• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Medvídek - zkušenosti hráčů

DeletedUser

Guest
Máte nějaké zkušenosti se získáním medvídka?

Při jakých pracích se dá získat a nebo u kterých jste ho získali, kdo ho má v inventáři? Na svém lvl. se mi ještě nepodařilo nalézt... Viděl jsem ho jen v tržnici za nemalé peníze. Jsem sběratel a rád bych doplnil poslední kousek do sady. Díky za vstupy, připomínky, rady, poznatky.
 

DeletedUser

Guest
Môj kamarát dostal medveďa pri vykrádaní hrobov.Ale má tam aj nemalé body schopnosti.
Schopnosti-okolo 200
vlastnosti-okolo 50
+ najlepšie oblečenie na prácu.

Hľadaj,skúšaj a nájdeš :-)
 

DeletedUser

Guest
Je to puška a zároveň aj zberateľský kus.Patrí do do sedmospáčovej súpravy.Je to asi najvzácnejší kus celej súpravy.

Vyzerá takto:[SPOIL]
bear.png
[/SPOIL]

damge: 0-1

Nákupná cena:2600$
Predajná cena:1300$
Externá cena:10400$

Úroveň:45
 

DeletedUser

Guest
Môj kamarát dostal medveďa pri vykrádaní hrobov.Ale má tam aj nemalé body schopnosti.
Schopnosti-okolo 200
vlastnosti-okolo 50
+ najlepšie oblečenie na prácu.

Hľadaj,skúšaj a nájdeš :-)

Tak tohle je vzkutku rada nad zlato..
Medvídek se dá najít při každé práci, ve které splnuješ "rozpětí ceny" - to ti určuje v jaké ceně můžeš najít předmět.
 

DeletedUser

Guest
Ja ho nasel 2x a pokazde to bylo pri prepadavani dostavniku. PD +242 +-
 

DeletedUser

Guest
nejsnažší je ho koupit, po updatu jeho cena není až tak dramatická. Já ho měl šanci nalézt v 50% prací, co jsem půl roku dělal a nedostavil se.
Je to opravdu klika ho nalézt.
 

DeletedUser

Guest
ja ho nasel pri prepadeni dostavniku...a to sem nemel premium ani moc pracovnich bodu...asi tak 30
 

DeletedUser

Guest
No na arizoně je cena medvídka už hafo vysoká (když se nějakej objeví). Ale můj kamoš ho dropnul 2x posobě za jeden den z obchodovat s indiány
 

DeletedUser8405

Guest
Tj, teďka jej tam nabízejí za 60000$ což je pěkně přehnaná částka. :::))::

Já zítra začnu obchodovat s Indiány tak mi snad padne i když nevím vzhledem k tomu, že jsem nedávno začal a jsem na 16 lvl.
 
UŽ JSEM TO PSAL,TADY JE POTŘEBA VZÍT V ÚVAHU,ŽE JSOU JISTÝ FAKTORY,který samozř.pomůžou při hledání předmětů a produktů,ale pořád je to přísně individuální.Když jsem začínal na s1,bylo potřeba sehnat vlajku.Můj kolega sehnal na 4-5 pokus hned dvě najednou.Podotýkám,že jsme na tom byli +- stejně v levelu.Já jsem chodil hlídat pevnost hned jak jsem měl znovu motivaci 100% a taky jsem ji sehnal,ale po 4 měsících.Jistě si každej dovede představit,jak jsem byl vytočenej,když mě stály další úkoly a já chodil do pevnosti,kde nebylo co nahrát,at už v expech,nebo babkách.
Na druhou stranu jsem na s1 našel na 4 pokus hroudu hlíny,na jiným světě chodím přepravovat munici soustavně už 14 dní(fakt,jinou práci nedělám).a hrouda není a není.
Tím nechci nikomu brát chut do hry,ale je to fakticky hodně a hodně o tom,co mě to vygeneruje.:radní:
 

DeletedUser1318

Guest
Asi jde primárně o to, zjistit, u kterých prací je šance, tudíž je zajímavé sledovat, kdo ho při jaké našel.
 

DeletedUser9733

Guest
Já třeba medvěda našel pouze na S8 při práci Dolování síry..měl jsem na to 70 PB. Jinde dělám práce, kde je hodně vysoká částka možných nálezů a tam mi medvěd ještě nepadl. Ono to asi bude fakt o štěstí.
 

EREWAN

Člen týmu
upřímně nechápu proč je méďa tak drahej oproti ostatním, přesto, že má celkem nízkou hodnotu a šance, že ho naleznete je stejná jako u ostatních (snad krom polstare), které jsou levnější
 

DeletedUser1318

Guest
upřímně nechápu proč je méďa tak drahej oproti ostatním, přesto, že má celkem nízkou hodnotu a šance, že ho naleznete je stejná jako u ostatních (snad krom polstare), které jsou levnější
Se zbytkem sady se s ním velice sladce spinká :)))
 
hraju na 5 světech,s1 od začátku,moment.na 104 levelu,práce můžu dělat poměrně náročný,ale medvěda jsem ještě nepotkal.(ostatní lev. v rozmezí 75-93)
 

DeletedUser

Guest
Medvědi se nejčastěji nalézají při Hašení domů (sám jsem tak 5 medvědů našel).
Ale může se nalézt při jakkékoliv práci,záleží,jakou máš ve štěstí částku,pokud máš její průměr přibližně stejný jako částka medvěda,je větší šance,že ho najdeš.
Nebo si ho prostě kup na trhu :-)
 

DeletedUser11313

Guest
Na sv.6 hašení ohňů bez premia
Na sv.7 přepadávání dostavníků bez premia
Cena medvěda je 2.600,- a při hledání je dobré mít
buď maximální nález o něco více než 2600, řekněme 2700-2800
nebo maximální nález 2600*2=5200
nebo minimální nález 2.500,-
práci je vhodné dokončit ve sváteční sadě
 

DeletedUser

Guest
Konečně přišlo štěstí v Hašení domů ... motivace 56% :)
 
Nahoru