• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkoly pro charakterové úkoly...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hraju na každém světě, celkově na čtyřech za jinou charakterovou skupinu. Splnil jsem nejdřív dobrodruhovy úkoly. Ty se mi zdáli celkem lehké. Pak dělnický. Taky šli, po splnění kukuřice a sběru rajčat, což bych ze začátku bez přeměnění schopností neudělal, a pak už to bylo v poho. Duelantovy, s těma to bylo trochu horší. Ten vězeňský dozorce a hlavně pak obchod s indiánama dobrej duelant i s nejlepšíma věcma jen velmi těžko udělá. Ben Stark už byl v poho, po přeměnění většina schopností.
Ovšem vojákovy, to je jinej kalibr. Prodej zbraní indiánům se službou v armádě s lovem bizonů a s určitě těžkýma duelama je pro mě jako dobrýho duelanta ( vojáka) s chladnou zbraní neřešitelný úkol. Vim že to už možná dost machrů udělalo, ale já určitě ne. Proto se chci zeptat nějakýho moderátora, čím to je, že vojákovy úkoly jsou z pohledu mého mnohem těžší nežli pro ostatní skupiny. Děkuji za odpověď Spiker.
 

DeletedUser120

Guest
To ti nepovím, my nejsme ti co by úkoly vytvářely nebo měli možnost něco změnit.
Co se tohodle týče nezkoumal jsem to nijak extra, takže tu obtížnost posoudit nemohu.
 

DeletedUser

Guest
Ono neni problem v tom, ze by byly tak tezky, ale clovek se je dozvedel, az kdyz mel postavu na 40. levelu (hraju od zacatku sveta 2). Kdyby to clovek vedel od zacatku, tak by to bylo v poho. Ja od 40. do 55. levelu presypaval body, abych to mohl dodelat.

Chapu ze pro vojaky specializujici se na boj na blizko to je tezke, protoze do te doby (nez zavedli chrakterove ukoly) to byla nejlepsi kombinace na duely, tak jim to trchu takhle vratili.
(nekdo ma hotovy chratkerovy ukoly, nekdo je zas silnej duelant a ma k tomu hromadu zivota)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru