• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkoly s požadavkem zboží.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 32331

Guest
to musíš uznat ja kvuli tomu ukolu ztratil 2 dny na kazdym svete bych si misto toho vydelal 300$
 

DeletedUser307

Guest
To už je ale trochu jiný problém. Zdržujme se prosím daného tématu. Tyto boty dostane každý, takže zde je to vyrovnané.

Tak boty dostane každý to je pravda a každý má možnost dostat se k úkolu kde se dají odevzdat za nějakou odměnu, ale pokud jsou potřeba k nějaké práci, tak si je budem chtít koupit a zase někdo je koupí za levno a někdo za draho přesto, že jsme je všichni dostali.

Já v tom prostě nevidím problém, u vás koupím modrou čelenku, u nich šátek, u tam těch ten náhrdelník u nás ten druhej, u nich předovku u tam těch cylindr.... Příjde mi to dost pestré a to že vám pomůžu 5% z ceny nebo kolika mi dělá radost, aspoň zlevelujete obchůdky a nabídnete mi něco dalšího.
 

DeletedUser

Guest
To už mícháme jabka s hruškama... opakuji ještě jednou, že mi nevadí rozdílnost obchodů, ale že tato rozdílnost zasahuje do úkolů.
 

DeletedUser307

Guest
No tak jinak. Ty to vidíš tak, že ty úkoly pomohou nějakému městu a jeho hráčům pokud jsem tě dobře pochopil.
Ale v těch 5% za předmět úspěšnost města nevězí. Na s1 je město Last Chance Town které je postavené do plna a nemá, čelenku, šátek, m/z indiánský náhrdelní a ani botky.

Nemůžu si pomoct ,ale právě dohle dává úkolům na zajímavosti a zábavnosti, musíš to někde najít, našetřit na to, hupnout na osla a zajet tam - tomu říkám zajímavý úkol. Jinak to bude jen tupé klikání - klikej na kolečko dokud ti v salónu nenaskočí na hlavě otazník...děkuji, takových úkolů je tam dost. Já se chci u hry bavit něco dělat, něco zajímavého.

Pokud se ti úkoly nelíbí, tak je nedělej. Co k tomu dodat. 2 indiánské tě vyjdou na $600 a dostaneš za ně jen pár XP a křížek na který bys měl místo těch dvou indiánských a ty XP budeš mít jak tady někdo psal z prací které bys dělal místo cestování.
Osobně tohle nedoporučuji příjdete o závabu z hraní.
 

DeletedUser

Guest
Achjo, todle mě unavuje, takže ještě jednou...

Není to tak dávno co jste tu vy sami jako argument proti výhodám za placení uvedli, že zájem tvůrců je, aby tato hra byla vyvážená pro všechny hráče stejně.

A teď bych chtěl vědět co je stejného na tom, že někdo musí za

1) najít město ve kterém tyto předměty vůbec jsou
2) cestovat do tohoto města
3) utratit za něj mnohem víc, než člen města, ve kterém se tento předmět nachází
4) jet zpátky do svého města

Mně osobně to tedy velice zábavné nepřijde. Krom toho když si chceš hru ztížit, tak jak už jsem jednou říkal, hraj to třeba nohou.

A abys neřekl, že ignoruji tvé argumenty, tak.

Nikde jsem nenapsal, že by na tom města měla kdo ví jak zbohatnout.

Já vidím zábavnost v úkolu v tom, že vím, že ten předmět musím prvně najít a vím, že všichni ostatní mají stejnou šanci. Třeba úkol kdes měl najít vlajku byl velice zábavný. Tohle je ale fraška.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Pokud tě to unavuje nemusíš sem psát.

Co tak se na to podívat z jiné stránky. Já když jsem jel pro mordý indiánský náhrdelník, tak jsem v tom městě vyzval všechny k duelu a tech $300 co jsem utratil jsem získal v těch duelech zpět (a to je fakt). Takže to co oni ušetřili jsem já dostal z nich...

Tak mě napadá, že asi máš pravdu, měl bych to hrát nohou, jsem nějaký moc dobrý. Nebo spíš nehledám problémy tam kde nejsou...
 

DeletedUser

Guest
No, naštěstí tu jsou i jiní uživatelé, kteří nebudou tolik zaujatí. S tvým přístupem by se dal totiž zavrhnout jakýkoliv návrh... vždyť ta hra je vlastně už teď tak dobrá, že je zbytečné se snažit o její zlepšení. A také bych tě chtěl poprosit, abys dal prostor ostatním. Nemusíš kontrovat hned každý můj příspěvek, děkuji velice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Z titulu moderátora tě mohu ujistit, že pokud téma není zamknuté může se do něj vyjádřit každý dle pravidel fóra a dané sekce. Pokud sem něco napíšeš, vystavuješ se riziku, že ti někdo odpoví - třeba i moderátor - také jsme hrači.

Můj přístup je pouze takový, že nemůžu dát 5 hvezdiček nápadu který se mi nelíbí a jen ti tady argumentuji důvody proč se mi nelíbí a proč jsem zásadně. Až mě přesvědčíš že tento návrh bude prospěšný, přestanu vypisovat proti argumenty. Zatím se ti to nepovedlo.


Pokud máš něco ke mně nebo k jiným hráčů používej prosím PM. Zde se drž tématu a nekomentuj můj přístup k sekci návrhy.
 

DeletedUser3338

Guest
Já jsem třeba z Last Chance Town a úkoly už jsem z oblečením (kromě hnědých bot) splnil, jel jsem do města, a jak tady říká dydy, tak jsem si v tom městě na ty věci vydělal. A myslím, že jde o zábavu a jestli za 600$ dostanu 20 zkušeností tak se taky nic nestane a odemkne mi to další úkoly. To mi přijde jako zábava: vydělat si peníze, pak někam cestovat, tak si to koupit atd.
 

DeletedUser1318

Guest
...Není to tak dávno co jste tu vy sami jako argument proti výhodám za placení uvedli, že zájem tvůrců je, aby tato hra byla vyvážená pro všechny hráče stejně....

Technicky vzato nebude tato hra ideálně vyvážená nikdy, celá je postavená na náhodě, nikdy není zaručeno, že dostanou všichni stejně, před chvilkou se mi stalo, následující: Kůň tě shodil. Ztrácíš 397 životních bodů. jindy jsem dostal dvě sedla a rezavou brokovnici.
Asi chápu, co ti vadí, ale zase je to dílo náhody, a štěstí, ber to třeba jako malou zlomyslnost od autorů hry, reálný život ti taky přináší spoustu překvapení a ne všechna pozitivní. Vždyť je to jen hra.
 

DeletedUser

Guest
Nojne, ty si ztěžuješ že různý sortiment v obchodech zvýhodňuje nějaká města, jenže jiný věci ti dovolej dělat dřív práci na jinej úkol.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru