• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

westernová noční můra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, předem se omlouvám, pokud to tu někde je, ale nikde jsem to nenašel....
mám problém v této sérii s úkolem najít lék...
pochopil jsem to tak, že musím v duelech s NPC 10x upadnout do bezvědomí
(Zapotřebí:

- V duelech s NPC jsi byl zbit do bezvědomí: 0/10)

měl jsem v produktech nasazený lék a do mdlob jsem padl (zatím jen 1, ale nic mi do počtu nepřibilo)

Vyložil jsem si zadání úkolu špatně? Popřípadě jak ten úkol splnit.

díky za odpovědi
 

DeletedUser1318

Guest
Chyba v překladu nebo popisu, upadnout do mdlob nemáš ty, ale soupeř, v tomto případě NPC.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak. Ty musíš dát mdlobu v NPC 10 x. Jde to špatně, ale mám to splněné. Je to špatně napsané.
Vyplatí se mířit na hlavu a vůbec neuhýbat. Stát. Být v uhýbání v červeném. U mě to fungovalo.
:)
 

DeletedUser17567

Guest
Taky si s úkolem nevím rady, zkoušela jsem to aspoň 50x a ani jednou nepadl do mdlob:-(
 

DeletedUser15031

Guest
No tenhle úkol asi moc lidí nesplní. Dávám mu poškození 1800 a více a za 50 duelů mám jen jednoho:-( Pokud bych doplňovala zdraví a energii hotelem, tak se to nedá zvládnout.
 

DeletedUser17567

Guest
Ano, těšila jsem se na ty úkoly a zase chudej člověk neposbírá víc jak dvě věci:-(
 

DeletedUser

Guest
díky za odpovědi....bohužel je tento úkol pro mě prozatím nesplnitelný....
 

DeletedUser

Guest
Podle všeho stačí počkat a doufat že to dorazí i sem, na beta fóru se píše že brzká aktualizace sníží ten počet K.O. pouze na jedno.
 

Pawn

Člen týmu
Tahle série je do 6.11.? Stačí ji mít přijatou, a úkoly nezmizí, nebo se do toho termínu musí i splnit?

PS: Už jsem u těch K.O. Také, skoro nemožné sundat 2300HP
 

DeletedUser

Guest
Dle infa co máme, je tam pouze podmínka přijetí prvního úkolu v sérii. Tam je časový limit na přijetí. Dále by měla jít úkolovka normálně splnit i po termínu.

Co se týče těch KO tak za sebe s tím nějak problém nemám, sice je to boj. Jsem tank a už mám 5x KO z 10 a celkem mi to vyhovuje. Za sebe si myslím, že nemůžeme chtít zase vše zadarmo :D
 

DeletedUser1318

Guest
U termínovaných úkolů by to mohlo být nastavené "splnitelně".
Ovšem pokud je pravdou, že se to zase bude horkou jehlou za pochodu dodatečně opravovat, nebude to nic nového pod sluncem. Na podobné hurá akce už si zvykáme...
 

DeletedUser9371

Guest
Tak a teď trochu méně skepse. Moc nechválím West, protože patřím mezi veterány hry a dodnes u mě platí, že bych se vrátil na plný plyn do roku 2009. Prostě si mrsknout jeden svět, po starém způsobu. Nové sety a další perly ve hře o "divokém západu" s kterým to nemá nic společného mě vadí a odrazují ze hry.
Poslední update s Halloweenem se mi moc líbí. Zombie v salonu (krásně udělané ksichtíky), je co plnit i na 120 úrovni a ne jen se plácat na řemesle či denních úkolech. Pěkné.
:72:
 

DeletedUser9371

Guest
To jsem nemyslel Tate. Všeobecně to beru proti světu 7. Tam je opravdu nuda a tohle je pěkné zpestření. Na ty dýně jsme klikal a nic. :D
 

DeletedUser3338

Guest
Jestli sníží ten počet KO z 10 na 1, bude to dost nespravedlivé pro ty, kteří to už plnili a trápili se s 10.
 

DeletedUser1318

Guest
Jestli sníží ten počet KO z 10 na 1, bude to dost nespravedlivé pro ty, kteří to už plnili a trápili se s 10.
A to je právě to, čím géniové z Hamburku ničí west.
Každou diletantskou nedomyšleností kazí hru nebo náladu hráčů.

Na zahraničních fórech už je to snížení avizované...
Zatím však není jasné, jestli se to vynuluje nebo započítá dosažené.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Hmmm výborné, kvůli diletantům za částečný reskill zbytečně 100k v tahu...
 

DeletedUser

Guest
Na duely moc nejsem a 10 KO mám už splněné. Myslím, že ti, co nadávají na "nesplnitelnost" by se měli nad sebou zamyslet. Stačí si vybírat (málo HP, taktiky, odporu a uhýbání - tj. NPC se vším ve střílet/síla úderu), mít oblečení na útok (hlavně přesnost, vystupování, střílet/síla úderu), neuhýbat, použít posilovadlo, a udržovat si nízký level (nejlépe 0-2) tím, že si vždy vezmu polštář a nechám se nějakým NPC porazit (třeba NPC, které vypadá, že půjde zabít, zjistím si, kam uhýbá a pak mám větší šanci ho zabít). Podařilo se mi zabít tak 1 ze 2-3, za 2 dny to bylo hotové...
 
OC - o tobě vím, ž ti to myslí, ale jen pro kompletní info kolik máš HP ? Já v duelovém nemám ani 2k a když si dám duel stylem stojím a pálím, tak pak abych šel rovnou hajat (já vím, že na 15s pracích je energie hned pryč, ale přesto bych hrál rád jiným stylem než 2-3 duely za den a jinak nic ..)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru