba
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
čaute ,
podľa mňa , od PB sa mení cena nálezu a výška $ za prácu , ale nie EXPy (možno trochu)
viz. spoil
[SPOIL]
skukapb.png
[/SPOIL]
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
takze ja si myslim ze je to blbost je to jen o penezich tato hra straci smyls pro hrace ktery to chteji rat bez penez a kdyz uz tak ani transportovat kdyz to hraju s tatou tk ted si je musime kazdej kupovat sam.jinak spracovani dobry vse ale tady to je docela v hajzlu kdo ma prachy tk bude vzdycky prvni. a jeste konec koncu muzeme zadat 3 prace ale jen po hodine takze v kecnim zuctovani to vyjde jeste hur nez kdyz sme meli dve prace po dvou hodinach. lidi chodi do skoly ,do prace takze tuto je tky blbost. jinak jak rikam vse pekny ale tuty dve vjeci sou na h*v*o.
 

DeletedUser

Guest
takze ja si myslim ze je to blbost je to jen o penezich tato hra straci smyls pro hrace ktery to chteji rat bez penez a kdyz uz tak ani transportovat kdyz to hraju s tatou tk ted si je musime kazdej kupovat sam.jinak spracovani dobry vse ale tady to je docela v hajzlu kdo ma prachy tk bude vzdycky prvni. a jeste konec koncu muzeme zadat 3 prace ale jen po hodine takze v kecnim zuctovani to vyjde jeste hur nez kdyz sme meli dve prace po dvou hodinach. lidi chodi do skoly ,do prace takze tuto je tky blbost. jinak jak rikam vse pekny ale tuty dve vjeci sou na h*v*o.

Nejprve se na nějakém serveru zaregistruj,a až poté si tady stěžuj ňoumo ... :střelec:
 

DeletedUser

Guest
takze ja si myslim ze je to blbost je to jen o penezich tato hra straci smyls pro hrace ktery to chteji rat bez penez a kdyz uz tak ani transportovat kdyz to hraju s tatou tk ted si je musime kazdej kupovat sam.jinak spracovani dobry vse ale tady to je docela v hajzlu kdo ma prachy tk bude vzdycky prvni. a jeste konec koncu muzeme zadat 3 prace ale jen po hodine takze v kecnim zuctovani to vyjde jeste hur nez kdyz sme meli dve prace po dvou hodinach. lidi chodi do skoly ,do prace takze tuto je tky blbost. jinak jak rikam vse pekny ale tuty dve vjeci sou na h*v*o.

Co to meleš? Poslední update přidal možnost zadat 3 věci do řady,ale ponechal 2hodinovky,tudíž jen plus. V TOP15 jsou myslím 3 hráči co hrajou celou hru bez bonusů a půjde to i nadále,i když je jasný,že bonusy ti hru zpříjemní.

K těm PB za práce:Já dostávám za Grizzlyho 140 zkušeností a když měním pracovní body,tak se to nemění,možná je to závislé i na levelu!
 

DeletedUser

Guest
Co to meleš? Poslední update přidal možnost zadat 3 věci do řady,ale ponechal 2hodinovky,tudíž jen plus. V TOP15 jsou myslím 3 hráči co hrajou celou hru bez bonusů a půjde to i nadále,i když je jasný,že bonusy ti hru zpříjemní.

K těm PB za práce:Já dostávám za Grizzlyho 140 zkušeností a když měním pracovní body,tak se to nemění,možná je to závislé i na levelu!

Jaký máš level ? ( já 83)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru