• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser8989

Guest
Už to tu neřešim to ste vy co si to můžete dovolit já vás chápu ono je dobré udělat si náskok na odstatníma ale rád bych vás viděl v jiné situaci :-)
 

DeletedUser

Guest
Nezabudnite sa pomodlit 10krat, ziskate Vianocne sanky. Plati to uz od dnes :)

ef9b995b198a450f9d49947.png
 

DeletedUser

Guest
Toto je největší podraz na nenugetáře, jaký tu v historii byl. Naprostá devalvace svítivých předmětů. Donedávna ještě byla zlatá puška suveréně nejlepší, teď se tu objevují kousky jako High Wall, které se ji lehce vyrovnají. Bohužel na její sehnání stačí 1000 nugetů, nikoli týdny hledání klíčů a drahý reskill.

Absurdita roku. Jednoznačně.

Co je novej duelovej systém tak už ty zbraně ať jsou jaký jsou nehrajou takovou roli, takže si není v tomhle směru nač stěžovat.
 

Pawn

Člen týmu
jenže tohle sou zbraně na pevnost... a ta Howdah pistol nebo jak se to jmenuje , by ses divil jak ti napálí dmg 490 do hlavy v rukách "zkušeného" duelanta , a je jedno jakej je duelovej systém ...
 

DeletedUser

Guest
pokud se umíš dobře bránit tak ho umlátíš polštářem, a pokud jde o pevnostní zbraň tak pořád je nejlepší díky bonusům zlatá puška
 

DeletedUser

Guest
Já jsem v baťohu dostal ňákej šutr ,který šel ještě rozbalit (načnou nebo tak) když jsem na to kliknul dostal jsem z toho kamen ve kterém byl křiš´tál ale v inventáři sem ho neměl neví někdo proč ? :(
 

DeletedUser

Guest
A co by tam mělo být, vždyť ve hře je jen málo věcí přez 25 000.-
Kdyby tam byla věc za 5 až 10 tisíc, taky to bude málo.
Nepredpokladal jsem, ze vsude se najde super nejlepsi vybaveni, ale treba z bedny za 25.000 bych dal treba alespon vec v hodnote 1.000 $. Je na te logice neco spatneho.
Timhle bych rekl si INNO lidi akorat postvalo a na vanoce znechutilo. Namisto aby je potesilo :(
 

DeletedUser

Guest
hele mate to ještě dobry :D ja za 25.000 dostal jen Modré 3ortky hodnota 430 :(
 

DeletedUser99

Guest
Ty lékořice a sušenky, to je ještě zásoba z minulýho roku? Protože tenhle rok jsem všech sladkostí nedostal ani tolik, kolik ty jenom lékořice :)
 

DeletedUser4876

Guest
ono když si za nugety to koupi tak v tom byva v 99% něco sviticiho ale když si někdo za 2 miliony to koupi tak dostane jen nějakou blbost
 

Pawn

Člen týmu
Já jsem v baťohu dostal ňákej šutr ,který šel ještě rozbalit (načnou nebo tak) když jsem na to kliknul dostal jsem z toho kamen ve kterém byl křiš´tál ale v inventáři sem ho neměl neví někdo proč ? :(

Protože to byl nějakej řemeslnickej produkt , a ty věci co ztoho vypadnou sou do sbírky, když posbíráš 5 různych ze stejnýho produktu , tak pak dostaneš nějaký ocenění a 5000$ ktomu .. ale neni to nic vzácného , může to někdo vyrobit.. já na Arizoně dostal takhle Ocelovou Figurku .. (kovář).. :)

##
Mcb , co bylo na tom Screenu? - nevidim ho tady..
 

DeletedUser11464

Guest
ja mel take s truhlou stesti *V9*

Tyhle Zlatý íhaháčky mam 2 + pštrosa.. Pak i nějaký svítící kaťata.. ;) 3. klíč ale bohužel ee :(
Škoda, že pštros a zlatej osel nejde prodat, jsou mi k ničemu, když jednoho mam 2x a toho druhýho nepotřebuju, protože má stejnou rychlost. :D
 

DeletedUser99

Guest
Za pštrosa bych se rozkrájel. 1000 denních úkolů opravdu plnit nehodlám.
 
Nahoru