• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Legalizace Marihuááánky :-)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest

Nechápu, jak můžeš srovnávat Alkohol a Cigarety s marihuanou a jinými drogami... I když jsem odpůrce kouření, rozhodně mi to vadí míň než vidět zoufalýho člověka, který žádá o "brko"... Vím o čem mluvim, kamarád k tomuhle spadnul od té doby, co je na intru :-(
 

DeletedUser

Guest
Ok až budu na jehlách ozvu se a všem řeknu že jsem kecal :)

Jinak nezapomínejte co lidstvo ničí je alkohol a cigarety ty jsou povoleny a už je mnoho případů otrava krve atd..a navíc stím začínaj i děti kolem 12let a u nich je závlislost rychlejší o víkenu na pouti jsem viděl kluka tak třeťáka s pivem xD A řek bych že nás zničí ten alkohol a cigarety .....

Pokud si myslíš ,že alkohol a cigára za něco stojí a zpestří ti to život ,tak jen doto ! Aholkohol v určité míře nen škodlivý a cigarety ?! HNUS !!! Život ti to vbec nespestří ,jen tě o něj obírá ...já teda znám jiný způsoby ,jak si zpestřit život
 

DeletedUser

Guest
DIskoStu : no asi jsem to špatně napsal ale cigarety a alkohol je taky droga a jsou dostupný a mnohdy i horší já to vidím doma obden když foter příjde najebanej.. no to je jedno.. všichni jste proti tak to rovnou můžete smazat

Jane nebo jak.. já ti to neberu jen říkám no to je už jedno koukám že každý máte svůj obrázek tak nemá cenu se tady hádat.. Mějte se..
 

DeletedUser

Guest

Základním rozdílem mezi drogami a alkoholem je ten, že u alkoholu občasné napití se nic neznamená... Vyzkoušení drog vede dost brzo po prvním vyzkoušení k závislosti. Pokud je někdo závislý na alkoholu, pak ano - je to téměř to samé, akorát alkoholik neškodí tak výrazně svému okolí, jako pohozená stříkačka nebo kouř...
 

DeletedUser

Guest
Jsem PROTI, copak chcete rabování obchodů?, copak nevíte co to s tím člověkem udělá? Navíc od jednoho brka už to není daleko k dalšímu a dalšímu brku a najednou je z vás závislák. A jak už tu někdo psal seženeš jí legálně ale i nelegálně! Fuj jděte pryč s takovým svinstvem, jestli to ti mamlasové v sněmovně schválej, tak jim nakopu ........ .
 

DeletedUser

Guest
DIskoStu : no asi jsem to špatně napsal ale cigarety a alkohol je taky droga a jsou dostupný a mnohdy i horší já to vidím doma obden když foter příjde najebanej.. no to je jedno.. všichni jste proti tak to rovnou můžete smazat

Jane nebo jak.. já ti to neberu jen říkám no to je už jedno koukám že každý máte svůj obrázek tak nemá cenu se tady hádat.. Mějte se..

Já ti ale taky jen říkám svůj názor ,vždyť se nehádáme ...
 

DeletedUser632

Guest
Já jsem proti!
Rozodně tak bych zakázal ostatní drogy... No ono by to nešlo, to by tu nemohly být žádný rostliny :D

No nic, ale stejně jsem proti!
 

DeletedUser

Guest
Jednoznačně pro

argumentovat výše popsaným nesmyslům nemá cenu, tak se jdu konečně po 20letech ufetovat lepidlem a rabovat ty obchody :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proti!Někdo bude zhulený(s prominutím) a pude bude mít nůž a zapíchne tě jak bude mimo.To snad někdo chce?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru