• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k soutěži

DeletedUser

Guest
1. TÝDEN
28. 9. 2014 v 23:59 - 5. 10. 2014 v 23:59

Hlasování teamu: 6. - 7. 10. 2014

________________________________
Bude někde možno vidět průběžně hlasování? Popřípadě kolik kdo získal od teamu přesně bodů? Jak velké byly bodové rozdíly v hodnocení apod.?
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že k výsledkům mohu dodat i počet obdržených hlasů.
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mne, jak je to s body v jednotlivých týdnech. Zda je v některých víc bodů za umístění v top tři, nebo (např. za první týden by bylo víc a za ostatní méně apod.). Také by mě zajímalo, kolik bodů je za 1. ,2., 3. místo v jednotlivých týdnech. Díky
 
Body se získávají podle následujícího klíče:

1. místo: 25 bodů
2. místo: 18 bodů
3. místo: 15 bodů
4. místo: 12 bodů
5. místo: 10 bodů
6. místo: 8 bodů
7. místo: 6 bodů
8. místo: 4 body
9. místo: 2 body
10. místo: 1 bod

vy fakt neumíte číst .. .
 

DeletedUser

Guest
Nad tím jsem také přemýšlel, ale pro jistotu se ještě optám.

Mohu dávat např. v třetím týdnu reporty z arizony a ve čtvrtém týdnu zase z s1? Někde mám totiž postavu na bitvy a jinde zase postavu na duely...

Každý účastník se může zapojit do soutěže v daném týdnu pouze jednou a jen s jedním účtem z jednoho světa. Celkovým vítězem se stane hráč, který získá nejvíce bodů. Body se získávají podle následujícího klíče:
 

DeletedUser

Guest
Výsledky prvního týdne

[1]Paul Black 42
[2]Nord of Skyrim 37
[3]Hiv- 27
[4]Farmers 12
[5]gabor nagy 8

Protože se zúčastnilo pět hráčů, hlasování bylo podle následujícího klíče:

[1.místo] 5 bodů
[2.místo] 4 body
[3.místo] 3 body
[4.místo] 2 body
[5.místo] 1 bod


Celkové pořadí po prvním týdnu

[1]Paul Black 25 bodů
[2]Nord of Skyrim 18 bodů
[3]Hiv- 15 bodů
[4]Farmers 12 bodů
[5]gabor nagy 10 bodů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vy fakt neumíte číst .. .

Mě to přišlo jako výsledné za všechny týdny, protože mi připadalo trochu nesmyslné, že první a druhé místo by mělo takový velký bodový odstup. Proto jsem se raději zeptal. ;-)

A hlavně, odpovědí je mi toto:

[1.místo] 5 bodů
[2.místo] 4 body
[3.místo] 3 body
[4.místo] 2 body
[5.místo] 1 bod

Takže jsem se zeptal oprávněně. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Plánuje se tato soutěž opakovat i příští rok? Popřípadě dojde k nějakému jejímu rozšíření? Např. úkoly v saloonu apod.?

A druhá otázka: Bude výsledný vítězný banner nějak využit? Například přidán k úvodnímu příspěvku zde: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29053 , přidán do Wiki Westu k info o probíhající soutěži apod.
 

DeletedUser

Guest
Plánuje se tato soutěž opakovat i příští rok? Popřípadě dojde k nějakému jejímu rozšíření? Např. úkoly v saloonu apod.?

A druhá otázka: Bude výsledný vítězný banner nějak využit? Například přidán k úvodnímu příspěvku zde: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29053 , přidán do Wiki Westu k info o probíhající soutěži apod.


Obrázek je nasazen, soutěž je jednorázová a nové úkoly v saloonu nejsou v naší kompetenci.
 
Mě to přišlo jako výsledné za všechny týdny, protože mi připadalo trochu nesmyslné, že první a druhé místo by mělo takový velký bodový odstup. Proto jsem se raději zeptal. ;-)

A hlavně, odpovědí je mi toto:

[1.místo] 5 bodů
[2.místo] 4 body
[3.místo] 3 body
[4.místo] 2 body
[5.místo] 1 bod

Takže jsem se zeptal oprávněně. ;-)

tak mi vysvětli tohle

Celkové pořadí

[1]Paul Black 25 bodů
[2]Nord of Skyrim 18 bodů
[3]Hiv- 15 bodů
[4]Farmers 12 bodů
[5]gabor nagy 10 bodů
 

DeletedUser

Guest
tak mi vysvětli tohle

Celkové pořadí

[1]Paul Black 25 bodů
[2]Nord of Skyrim 18 bodů
[3]Hiv- 15 bodů
[4]Farmers 12 bodů
[5]gabor nagy 10 bodů

To je bodování soutěže jako takové, bodování daného týdne (v tomto případě prvního) je zase vedeno odlišně. Je to jiný systém sčítání a hodnocení, který se ve výsledku pak převádí do toho soutěžního, který je celkový pro všechny týdny. ;-)
 
tak dobře přiznám se ale ted to vubec nechápu :D podle mě pak budeš mít 50 bodu až vyhraješ druhej týden ne ? :) a bodování daného týdne je uplně jedno jaké je ne ? a záleží kolikátý jen skončíš :D já tomu už zase nerozumím :D
 

DeletedUser

Guest
Bodování za první týden bylo jen orientační:
[1.místo] 5 bodů
[2.místo] 4 body...

Každý týden se boduje podle uvedeného klíče jako celkové hodnocení.
1. místo: 25 bodů
2. místo: 18 bodů...
 
Paule to beru :D

a

Každý účastník se může zapojit do soutěže v daném týdnu pouze jednou a jen s jedním účtem z jednoho světa. Celkovým vítězem se stane hráč, který získá nejvíce bodů. Body se získávají podle následujícího klíče:

takže mužu mít tejden reporty z elda (práce) pak reporty z s1 (duely) a nakonec z s9 ( pevnosti ) :D

to mi přijde zajímavé, ale je to jen dobře pro mě :D
 

DeletedUser

Guest
Paule to beru :D

a

takže mužu mít tejden reporty z elda (práce) pak reporty z s1 (duely) a nakonec z s9 ( pevnosti ) :D

to mi přijde zajímavé, ale je to jen dobře pro mě :D

Každý účastník se může zapojit do soutěže v daném týdnu pouze jednou a jen s jedním účtem z jednoho světa. Nelze soutěžit s více nicky z různých světů, takže pokud má někdo stejný nick na více světech a chtěl by své rozdílné charaktery využít v určitých týdnech, může.
 
Nahoru