• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkoly na věci ze sváteční sady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jen tak , mě napadlo , nemohl by ste mi někdo poradit jak získat věci do vánoční sady ?

Vím jak získat : Náhrdelník lásky , Smrťákova Kosa , Vánoční Sázky :lovec:

Nevím jak získat : Holínky díkuvzdání , Klobouk Sněhuláka , Raketa na Ohňostroj , Shnilá Vejce , Vánoční Sáňky :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Holínky díkuvzdání, Klobouk Sněhuláka, Raketa na Ohňostroj, Shnilá Vejce

úkoly díkůvzdání, Vánoční úkoly, na den Nezávislosti (myslím 4. července), Velikonoční úkoly
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže ví někdo jak se získají sáňky? Závisí na tom 2000$ (zhruba 40'000 Kč)
 

DeletedUser9615

Guest
Na všechy věci z sváteční sady jsou úkoly, úkol na sánky se vám oběví ( u marie ) jen tehdy když celek kalendář budete pečlivě vybírat adventní kalendář den po dni. Pokud jdou získat znovu to nevím ale řek bych že ne, kamarád prodal náhrdelník lásky a po roce se mu ten úkol neotevřel.
 

DeletedUser

Guest
Na všechy věci z sváteční sady jsou úkoly, úkol na sánky se vám oběví ( u marie ) jen tehdy když celek kalendář budete pečlivě vybírat adventní kalendář den po dni. Pokud jdou získat znovu to nevím ale řek bych že ne, kamarád prodal náhrdelník lásky a po roce se mu ten úkol neotevřel.

Tak jestli je to pravda , tak to jsem v ...... protože já prodal : Náhrdelník lásky , Vánoční Sáňky , Smrťákova kosa :()
 

DeletedUser12618

Guest
Prikladám všetky úlohy na predmety z prázdninovej súpravy:

Náhrdelník lásky - Úlohu nájdete tu.

Shnilá vajce - Úlohu nájdete tu.

Raketa na Ohňostroj - Úlohu nájdete tu.

Smrťákova kosa - Úlohu nájdete tu.

Holínky díkuvzdání - Úlohu nájdete tu.

Vánoční Sáňky - Úlohu nájdete tu.

Klobouk Sněhuláka - Úlohu nájdete tu.

Tiež by som rád podotkol, že tieto úlohy sú časovo obmedzené (zobrazia sa len v určitý dátum) a každú úlohu môžete splniť len raz, čiže každý jeden predmet z prázdninovej súpravy môžete získať len raz !
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru