• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

3 klíč

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kolik máš bodů v manuální zručnosti bez oblečení? Ať si udělám obrázek kolik je potřeba:)
 

DeletedUser7312

Guest
Nenašel někdo náhodou třetí klíč v práci Transport po divoké vodě?
 

DeletedUser

Guest
Jo všiml jsem si,díky :)

Předělal jsem se na vykradače na sv.8,mám +893PB a klíč jsem našel za pět hodin společně s přesným vojenským revolverem.
 

DeletedUser

Guest
takze bez premia najit 3 klic nejde ?

Co to je nuggetovy svet ?
 

DeletedUser7836

Guest
Videl som screeny kde sa kľúč našiel aj bez prémia.
 

DeletedUser

Guest
Lze najít i bez premia. Jak psal p3t4, bylo to podloženo důkazy. Špekuluje se momentálně o minimální cenně drahosti předmětu
 

DeletedUser4876

Guest
Dá se najíti v práci pracovat jako kupec na světě 4 ho jeden našel. A dá se najít i víckrát než jen jednou a je jedno zda máte premium nebo ne.
 

DeletedUser12848

Guest
Spekuluje se o tom.Nikdo si není jistý na 100%.

Myslím že je to otázka spíš pracovních bodů, kolují printscreeny s nálezem klíče a hodnotou štěstí jenom kolem 5000 a co jsem zjistil, taky hraje roli jestli už máš klíč 1 a 2. Stejně tak informace že nález klíče je možný i při práci pracovat jako kupec nejsou podložené jinde než na betě. Na Arizoně je potvrzeno pouze vykrádání hrobů a nebo při boji o pevnost v truhle.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
klic jde najit i bez premia (pozadovana cena na nalez 4800/7200$)...je to specialni pordukt(takze muzete najit klic i obleceni)
beznzvuch.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru