• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Medvídek - zkušenosti hráčů

DeletedUser

Guest
:-)..jak jsem psal.
Mám na hledání předmětů,které chci najít takový fígl,podle kterého jsem našel i medvěda..na 3 dvouhodinovku mi padl....
Od doby mého předchozího příspěvku jsem jich na tom samém účtu našel 6....počítám-li i tam toho :-)
 

EREWAN

Člen týmu
v minulém příspěvku si psal, že si jich už 5 našel, teď zase, že od té doby si jich našel dalších 6, to znamená, že si dohromady našel 11 medvědů, můžeš podat nějaké screeny, nebo si je snad omylem smazal? ;-)
 

DeletedUser

Guest
Já si pamatuju, že jsem ho našel cca před rokem na S8 při přepravě munice. To jsem měl tenkrát štěstí :P .. hned za sebou mi padla noční čepice, polštář a medvídek.. Já vopičák jsem ho tenkrát prodal za 15k a myslel jsem si jak jsem na tom vydělal :D ..
 

DeletedUser3617

Guest
Rád bych se zeptal co v té sadě znamená +1 modlit se, vím že se to tu řešilo minulý rok a nikdo nic nevěděl, tak teď už by si o tom něco mohlo vědět :) Moc jsem situaci na fóru nesledoval ... Takže co, už se to ví? :D
 

DeletedUser

Guest
ja sem ho naše na vykradani hrobu uz na urovni 23 a to sem ještě měl malo pracovnich bodu ;)
 

DeletedUser10246

Guest
Ano medveda je ťažké nájsť,ale sa to niekedy podarí :)
Ja som ho našiel pri vykrádání hrobov a pri zřízení misie ....kamoška našla pri prepadávaní dostavníkov 2x po sebe behom týždna
 

DeletedUser6989

Guest
Včera jsem ho našel při prodávání zbraní indiánům.324 PB.
 

DeletedUser

Guest
Medveďa je možné nájsť pri práci z vysokým šťastím, minimálna hodnota nálezu pri práci kde hľadáte medveďa by mala byť 2600 :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já ho našel na světech,kde ho mám vždy na HAŠENÍ OHNĚ.
Existuje vlastně nějaká práce, při které se nachází nečastěji....? :-)
 

DeletedUser

Guest
Existuje vlastně nějaká práce, při které se nachází nečastěji....? :-)


Ja nevim jiste ale je to proste jen o nahode a o stesti.Podivej ja jsem nasel medveda hned po tom co byl nahran do hry.Sice nevim jak je to uz dlouho,ale od te doby mi fakt padl jen jeden jedinej.Ale treba jine veci i svitici,cena nalezu stejna jako u medveda.tak tokove veci mi padnou 1x za mesic :)

a mozna existuje nejaka prace kde opravdu pada :)
 

DeletedUser14552

Guest
no to já našel 2, vystupko a obchodovat s indiány... poprvé asi na lvl 40-45... podruhé, těsně potom co jsem ho koupil za 25000usd
 

DeletedUser

Guest
z meho pohledu je tenhle medved na pokraji vyhubeni nasel jsem ho pouze 1x na vsech servrech co jsem kdy hral nebo hraju a to uz je dost davno
 
Nahoru