• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

úkol Pustina

DeletedUser

Guest
Jak mám dodělat úkol Pustina od šerifa?Našla jsem Mrs. Anderson,ale nemůžu najít jejího syna.Podle toho co říká by měl být v Paseka 1 - Lesní palouk,ale když tam dojdu,tak se nic nestane a jinde na mapě ho nevidím.
 
Ahoj, chtěl bych poradit s úkolem "Pustina (Líný pomocník šerifa?) Vůbec ho nemůžu najít toho chlapa. Kde se může nacházet?

Děkuju za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Vse je v odkazu, ktery sem poslala Janca... Staci hledat a premyslet. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Nalevo nahore si klikni na ceskou vlajku... Kdybych byl na pc, podivam se sam a vysvetlim.. Bohuzel si ted musis poradit sm.
 

DeletedUser

Guest
Pavliku, myslis-li oba pany Westwoody, najdes je v sektoru b2(druhy zleva dole) na minimape jsou oznaceni bilou teckou jako jedno misto(zadavatel)..
 
Abych to upřesnil, potřebuju splnit tento úkol:

Šerif John Fitzburn
Hej Pavlík1834! Musíš mi pomoci! Můj pomocník je úplný ňouma a nespolehlivý k tomu. Nikdy jsem s ním žádný problém neměl, ale před pár týdny začal mizet z práce a když tu čirou náhodou je, tak u toho spí.
Dneska ráno přišel už potřetí pozdě a krom toho smrdí jak horník.
Přilep se mu na paty! Musíš se dopídit co dělá a jestli ano, ať toho okamžitě nechá, protože ho potřebuji zde a v plné síle.Zapotřebí:- Vyřiď: Pustina...k šerifa? II)
 

DeletedUser

Guest
Jasny no... Tak bez tam kam jsem Te navadel - ceka tam na tebe par uloh.. Az po jejich splneni muzes potvrdit serifuv ukol.. Jest

Tak se divam na tu serii.. Melo by ti stacit dojit na misto a splnit okol od malyho Westwooda.. Pak muzes splnit i od serifa..

/edit: uz se mi blbe pise na tom mobilu, kdyztak sem jeste kouknu, ale kdyz ne-usnul jsem
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Aha takže dojít na tu farmu. Zkusím to. Zatím tam vidím jen toho Westwooda ale úkol nic. Budu tam muset doklusat i když je to přes celou mapu skoro :)

Díky.
 

DeletedUser7239

Guest
Jak je to po update s úkolovou řadou Pustina ? Po splnění úkolu Vypsaná odměna jsem se měl vrátit k zadavateli Dean Anderson, kde měla být úloha Pravý majitel IV. Bohužel zadavatel této úlohy je zamčený (level k vykonávání této úlohy se údajně nezměnil). :O :(
 

DeletedUser7239

Guest
Jak je to po update s úkolovou řadou Pustina ?
Tak se ptám znova, aby se na to nezapomnělo. Lovce odměn jsem udělal a měl jsem se vrátit k Deanovi, ale je jako úkol zamknutý. Tak co mám dělat ? Podívá se mi na to někdo ? :klubun: Nick ve hře: Gringo 2 Svět: Colorado
 

DeletedUser10235

Guest
Gringo 2 musíš ísť najskôr k zadávateľovi Mrs. Anderson v sektore B3.
 
Nahoru