• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkoly s požadavkem zboží.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přeji krásný den,
vím, že se díky tomu vyskytne vlna odporu, ale nedá mi to.

Jsem proti tomu, aby požadavek k nějakému úkolu bylo něco, co se dá koupit.
A pokud ano, aby stejnou šanci měla všechna města. S oslem je tedy vše naprosto v pořádku, ale úkol na 20 úrovni -

Drahokamy (Kameny řetízků)

Marie Roalstad: Ahoj. Mohl bys pro mě udělat laskavost? Zaplatím ti za to velmi dobře. Potřebovala bych nový náhrdelník, ale chybí mi do něj drahokamy. Náhrdelník by měl být opravdu něco zvláštního. Nejdříve potřebuji zelený a modrý indiánský náhrdelník.

Je, mně osobně silně proti srsti. Nevidím důvod proč by některá města měla být zvýhodněna tím, že se toto zboží vyskytuje v jejich nabídce. Vznikají pak rozdílné podmínky pro hráče.

Pokud by se daly tyto náhrdelníky najít, tak neřeknu ani slovo, ale takhle je to opravdu nespravedlivé.

A to už nemluvím o tom, že město na tom může zbohatnout a máme tu další nespravedlnost.
 

DeletedUser

Guest
Tak samozřejmě že je můžeš najít ale jen s vysokým stěstím ale jinak máš uplně pravdu !:sugar sugar:

Ostatní města kde si to musíš koupit za 300 $ a když má oba tak 600 $ jde knim málo dolarů ale aspon neco...:ehm:
 

DeletedUser

Guest
Pouze dvě věci... ty náhrdelníky se najít dají a to na pracích s nízkou obtížností.
A na začátku mají města stejné podmínky... je to holt o štěstí, které ho dostane a ktteré ne. Navíc to není zas tak obrovská nevýhoda... dá se to přežít i bez nich ve městě.
 

DeletedUser

Guest
To je sice hezké ale absolutně nic to neřeší. Pořád si na svém příspěvku trvám... Nevidím proč by měli mít někteří hráči v tomto výhodu.
 

DeletedUser

Guest
Já sem modrej našel ale ten druhej nikde a kupovat ho v jinym měste za 4x tolik nebudu, u nás v městě neni.
 

DeletedUser

Guest
No vidíš, já našel dva zelené, dva šedé a modrý ani náhodou...
 

DeletedUser

Guest
Já našel oba. Jinak si myslím že to co tady řešíte je zbytečné protože se to hned tak nepředělá. A jestli chceš v pokračovat v plnění úkolu je jen na tobě.
Jinak po spnění této serie úkolů dostaneš želzný kříž + 1 od všech atributů. Pokud ho máš ve městě tak ho máš za 730$ jinak je za 2920$ takže na tom pořád minimálně 130$ vyděláš.
 

DeletedUser

Guest
Tak pokud tvůrci opravdu zamýšleli udělat hru nevyváženou, tak pak je vše v pořádku.

Pouze dvě věci... ty náhrdelníky se najít dají a to na pracích s nízkou obtížností.
A na začátku mají města stejné podmínky... je to holt o štěstí, které ho dostane a ktteré ne. Navíc to není zas tak obrovská nevýhoda... dá se to přežít i bez nich ve městě.

Já nemám nic proti tomu, že obchody nabízejí různý sortiment zboží. Nelíbí se mi, že toto zasahuje do úkolů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Existuje tady taky to že se můžeš do města přihlásit jenom k nákupu za menší poplatek do městské kasy. Je to jen o domluvě mezi hráči.
 

DeletedUser

Guest
Ano ale pro hráče jako jednotlivce je to pořád výhodnější.
 

DeletedUser1318

Guest
To je sice hezké ale absolutně nic to neřeší. Pořád si na svém příspěvku trvám... Nevidím proč by měli mít někteří hráči v tomto výhodu.

Znáš hru člověče nezlob se? Bavilo by tě hrát s kostkama, který mají na všech stranách jenom šestku?
Třeba budeš mít ve městě v obchodě nebo u zbrojíře jinou atraktivní položku.
 

DeletedUser

Guest
OMG... vy jste jak navedení nebo co... Já nemám absolutně nic proti různému zboží. Vadí mi, že tento rozdíl zasahuje do jednoho úkolu.
 

DeletedUser307

Guest
Tuším, že se to objeví víckrát - 2x indiánský, černá čelenka, modrý šátek, hnědé plátěné boty... takže se to rozloží do spousty měst.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš ty hnědé plátěné boty, které dostaneš jako odměnu v úkolu v osmém levelu?

Jinak souhlasím. Tak jsem tedy i proti úkolu

Waupeeho dědeček (Ukrást zpět)

Marie Roalstad: Oh, tohle je soška, kterou hledáš? Opravdu byl hodně hloupý. Hodiny mi vyprávěl, jak je tenhle zlatý pták drahý a jak na něm zbohatne. Potřeboval jen jedno pořádné objetí, aby se stal zase chudým chlapem. Co mi dáš za toho zlatého sokola?

Cíl: Dej Marii 170 dolarů a modrý šátek.

A úkolu

Joeho (Správné oblečení)

Barman Henry Walker : Pátral jsem a zjistil jsem, že ten Joe shromažďuje lidi. Každý, koho to zajímá, by měl přijít do lesa a měl by mít černou čepici, předstírat, že je dřevorubec. Měl by ses pokusit najít černou čelenku.



Cíl: Sežeň si černou čelenku a nasaď si ji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Ano přesně ty myslím, spousta hráčů je prodá dřív než se o tom úkolu dozví.
 

DeletedUser

Guest
ja souhlasim s timto navrhem je to divné a ja zrovna mam taky tenhle ukol:D:D
 

DeletedUser

Guest
Znáš hru člověče nezlob se? Bavilo by tě hrát s kostkama, který mají na všech stranách jenom šestku?
Třeba budeš mít ve městě v obchodě nebo u zbrojíře jinou atraktivní položku.

jojo presne tak. ja sem rad, ze kazdy mesto ma jinou nabidku, aspon musis vyjednavat. Na muj vkus je to spis jeste podcenene, predstavoval bych si mene veci ve meste - vice vyjednavani.
jestli nekoho trapi 300dolaru tak je to dost smutny :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru