• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol : Druhý Duel - Belle Starsovka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak mám získat tu Belle starsovou krátkou velkorážní pistoli jen s pěstí ? Nemůžu ho porazit pls poradit ...
 

Deleted User - 32331

Guest
musíš si nastavit úhyby tak aby tě nezashánul
 

DeletedUser

Guest
Já to udělal asi na po20, vydueluje tě až do mdlob a ty vždy vyjdi z hotelu (s 1 životem) a nastav si uhyby aby tě nezasahl a takhle až do nekonečna
 

DeletedUser6108

Guest
Mam v produktech to co mám mít. Mám sundané to co nemám mít. Je čtvrtek a serverový čas 20.47 a úkol nikde.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nedávejte přesné návody - pouze nápovědy. :) Vyřešení si může přečíst v sekci o tajných úkolech.

Johny: Ahoj Tonny, slyšel jsi to taky?
Tonny: Zdar Johny. Nevím, co máš na mysli.
Johny: Právě jsem potkal ve městě šerifa a říkal, že ve městě se prý ukrývá ten padouch Billy.
Tonny: Billy? Ten Billy, o kterém mi říkala Marie? Musíme to prověřit, Johnny. Půjdeš do toho se mnou?
Johny: Počítej s tím, parťáku! Ale prý se tady dlouho nezdrží. Taky se povídá, že chce přepadnout banku.
Banku? Ten má ale kuráž! Ale bude to nejspíš jen povídačka. Banka je přeci dobře střežená. Nevíš, kdy by měl odejít?
Johny: Nemám tušení, ale asi máš pravdu. Možná chce uprchnout dostavníkem, co přijede ve čtvrtek. Jinak ten zloduch byl i ve Western Stars.
Tonny: Ano, ano.. Četl jsem to. Jistě víš i to, Johnny, že se tam píše o tom, jak se v Mad City chvástal nějakou velmi silnou a vzácnou zbraní.
Johny: Já ti nevím, Tonny, ale přijde mi to jako báchorka. Avšak musíme to prověřit, co ty na to ?
Tonny: Kradeš mi slova z úst. Dobře, uděláme to, když bude odjíždět dostavník. Měl by tady být ve tři. Ale jak znám kočího, bude mít zpoždění minimálně hodinu! Billy je proslaven tím, že je dobrý rváč a taky se rád tluče. Avšak moje pěsti jsou tvrdší. Půjdu tedy beze zbraně. Avšak byla by hloupost, kdyby jsem se vůbec nejistil. Budeš mě krýt. Ale nezasahuj, pokud nebude potřeba! Rozumíš všemu?
Johny: Jasně, spolehni se, pak se ještě domluvíme.

Vyřešení si můžeš přečíst tady.
 

DeletedUser12444

Guest
dobre Darling :) ale tam je tez kompletni popis vcetne uhybani :) tudiz unika smysl neco schovavat :)
krom toho skoro v kazdem meste je na forum popsan presny popis z dane webove stranky, odkud je ten tvuj popis daneho ukoly cerpan :)
:klubun:
 

Deleted User - 31870

Guest
Vím, ale je to ukryté v sekci, kam se člověk může podívat pouze po přihlášení na fórum, takže se informace neválejí volně na fóru a hráči mají možnost si na to přijít sami na základě indicií.
 

DeletedUser12444

Guest
Tak souhlasím s tím, že je to o nečem jiném, když se člověk tím úkolem prokousává - jde pak o to napětí , zda-li udělal vše tak jak má - v tom je to kouzlo - ale je na každém zda-li to chce mit během pěti minut, a nebo si užije toho, k čemu je tento úkol určený ;-)
shrnutí :d - dobře jsi udělala
 

EREWAN

Člen týmu
pravda je, že tajné ukoly nemají smysl... někdo je náhodou objeví, řekne to kamarádům a městu, ti to řeknou svým kamarádům a městu(popř alianci)... nemá smysl schovávat to, např návod na Belle Starrs Derringer zná celá má třída nazpamět... :(
 

DeletedUser12444

Guest
zajisté, u nás na městském fóru jsou popisy těchto tajných úkolů :D, ale i tak se najdou jedinci, kteří píší přes poštu, kde vzít tu a tu pistolku či mečík , takže to kouzlo skrytého úkolu stále má svůj smysl :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru