• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkoly: Vánoce (Rolničky, rolničky)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zdravim
sem začátečník a když chci udělat ukol "Vánoce (Rolničky, rolničky)" potřebuji sehnat dřevo ale nemužu nikde najit práci kde sehnat dřevo.
Zkoušel sem to hledat v napovědě nebo na forech ale nevim kde sehnat to dřevo popřípadě i uhlí.
Prosím poradte někdo :eek:)
 

DeletedUser

Guest
jj to vím ale já to nikde na mapě nemam vubec nikde...sem myslel že ty práce jsou třeba až od nějakeho lvl ale to asi ne
 

DeletedUser

Guest
Na kácení stromů i na těžbu uhlí potřebuješ hodně schopnost SÍLA ÚDERU, takže si sežeň nějakou kostkovanou košili.
 

Deleted User - 31870

Guest
Záleží na tom, kolik máš pracovních bodů do těch prací - pokud jich máš hodně málo, nezobrazí se ti obrázek práce na mapě.. pokud ti jich chybí jen drobet, obrázek se zobrazí šedivě na mapě
 

DeletedUser

Guest
Takže v podstatě záleží na tom jaky budu mit lvl protože s lvl mi budou přibývat pracovní body a s tím mužu vylepšovat schopnosti.

díky moc všem za vysvětlení :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Takže v podstatě záleží na tom jaky budu mit lvl protože s lvl mi budou přibývat pracovní body a s tím mužu vylepšovat schopnosti.

díky moc všem za vysvětlení :)

Ano, záleží na rozhození schopností a atributů.. můžeš si je za poplatek vyrušit a znovu rozdat (částka roste dost rychle) a jde to až po splnění série Waupeeho dědeček (cca 15 level). Na světech 5 - Arizona je pak aktivované premium usmířit šamana (to ti vrátí poplatky za přeměnu na základní hodnoty)..

Drobný nedostatek pracovních bodů můžeš ovlivnit výbavou - pár tipů ti dali v předchozích příspěvcích..
 

DeletedUser

Guest
Nejde mně obchodovat s indiány a nemůžu tak získat doutníky,jdou koupit nebo musím někam jít a tam je získám?
 

DeletedUser

Guest
Nijak je koupit nemůžeš, prostě musíš vylepšovat přesně schopnosti na Obchod s indiány. Mám úplně ten stejný problém. Všechno dávej do Charisma a Vystupování nebo Obchodování, nejlepší vybavení na OBCHOD S INDIÁNY najdeš zde.
 

DeletedUser

Guest
hej, ked uz mam hotove aj to s hladanim pokladu, ako pls ziskam snehuliakov klobuk??:kobylka:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru