• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úklid (Kmen)

DeletedUser18430

Guest
Dobrý den, nemohl by mi někdo poradit se získáním totemů v úkolu Úklid (kmen)? Mám splněny úkoly u Svaté skály, ale nedaří se mi je získat.

Díky :hoj:
 

DeletedUser18430

Guest
Ano na to sem koukal. Zajímá mě jestli se musí tgřeba dělat po hodinových intervalech nebo 10 min. nebo 15 s... I tak díky za odpověď :-) Já to zkouším dlouho a vůbec nic :-(
 

DeletedUser16969

Guest
Nejspíš ho nemáš vůbec přijmutý (jako už asi 100 lidí před tebou :) nejdřív ho musíš přijmout myslím v indiánské vesničce až pak můžeš něco najít.
 

DeletedUser

Guest
Pokud s tím budeš mít stále problém, napiš si ticket na support, kde se kouknout jestli máš vše splněno jak je třeba.
 
Po přijmutí úkolu ve Waupeeho vesnici musí člověk dojít odevzdat zvířata ke svatý skále a až potom jdou totemy najít. Aby se úkoly u svaté skály zobrazily, musí být člověk přítomen na místě a musí mít v políčku produktu nasazené vždy jedno zvíře (tuším, že je tam nějaký had, puma atd.).
 
Nahoru