• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser8989

Guest
Ale to není nic nepoctivého, regulérně jsi si tu truhlu koupil. Když vám nevadí to že si vyměňujete zbraně, aby jste dostali sběratelské předměty a posíláte si peníze, tak nevím proč vás irituje toto. Co to je poctivý nález z bitvy? Tam se to rozdává nahodile a za půlhodinový výkon, který ani nemusí být nijak zasloužený.

Hodě lidí řekne že by nikdy nic nedali, že se za ty peníze půjdou raději opít. Kolega v práci si udělal wifi anténu z plechovky, podle návodu z webu a řekl proč by si něco kupoval, když to může takto odrbat. Tak vy co nechcete dát, tak nedejte a těm ostatním to přejte. Inno vydělává na nich a oni to platí dobrovolně.

Myslím si že je velký rozdíl najít ocelovku v bitvě než jí koupit ..

Asi si neuvědomuješ že tudle hru nehrají jen lidi kteří jsou v prací a každý měsíc jim jde na účet výplata .. Víš trochu se zapomíná na děti kteří to hrají a těch je docela dost ..
Nevím co by mě řekl tatka kdybych mu řekl at mě koupí nuggety za 2000 .. přičemž se může stát že za týden se mi někdo dostane do účtu a vše prodá .. a peníze by byli v čudu ..
 

DeletedUser14273

Guest
Ale to není nic nepoctivého, regulérně jsi si tu truhlu koupil. Když vám nevadí to že si vyměňujete zbraně, aby jste dostali sběratelské předměty a posíláte si peníze, tak nevím proč vás irituje toto. Co to je poctivý nález z bitvy? Tam se to rozdává nahodile a za půlhodinový výkon, který ani nemusí být nijak zasloužený.

Hodě lidí řekne že by nikdy nic nedali, že se za ty peníze půjdou raději opít. Kolega v práci si udělal wifi anténu z plechovky, podle návodu z webu a řekl proč by si něco kupoval, když to může takto odrbat. Tak vy co nechcete dát, tak nedejte a těm ostatním to přejte. Inno vydělává na nich a oni to platí dobrovolně.

McBracey, mám měsíční prémium a odmítla jsem investovat do vánočních dárků. Tedy po tom, co jsem z jednoho balíku vytáhla náramek ze zubů...
Tato akce je výsměchem všem hráčům, kteří si sem chodí odpočinout. Nyní tady začne arogantnost s velkým A a vše dobré bude rázem pryč. Měla jsem chuť hru ukončit, ale neudělám to. Víš proč? pro partu lidí, která se ve městě sešla. I když projedeme všechny pevnosti, i když žádnou jinou nezískáme proti novým zbraním, s kterými se nedá soupeřit, tak zůstanu pro ty lidi, co tam jsou se mnou. Rozdrťte nás, zduelujte nás a posmívejte se nám, jak jsme slaboučký a že nás strčíte lehce do kapsy. Teď už nejspíše ano... Stojí vám to za to? Nejspíše ano.

Svůj názor mám, lidi, co máte všechny ty špičkové věci a investovali jste nesmyslně peníze do truhel, blahopřeji vám.
Já ty peníze raději využiji pro svou rodinu, pro své syny, kteří mi za to stojí daleko více než arogantní lidé na westu ;)
 

DeletedUser8989

Guest
McBracey, mám měsíční prémium a odmítla jsem investovat do vánočních dárků. Tedy po tom, co jsem z jednoho balíku vytáhla náramek ze zubů...
Tato akce je výsměchem všem hráčům, kteří si sem chodí odpočinout. Nyní tady začne arogantnost s velkým A a vše dobré bude rázem pryč. Měla jsem chuť hru ukončit, ale neudělám to. Víš proč? pro partu lidí, která se ve městě sešla. I když projedeme všechny pevnosti, i když žádnou jinou nezískáme proti novým zbraním, s kterými se nedá soupeřit, tak zůstanu pro ty lidi, co tam jsou se mnou. Rozdrťte nás, zduelujte nás a posmívejte se nám, jak jsme slaboučký a že nás strčíte lehce do kapsy. Teď už nejspíše ano... Stojí vám to za to? Nejspíše ano.

Svůj názor mám, lidi, co máte všechny ty špičkové věci a investovali jste nesmyslně peníze do truhel, blahopřeji vám.
Já ty peníze raději využiji pro svou rodinu, pro své syny, kteří mi za to stojí daleko více než arogantní lidé na westu ;)

Přesně tak .. kdybych neměl alianci plných přátel s kterými se mám fajn a odpočívám si snima tak už tu nejsem !
 

DeletedUser

Guest
Pekny nazor Bulakov. Ja som ten aroganty asi pre teba*V9*. Ja som minul neskutocne vela nugiet. Fakt vela. Ale premyslam ze to boli posledne nugety. Nema to vyznam.
 

DeletedUser

Guest
McBracey, mám měsíční prémium a odmítla jsem investovat do vánočních dárků. Tedy po tom, co jsem z jednoho balíku vytáhla náramek ze zubů...
Tato akce je výsměchem všem hráčům, kteří si sem chodí odpočinout. Nyní tady začne arogantnost s velkým A a vše dobré bude rázem pryč. Měla jsem chuť hru ukončit, ale neudělám to. Víš proč? pro partu lidí, která se ve městě sešla. I když projedeme všechny pevnosti, i když žádnou jinou nezískáme proti novým zbraním, s kterými se nedá soupeřit, tak zůstanu pro ty lidi, co tam jsou se mnou. Rozdrťte nás, zduelujte nás a posmívejte se nám, jak jsme slaboučký a že nás strčíte lehce do kapsy. Teď už nejspíše ano... Stojí vám to za to? Nejspíše ano.

Svůj názor mám, lidi, co máte všechny ty špičkové věci a investovali jste nesmyslně peníze do truhel, blahopřeji vám.
Já ty peníze raději využiji pro svou rodinu, pro své syny, kteří mi za to stojí daleko více než arogantní lidé na westu ;)

Tak přesně s tímto souhlasím!!! ... I já hraji už TW jen kvůli partě kamarádů, ale jak jednou odejdou oni, odejdu i já a pochybuji, že by mě to zase lákalo, se znovu vrátit!
 
...projedem kazdou bitvu .. klidne si vyjadrujte svuj nazor na vanocni akci, ale napiste sem blbosti - par dobrych predmetu v bitve je, jako kdyz plivne (nehlede na to ze pravdepodobne budou v obdobnem poctu na obou stranach...), pouze kdyz budou dotycni jedinci sikovni, tak jen casteji budou na vrcholku individulanich statistik ...

PS. ad truhlicky za 5k a obyc predmet z ni - vetsina beznych produktu je na trhu prodejnych v prumeru nekde za +-300-500 USD, vemte si k tomu nejakou rozumnou prodejni cenu klice, ktery z ni tam taky obcas vypadne ... pak to vsechno sectete a podelte a vyjde vam cena, ktera se nebude nijak zasadne lisit od tech 5k ...
 

DeletedUser

Guest
At se na me nikdo nezlobi, ale najit v truhle za 25.000 $ Cerne roztrhane kalhoty v cene 95 $, to jsem si myslel, ze si ze mne delaji srandu, ale podle reakci na tom nejsem sam *V13*.
Ne, ze bych INNO nepral, at se lidcky zbavej dolaru a nugetu, ale myslel jsem, ze vanoce jsou rozdavanim radosti a stesti. Chce se mi plakat *V2*
 
Myslím si že je velký rozdíl najít ocelovku v bitvě než jí koupit ..

Asi si neuvědomuješ že tudle hru nehrají jen lidi kteří jsou v prací a každý měsíc jim jde na účet výplata ...

Uvědomuji si že to hrají i děcka a myslím že jich je většina. To neznamená že se na ně musí brát nějaké ohledy, není žádná druhá liga pro ty co nemají prachy. Hra je celek a nikdo nemůže za to že někteří si pořídit premium nemůžou. Ty za pár let budeš prachy mít a já zase neuvidím na monitor a taky to nebudu mít nikomu za zlé.

McBracey, mám měsíční prémium a odmítla jsem investovat do vánočních dárků. Tedy po tom, co jsem z jednoho balíku vytáhla náramek ze zubů... Tato akce je výsměchem všem hráčům, kteří si sem chodí odpočinout. Nyní tady začne arogantnost s velkým A a vše dobré bude rázem pryč. Měla jsem chuť hru ukončit, ale neudělám to. Víš proč? pro partu lidí, která se ve městě sešla. I když projedeme všechny pevnosti, i když žádnou jinou nezískáme proti novým zbraním, s kterými se nedá soupeřit, tak zůstanu pro ty lidi, co tam jsou se mnou. Rozdrťte nás, zduelujte nás a posmívejte se nám, jak jsme slaboučký a že nás strčíte lehce do kapsy. Teď už nejspíše ano... Stojí vám to za to? Nejspíše ano.

Svůj názor mám, lidi, co máte všechny ty špičkové věci a investovali jste nesmyslně peníze do truhel, blahopřeji vám.
Já ty peníze raději využiji pro svou rodinu, pro své syny, kteří mi za to stojí daleko více než arogantní lidé na westu ;)

Zajímalo co by se stalo, pokud by si místo náramku ze zubů vytáhla protézu babičky mery. To by si asi utrácela jak o život. Ale že z toho lezou nicotné předměty, tak je to zklamání.

A teď pro všechny-
Kdyby z té truhly, za 25000 usd, lezly svítící gatě téže hodnoty, tak by to bylo rochu nesmyslné, nemyslíte?!


Já nevím kdo si tu chodí odpočinou a jak si to kdo představuje, pro mě je to hra a já soupeřím s ostatními. Na odpočinek jsem načnul tuhle novinku s ostrovními panďuláky. Možná je ta hra pro tebe ostrá a podle mě se´s zbytečně izolovala do nějaké rezignace. Arogantní hráč už byl před tím než si něco koupil, k tomu peníze nepotřebuješ. Ty jsi za prachy nakoupila reálne věci dětem, tak proč by si ostatní nemohli koupit věci do hry. O tom takové hry jsou, kdo nemá prémko, ten se dře, kdo ho má, ten si to pořídí hned. S tím je třeba se srovnat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8989

Guest
Uvědomuji si že to hrají i děcka a myslím že jich je většina. To neznamená že se na ně musí brát nějaké ohledy, není žádná druhá liga pro ty co nemají prachy. Hra je celek a nikdo nemůže za to že někteří si pořídit premium nemůžou. Ty za pár let budeš prachy mít a já zase neuvidím na monitor a taky to nebudu mít nikomu za zlé.

Já bych řekl že za těch pár let co já si budu vydělávat už The-west nebude .. Koukni kdyby ty dárky byly jen za dolary klidně stejné ceny tak by to měli všichni stejné bylo by jedno jestli si můžeš dovolit koupit nuggety nebo ne .. Já se věčně svorc takže bych si nic moc nekoupil ale přišlo by mě to aspon fér .. Takhle je vidět že INNO na tom chtělo prostě vydělat, jim bylo jedno jestli udělaj radost nebo smutek hlavně že budou mít pěkné peníze .. Nevím kam ty peníze jdou jestli někomu do kapsy nebo na provoz nebo se to nějak dělí to nevím ale jedno je jisté vánoce nám moc klidné nedopříli *V6*
 

DeletedUser

Guest
At se na me nikdo nezlobi, ale najit v truhle za 25.000 $ Cerne roztrhane kalhoty v cene 95 $, to jsem si myslel, ze si ze mne delaji srandu, ale podle reakci na tom nejsem sam *V13*.
Ne, ze bych INNO nepral, at se lidcky zbavej dolaru a nugetu, ale myslel jsem, ze vanoce jsou rozdavanim radosti a stesti. Chce se mi plakat *V2*

A co by tam mělo být, vždyť ve hře je jen málo věcí přez 25 000.-
Kdyby tam byla věc za 5 až 10 tisíc, taky to bude málo.
 

DeletedUser8989

Guest
A co by tam mělo být, vždyť ve hře je jen málo věcí přez 25 000.-
Kdyby tam byla věc za 5 až 10 tisíc, taky to bude málo.

Osobní zkušenost z bitev je taková když máš bednu z železnými tak radši jí dát na trh nebo prodat ! vždy tam je nějaký šunt !
 

DeletedUser14273

Guest
Já nevím kdo si tu chodí odpočinou a jak si to kdo představuje, pro mě je to hra a já soupeřím s ostatními. Na odpočinek jsem načnul tuhle novinku s ostrovními panďuláky. Možná je ta hra pro tebe ostrá a podle mě se´s zbytečně izolovala do nějaké rezignace. Arogantní hráč už byl před tím než si něco koupil, k tomu peníze nepotřebuješ. Ty jsi za prachy nakoupila reálne věci dětem, tak proč by si ostatní nemohli koupit věci do hry. O tom takové hry jsou, kdo nemá prémko, ten se dře, kdo ho má, ten si to pořídí hned. S tím je třeba se srovnat.

Já jsem s tím naprosto srovnaná :D Kdybys četl pořádně a nehledal mezi řádky, najdeš to tam ;) Dokonce tam i najdeš, že já si již vybrala...

Stále ale budu tvrdit, že to nebyl dobrý tah, rozdělilo to víc hráče. *V15*
 

DeletedUser

Guest
Teď se nemíním vyjadřovat k akci jestli je dobrá nebo špatná. Chci říct něco jiného. Jak už bylo řečeno, pláčete hezky, ale na špatném hrobě. Jediný kdo s tímto může něco udělat nebo se minimálně vyjádřit, je INNOGAMES. Neříkejte mi, že se tu nenajde jeden člověk, který by dokázal sepsat vše, co se hráčům nelíbí, přeložit to do angličtiny nebo němčiny a poslat do DE. Případně vytvořte i téma s tímto dopisem, kde se zapíší hráči, kteří s ním souhlasí a tento seznam hráčů se přiloží. V reálném životě taky jen brečítě, že se vám něco nelíbí a nebo se s tím snažíte něco udělat?
 

DeletedUser8989

Guest
Teď se nemíním vyjadřovat k akci jestli je dobrá nebo špatná. Chci říct něco jiného. Jak už bylo řečeno, pláčete hezky, ale na špatném hrobě. Jediný kdo s tímto může něco udělat nebo se minimálně vyjádřit, je INNOGAMES. Neříkejte mi, že se tu nenajde jeden člověk, který by dokázal sepsat vše, co se hráčům nelíbí, přeložit to do angličtiny nebo němčiny a poslat do DE. Případně vytvořte i téma s tímto dopisem, kde se zapíší hráči, kteří s ním souhlasí a tento seznam hráčů se přiloží. V reálném životě taky jen brečítě, že se vám něco nelíbí a nebo se s tím snažíte něco udělat?

Ráno sem se tam zkoušil jen zaregostrovat a měl sem s tím problém, holt jsem na základce a němčinu ani angličtinu moc neovládám. Ted nechci kritizovat CZ Moderátory ale co kdyby někdo z vás ná s tím trochu pomohl ? protože když to tam dá nějakej hráč pepew z CZ a tam bude napsano dalších 20 hráčů tak se jen pousmějí a půjdou dál
 

DeletedUser

Guest
Ráno sem se tam zkoušil jen zaregostrovat a měl sem s tím problém, holt jsem na základce a němčinu ani angličtinu moc neovládám. Ted nechci kritizovat CZ Moderátory ale co kdyby někdo z vás ná s tím trochu pomohl ? protože když to tam dá nějakej hráč pepew z CZ a tam bude napsano dalších 20 hráčů tak se jen pousmějí a půjdou dál

Jasný souhlas. To i vy jste tu také od toho abyste zastupovali hráče.
 

DeletedUser2164

Guest
To si snad delaj srandu. Koupim takovou tu pixlu za 5k $ a vite co z ni dostanu?!
Pilu! Blbou pilu v nakupni hodnote 40 $! Pilu, ktera se da najit za 2h!
Ted se INNO nadherne predvedlo, jako jejich souperici firma BIGPOINT.
Gratuluju, ke ztrate vernych hracu.

Pokud se odhodlam, tak jim napisu hezkej dopis v anglictine, kterej si za ramecek nedaj!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
McBracey! Ako si si uz mohol vsimnut, nema tu vyznam nieco niekomu vysvetlovat. Stale si idu tu svoju pesnicku o sklamani. Pepew, ktory je na zakladke si nemoze dovolit nugety a ini si zase vytiahli z truhly grc. O tom je hra. Truhly, ako ste si uz mohli vsimnut, su cista loteria. Vacsinou vytiahnes grc a len so stastim nieco poriadne. Ak si si truhlu kupoval, je to na tebe. Nemusel si. Ked to zoberiete z druhej strany, mozete dakovat INNO, ze vam dal moznost si prilepsit. Keby ste mali stastie a vytiahli nieco dobre, velmi rychlo by ste presli na druhu stranu barikady. Ja som vytiahol obraz, ktory mozem mat hocikedy. A placem? Nie. Zariskoval som a nevyslo to. Uz nic nekupim a som v pohodicke. Zmierte sa s tym uz konecne. Unavuje ma toto vase detinske fnukanie. Zarabam, mozem si dovolit nugety a aj tak si ich kvoli truhle nekupim. Ked uz, radsej ich dam na zvysenie zakladnych bonusov a pod.
P.S. Pravdou je, ze ked uz mam ocelovu truhlu, nemal by padnut uplny grc. Nato tam je drevena truhla alebo nejaky darcek. Malo by to byt rozumne ohranicene aj so spodnej strany.
 
Tak já bych byl pro čiré nakupování svítících přemětů, zároveň za nugety i dolary. A byl by konec řečí, každý by si koupil přímo co by chtěl. Bez překvapení co vyleze z nějaké truhly. Pokud si někdo koupí novou MP3, hračky dětem anebo foňavku pro mladou, tak pak ať neřeší že já si koupil svítící opasek na westu. Komu se nelíbí že by se tím vývojáři udávali, ať jednoduchá věc. Nač ty řeči o nenažranosti?! Nechte hráčům možnost si pořídit věci do hry. Inno tohle nemělo dělat na vánoce ale normálně s tím začít komerčně ve hře jako takové a nespojovat to s nějakou událostí. Teď mají lidi dojem, že s nima na "Vánoce" někdo nehezky vydrbal.
 

DeletedUser

Guest
Toto je největší podraz na nenugetáře, jaký tu v historii byl. Naprostá devalvace svítivých předmětů. Donedávna ještě byla zlatá puška suveréně nejlepší, teď se tu objevují kousky jako High Wall, které se ji lehce vyrovnají. Bohužel na její sehnání stačí 1000 nugetů, nikoli týdny hledání klíčů a drahý reskill.

Absurdita roku. Jednoznačně.
 
Nahoru