• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Legalizace Marihuááánky :-)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jste pro či proti ? Nebo jak to vidíte..

Zajímá mě váš názor..

Toto téma se řeší bych řek celkem často..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proti! Jeden kluk to přinesl (samozřejmě že tajně) do naší třídy a páchloto jak sr*čky! :sick:
 

DeletedUser

Guest
Nu já jsem proti ,ale stejně nikoho nezajmá ,co si myslím ,páč kouřit mariánku lidi budou nelegálně stejně tak jako tak :D ...a navíc - od marihuany to přejde až k závažnějším drogám a to já neci :)
 

DeletedUser

Guest
Tak..

Já jsem PRO a nevím proč si někteří myslí že Marihuana je startovní droga v 90% to není pravda ve škole nám to říkali a navíc lidi kteří to berou to netvrdí..
Řeči který vám řekne lékař nebo najdete na netu je kravina pač bys musel pálit několik gramů denně v kuse abys měl problémi pokud si dáš jednou za čas na zábavě tak se ti rozhodně nemůže moc stát možná tak trochu vysmátej a kopec srandy =D
Na internetu nějaká paní která je pro se trochu rozepsala je v politice a taky psala že jsou to hovadiny a že sama bere :D Ale je to názor lidí kteří berou a ne kteří stím mají zkušenosti.. :-) :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Ale marihuana není jen droga. Je i lék. Proto když bude na předpis od svého lékaře tak proč ne.
 

DeletedUser307

Guest
Dnes kouření konopí, zítra čichání lepidel - NIC TAKOVÉHO...tvrdé postihy pro všechny tyto toxikomany!
 

DeletedUser

Guest
Začne to marihuanov potom to prejde do tvrdších a tvrdších drôg.
A nakoniec sa to skončí samovraždou....
Jednoznačne som PROTI
 

DeletedUser

Guest
Ale zabudol si že marihuana môže pomôcť aj byť zneužitá závislímy na nej.

To už je jejich věc. Oni na to zemřou, oni si bodou škodit zdraví. Každý 5 člověk vyskoušel marihuanu. A málokerý na ni zůstal. Navíc na to existují léčebny. Dano, na slovensku jsou jiné zákony a já nevím jaké jsou u vás , ale tak to chodí. Samozřejmě nepodporuji ty kteří ji pěstují a prodávají.
 

DeletedUser

Guest
já osobně jsem kuřák ale chci přestat, marihuana je odpor jednou jsem ji zkusil ale je to jak zvratky
 

DeletedUser807

Guest
Ale zabudol si že marihuana môže pomôcť aj byť zneužitá závislímy na nej.

Ano, ale to že může být brána i jako léčivo přeci neznamená, že by měla být legalizována k volnému užívání, to je jako u všech ostatních medikamentů, ty taky nejsou ve většině případů volně prodejné.
 

DeletedUser

Guest
mám stejný názor jako nurri kdo ji chce hulit legálně at si koupí letenku a jede do nizozemská tam je to svinstvo povolené!!!
 

DeletedUser

Guest
Tak..

Já jsem PRO a nevím proč si někteří myslí že Marihuana je startovní droga v 90% to není pravda ve škole nám to říkali a navíc lidi kteří to berou to ...........QUOTE]

To potom říkej těm lidem ,co začali marihuanou a skončili u píchání jehel a následně pak AIDS .Steně jak říká dydy79 - Nic takového ...opravdu se může stát ,že vám to úplně zničí život - copak chcete podstoupit to riziko ? ABSOLUTNĚ NE !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 32331

Guest
taky NE akorat bude cesko plny zhulenejch magoru(s prominutim)
 

DeletedUser

Guest
je mi uplně jedno, jestli je tráva legální, nebo nelegální. kdo chce, tak si ji stejně sežene :). nepotřebuju na to mít povolení "shora". je to čistě moje věc. samozřejmě, by bylo lepší, kdyby byla legální, ale to u nás asi neprojde :(... k těm hororovejm scénářům, co tu někteří popisují; napadlo vás někdy jaké škody páchá alkohol (teda on je nepáchá, to jen lidi jsou blbci) a to reklamní spoty na alkáč jedou prakticky nonstop... žijeme ve zvrácené době.. peace:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
je mi uplně jedno, jestli je tráva legální, nebo nelegální. kdo chce, tak si ji stejně sežene :). nepotřebuju na to mít povolení "shora". je to čistě moje věc.

Taky si myslim. Tudíš jsem...PROTI. Komu je jeno, co to s nim udělá a co se mu může stát, si to stejně obstará. Důležitější jsou ostatní. Když se legalizuje, tak si ostatní budou myslet, že vůbec neni nebezpečná, protože je legální...

Jenom na okraj:
Slyšeli jste někdy o technickym konopí? To je konopí s nižšim obsahem THC. Nevim, jestli se může jen tak pěstovat nebo na povolení. Právě to se používá na léky a dělá fakt zázraky(měl jsem mast na ekzém). Další výhoda: Když se to kdysi nějak povolilo, tak jedna tepelná elektrárna přestala topit uhlim, kolem továrny naseli strašně moc technickýho konopí. Je to výhodnější a ekologičtější...
 

DeletedUser

Guest
Ok až budu na jehlách ozvu se a všem řeknu že jsem kecal :)

Jinak nezapomínejte co lidstvo ničí je alkohol a cigarety ty jsou povoleny a už je mnoho případů otrava krve atd..a navíc stím začínaj i děti kolem 12let a u nich je závlislost rychlejší o víkenu na pouti jsem viděl kluka tak třeťáka s pivem xD A řek bych že nás zničí ten alkohol a cigarety

Sami si to můžete najít na netu klady a zápory o trávě samozřejmě od některých co to brali ne na stopdrogám nebo co :D

Jinak stejnak se na ěnco umřít musí a je to jedno jestli umřu za 100let a budu žít poctivě a nic z toho života nebudu mít a nebo vyzkouším alkohol cigarety a propadnu jim závislosti a budu se vožírat každý den..

T. Důležitější jsou ostatní. Když se legalizuje, tak si ostatní budou myslet, že vůbec neni nebezpečná, protože je legální...


Yeah.. a ty si myslíš že alkohol a cigarety nejsou nebezpečný?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru