• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Úkoly na věci ze sváteční sady

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jen tak , mě napadlo , nemohl by ste mi někdo poradit jak získat věci do vánoční sady ?

Vím jak získat : Náhrdelník lásky , Smrťákova Kosa , Vánoční Sázky :lovec:

Nevím jak získat : Holínky díkuvzdání , Klobouk Sněhuláka , Raketa na Ohňostroj , Shnilá Vejce , Vánoční Sáňky :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Holínky díkuvzdání, Klobouk Sněhuláka, Raketa na Ohňostroj, Shnilá Vejce

úkoly díkůvzdání, Vánoční úkoly, na den Nezávislosti (myslím 4. července), Velikonoční úkoly
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže ví někdo jak se získají sáňky? Závisí na tom 2000$ (zhruba 40'000 Kč)
 

DeletedUser9615

Guest
Na všechy věci z sváteční sady jsou úkoly, úkol na sánky se vám oběví ( u marie ) jen tehdy když celek kalendář budete pečlivě vybírat adventní kalendář den po dni. Pokud jdou získat znovu to nevím ale řek bych že ne, kamarád prodal náhrdelník lásky a po roce se mu ten úkol neotevřel.
 

DeletedUser

Guest
Na všechy věci z sváteční sady jsou úkoly, úkol na sánky se vám oběví ( u marie ) jen tehdy když celek kalendář budete pečlivě vybírat adventní kalendář den po dni. Pokud jdou získat znovu to nevím ale řek bych že ne, kamarád prodal náhrdelník lásky a po roce se mu ten úkol neotevřel.

Tak jestli je to pravda , tak to jsem v ...... protože já prodal : Náhrdelník lásky , Vánoční Sáňky , Smrťákova kosa :()
 

DeletedUser12618

Guest
Prikladám všetky úlohy na predmety z prázdninovej súpravy:

Náhrdelník lásky - Úlohu nájdete tu.

Shnilá vajce - Úlohu nájdete tu.

Raketa na Ohňostroj - Úlohu nájdete tu.

Smrťákova kosa - Úlohu nájdete tu.

Holínky díkuvzdání - Úlohu nájdete tu.

Vánoční Sáňky - Úlohu nájdete tu.

Klobouk Sněhuláka - Úlohu nájdete tu.

Tiež by som rád podotkol, že tieto úlohy sú časovo obmedzené (zobrazia sa len v určitý dátum) a každú úlohu môžete splniť len raz, čiže každý jeden predmet z prázdninovej súpravy môžete získať len raz !
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru