• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

úkoly - Mstitel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
na světě 5 su voják. k sérii Mstitel:
od úkolu Uniforma na míru jsem nedostala žádný jiný úkol a v posledním úkolu nebylo nic že by další úkol byl někde na mapce. Podle weststats, bych měla mít další úkol od Marie (úkol chivington). Jaktože jsem žádný další úkol nedostala?:killer::wrrr::grrr::hate pc::pc:
 

DeletedUser

Guest
Další úkol ovšem nezadává Marie, ale William. Jde o tisk novin, Mstitel (Chivington). Po splnění tě pošle za Pastorem k pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
tak mají asi na west stats chybu... a od Wiliama jsem taky žádný úkol nedostala.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano mají chybu.
Zkus se podívat do splněných u Williama úplně dole.

U Marie splněné máš?
Mstitel (Obnošená uniforma )
Mstitel (Uniforma na míru )
 

DeletedUser

Guest
u Mařky mám splněné obojí. Ve splněných úkolech u Wiliama úplně dole mám za úkol porazit válečníka červené ruky. pak mně pošle do staré pevnosti, kde chce abych sbírala rajčata, ale to už mám dávno splněno.
 

DeletedUser

Guest
Jestli ho náhodou nemáš ani zadaný tak napiš na support, oni ti to prověří.
 
Když jsem před verzí 1.19 dostal opravenou uniformu, byla naprosto v pořádku. Teď koukám, že jí ubrali knoflík, k názvu uniformy přibyla hláška "chybí knoflík". Neví o tom náhodou někdo něco bližšího? Nějaký další úkol týkající se uniformy jsem nezjistil.
 

DeletedUser

Guest
Budu se tvářit záhadně a odpovím ano :)
Předpokládám že nemáš splněné všechny úkoly ze série Mstitel.
 

DeletedUser307

Guest
u Mařky mám splněné obojí. Ve splněných úkolech u Wiliama úplně dole mám za úkol porazit válečníka červené ruky. pak mně pošle do staré pevnosti, kde chce abych sbírala rajčata, ale to už mám dávno splněno.

Po sbírání rajčat tě čeká cesta ke staré pevnosti. V koncovém textu máš napsáno, že máš hledat zadavatele:
map_employer_hint.png


Tam dostaneš další úkol (např. druhý řádek od spodu úplně vpravo atd...).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6711

Guest
poraďte mi pls někdo....sem na serveru 3 lvl 47 a na uniformě mi chybí knoflík...nevíte pls někdo jak to napravit?
 

DeletedUser

Guest
Tenhle Quest zatim neni ve weststats. Ja jsem na nej prisel na levelu 51.

Mstitel (Chybějící knoflík)

Marie Roalstad: Včera jsem našla knoflík, který ti chybí na uniformě. Hned ti ho přišiji. Podrž na něm prosím prst.

Zapotřebí:
Uniforma 1/1 (Hotovo)
Schopnost Manuální zručnost na 35 (s bonusem) (Hotovo)

Odměna:
Uniforma
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mam podobny problem... chcem sa spytat ako mam splnit ulohu co nasleduje hned po tom ako mi maria opravi uniformu /nemam na mysli gombik/ na weststats pisu ze nasleduje quest strazit pevnost 8 hod ale iba v nedelu... nikdy v nedelu sa mi tam neukaze ziadny podobny quest poradte pls.....:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
mam podobny problem... chcem sa spytat ako mam splnit ulohu co nasleduje hned po tom ako mi maria opravi uniformu /nemam na mysli gombik/ na weststats pisu ze nasleduje quest strazit pevnost 8 hod ale iba v nedelu... nikdy v nedelu sa mi tam neukaze ziadny podobny quest poradte pls.....:smoking king:

Pokud mas uniformu, tak si ji v nedeli oblec a v jednom z jiznich sektoru budes mit bile policko se zadavatelem tohoto ukolu.
 

DeletedUser

Guest
je nedela mam oblecenu uniformu, nasiel som bielu znacku so zadavatelom na juhu/William/, ale nedava mi ziadnu ulohu tak to mi je cudne....:ehm:
 

DeletedUser

Guest
Jdi tam. Obcas se ti ukol zpristupni az kdyz na to misto dojdes.
 

DeletedUser

Guest
jaky je rozdil mezi uniformou a uniformou bez knofliku??
edit:vadi hodne kdyz sem ji prodal??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na světě 5 su voják. k sérii Mstitel:
od úkolu Uniforma na míru jsem nedostala žádný jiný úkol a v posledním úkolu nebylo nic že by další úkol byl někde na mapce. Podle weststats, bych měla mít další úkol od Marie (úkol chivington). Jaktože jsem žádný další úkol nedostala?:killer::wrrr::grrr::hate pc::pc:

presne tento problem mam aj ja nemohol by mi niekto poradit?bolo tam na weststats napisane "stvrtok" ano Marie mi dala tu uniformu je to OK ale potom dalsi ukol by mal byt "nedela" ale niec sa mi neobjavilo neviete co mam robit?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru