• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

westernová noční můra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11760

Guest
Zkontrolovat ranč

Můžu se zeptat kde v úkolu Zkontrolovat ranč otevřu okno: přinést Carlie do bezpečí ?
 

Pawn

Člen týmu
To je tuším to, že otevřeš jen okno kostela ve městě.. a ono se to odškrtne jako splněné. (Je to tam tuším i napsané) :-)
 

DeletedUser17592

Guest
Zatím nic konkrétnějšího než příslib, že celkový počet bude v příštím updatu snížen z 10 na 1 KO. Zatím není znám přesný termín tohoto updatu, nicméně tento úkol není časově ohraničen, není třeba se proto bát, že se nestihne dokončit "včas".

Není známo, zda ti, co mají dnes splněno >= 1 KO NPC, zda mají úkol automaticky splněn, ale budu-li mluvit za sebe (nemusí být pravda, jen má domněnka), tito hráči budou mít splněno.

Co se týče hlavního příběhu a zabití 5 NPC, tato část zůstane nezměněna.
 

DeletedUser

Guest
podle mě v tom úžasném počítadle maj stejně bugy...ani jeden NPC nepadl do mdlob a po par stránkách v oznámení mi už hlásí 5/10
 

Pawn

Člen týmu
Pokud plníte tyhle úkoly kde máte sejmout NPC do mdlob, nebo i jen porážet v někoho případě, zkuste si obtížnost duelu držet co nejníže, výhra = 1 úroveň obtížnosti duelu nahoru, prohra = 3 úrovně obtížnosti duelu dolů. Čim nižší obtížnost tím má NPC horší zbraně, méně Zdraví. Tudíž stačí vždycky shodit zbraň a prohrávat po pár výhrách, a po změně NPC ve výběru, by NPC měly být opět slabší, a mělo by to jít plnit lépe...
(Platí pro ty co je alespoň nějak udolají, v případě dělníků, nebo obchodníků, mne zatím řešení nenapadlo, bez reskillování.. :/ )

PS:Možná o něco pomůže i když ještě před obnovením NPC ze sebe shodíte veškeré věci, aby vám je to dalo ještě slabší. :-)

Hodně štěstí. :-)
 
Naposledy upraveno:
[report=4904193227083d2e56]Duel NPC: onny proti Elizabeth Gina[/report]
Při použití posílení,konkrétně marmelády,není splnění úkolu těžké.Uvedený duel je obtížnost 10.
Podle mojí zkušenosti stačí mířit na hlavu a vybírat Npc s hp pod 2000.
 

DeletedUser17871

Guest
Připojuji svojí vůli nelibosti. Ty KO npc - to se prostě nedá, už jsem si přehodila 200 bodu z obchodování do střílení a po 4 dnech mám 5 KO - a teď co mám lvl npc 19 už nemám nárok na mdloby. Prvně při duelech npc jsem nedala více jak 250 poranění. Když mají npc 960 hp - tak prostě smůla. Utratila jsem mraky dolarů a nugety za usmíření šamana a opět houby platné. Max poškození dám kolem 800 a stále ty npc mají 1300 1500 HP.

Jak mám sakra tento úkol dokončit? Mam na sobě frankovo sadu - kromě pistolí na to nemám lvl - alespon bella pistole. Ale ani to mi nepomaha.

Jak tento úkol splnit. To je mi vazne zahada a dosti iritujici.
 

DeletedUser

Guest
No.. sice mě ten úkol s NPC taky trošku znejistil..
Na druhou stranu konečně nějaká výzva. Co zrušili práci podle PB, je to jenom obyčejná klikačka, kdy úkoly splní každý.
Já se soustředím na bitvy... nemám v duelových schopnostech nic (kromě hader) a už mám za dva dny 4 uspané NPC.
Hodím se spát do velké pevnosti, a sleduju občas (každých 30 minut se mění) NPC. Jakmile se objeví někdo s nízkým (0-20) uhýbáním, zadám duel. Mířím na hlavu a neuhýbám...
Samozřejmě záleží taky na jeho HP a houževnatosti.
Mám výhodu, že mám 10kHP, takže mě netrápí, když mi sebere 2k ..To bude asi problém u "méně životných" ..

A jak psal Misho, čím nižší lvl NPC, tím větší výhoda pro vás..
 

DeletedUser

Guest
pokud nejsi teprve na začátku úkolu...uspat NPC je až cca v polovině

q07q.png

to si myslíš, že po pěti letech co hraju west plácám o něčem o čem nic nevím?
 

DeletedUser1318

Guest
Jak tento úkol splnit. To je mi vazne zahada a dosti iritujici.
Možná nejlépe počkat, až nám někdo dodá oficiální info o chystané změně.
Ideálně asi oznámením do hry.

...Na druhou stranu konečně nějaká výzva.
No to jistě, pokud to nebude součástí nějakého k datu vztaženému questu.
Proč něco podobného není v "hlavním příběhu"? Zatím mi tato úkolová série připadá jako další z řady tutoriálů, které plníme stále dokola.
 

DeletedUser14966

Guest
Doufám, že podmínky ke splnění daného úkolu změní, jelikož jako duelant kdy NPC mají přes 2k HP a úhyby kolem 140 se prostě nedá a určitě kvůli tomu nebudu nic přehazovat. Jako tank mám momentálně aspoň 6 KO. Takže nevím zda tvůrce nad tímto trošku přemýšlel, když úkol tvořil.
 

DeletedUser1318

Guest
ale tam je přesně to samé v bleděmodrém - pro hlavní příběh ti stačí jen 5 mrtvolek ...
Mně ta koncepce příjde celá divná.
Hrnou na nás úkoly u kterých nesedí zadání nebo překlad, úkoly, u kterých není jasné jak je plnit (pokud to vůbec lze - ook ook), některé jsou téměř nesplnitelné, jiné jsou podmíněné členstvím ve městě...
Dřív jsem si mohl vybrat nějakou strategii a některé úkoly jsem dostával třeba podle charakteru.
Světy jsou téměř vylidněné a najednou potřebuji kooperaci se spoluhráči.
Když je celkem vtipné někoho duelovat, a pak přijít s nabídkou do města a k obchodování.
Aniž bych chtěl porušit nějaké paragrafy, postrádám tu nějaký cit pro west.
Tak stejně, jako je nalevačku napřed něco spustit a pak to zase měnit.
 

DeletedUser

Guest
a přesně proto jsem s tím sekl, nesnáším když mě hra nutí dělat něco co nechci
 

DeletedUser8454

Guest
Prostě ty NPC do komatu nedám, pořád je porážím to jo, ale bezvědomí pouze 1 a to už u toho zuřím 3-tí den, taktika se snížením obtížnosti duelu u NPC mi nepomáhá.. proč vždy vymyslí a spustí nějakou hloupost ? Kdyby tak vývojáři trochu popřemýšleli, aspoň jednou !!!!

Má někdo nějaký nápad, jak je uspat ??

díky
 

DeletedUser

Guest
Zdravím vás, můžete mi někdo vysvětli proč mi to neodpočítává ???
V duelech s NPC jsi byl zbit do bezvědomí: 0/10
Už jsem v těch duelech NPC byl 2x K.O.
 

DeletedUser17592

Guest
Ahoj,
bohužel, tady se jedná o chybu v textu úkolu. Řešeno zde. Je to nepříjemné, ale místo toho, abys byl Ty KO, musíš dát KO ostatní.

Na opravě textu se pracuje, omlouváme se za nepříjemnosti tím způsobené.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru