• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkoly Vražda - kdo je vrahem?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7312
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7312

Guest
Ahoj, nepřišel už někdo na to, kdo je vrahem v nové sérii úkolů Vražda? Doufám, že se na to mohu zeptat :angel:
Předem dík všem za radu
 

DeletedUser

Guest
Vím, kdo to je, ale neřeknu, je to opravdu jednoduché ;)
 

DeletedUser7312

Guest
Já na takovéto věci nejsem. Pokud se rozhodneš pomoci, napiš mi soukromou zprávu. Doufám, že se tak stane :D
 

DeletedUser

Guest
[highlight]Upozornění: Jákkoliv přimá odpověď přesně kdo je vrahem, bude moderátory asi trestána, návod kdo je vrahem je zakázáno prozradit tady na fóru.[/highlight]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7312

Guest
Upozornění: Jákkoliv přimá odpověď přesně kdo je vrahem, bude moderátory asi trestána, návod kdo je vrahem je zakázáno prozradit tady na fóru.

Díky za upozornění. Je to zákázáno i pokud mi nějaký hráč poradí přes soukromou zprávu?
 

DeletedUser

Guest
Já vím kdo je vrah a to jsem ten ukol ani neprijal :Dani jsme ho nedelal
 

DeletedUser7312

Guest
Dozvěděl jsem se, že když zvolíte správného vraha, zobrazí se vám duel. Ten když vyhrajete, dostanete rezavý šestiranný kolt a 1000 zkušeností.
Není to fake?
 

DeletedUser7063

Guest
Ano, je to tak, ale když vraha neurčíš správně, už nemáš šanci v úkolech dál pokračovat.
 

DeletedUser7836

Guest
[highlight]Upozornění: Jákkoliv přimá odpověď přesně kdo je vrahem, bude moderátory asi trestána, návod kdo je vrahem je zakázáno prozradit tady na fóru.[/highlight]
Áno, to je pravda. Zverejnenie tohoto faktu užívateľom na fóre, by mohlo byť prísne potrestané.

Díky za upozornění. Je to zákázáno i pokud mi nějaký hráč poradí přes soukromou zprávu?
Nie, komunikáciu cez súkromné správy neriešime. Jedine vtedy, ak niekto bude niekho cez PM vulgárne urážať a daný hráč to nahlási.

Prosimtě a kdo by na to přišel?
Co třeba mod a admin ?
PBD, ak nám nejakú súkromnú správu nikto neprepošle, nemáme šancu pozrieť si jej obsah.

Dozvěděl jsem se, že když zvolíte správného vraha, zobrazí se vám duel. Ten když vyhrajete, dostanete rezavý šestiranný kolt a 1000 zkušeností.
Není to fake?
Je to pravda.

Myslím, že dotaz bol vyriešený. Zamykám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru