• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Čas sklizně 2023

Zdravím, dva roky, tj. dvě předchozí sklizně jsem prošvihl. Podle oznámení jsem pochopil, že už nelze získat předchozí žitné a pšeničné klasy. Mohl bych jen poprosit o potvrzení, že jsem to pochopil správně a že již musím speciální předměty do úkolů shánět v Pacifickém obchodě nebo na trhu?
 

raketak95

Člen týmu
Zdravím, dva roky, tj. dvě předchozí sklizně jsem prošvihl. Podle oznámení jsem pochopil, že už nelze získat předchozí žitné a pšeničné klasy. Mohl bych jen poprosit o potvrzení, že jsem to pochopil správně a že již musím speciální předměty do úkolů shánět v Pacifickém obchodě nebo na trhu?
Ano, přesně jak říkáš - staré klasy by neměly padat.
 
Tak, jestli to dobře chápu, úkolová řada Neobvyklý čas sklizně nejde splnit, protože musím najít 100 Darů země. Což předpokládám je 100 klasů.
Nebo to jejinak?
 

raketak95

Člen týmu
Viz update 2.204:
Úkolová řada "Neobvyklý čas sklizně"
Změnili jsme požadavky pro úkol z úkolové řady "Neobvyklý čas sklizně". Nyní můžete dokončit úkolovou řadu, aniž byste museli sbírat dary země.

Tudíž, pokud devs něco neopomněli - mělo by to jít splnit bez sběru darů.
 
Dík za vysvětlení.
Včera večer po návratu domu z venku jsem zjistil, že Dary země nepotřebuji.

Dotaz možná navrh k zamyšlení.
Není někde seznam všech probíhajících úkolových řad? Od zrušení kalendáře na Wiki mám problém sledovat co právě ted běhí za úkolové řady.
 

raketak95

Člen týmu
Dík za vysvětlení.
Včera večer po návratu domu z venku jsem zjistil, že Dary země nepotřebuji.

Dotaz možná navrh k zamyšlení.
Není někde seznam všech probíhajících úkolových řad? Od zrušení kalendáře na Wiki mám problém sledovat co právě ted běhí za úkolové řady.
Momentálně by měly jít opakovatelná Událost čas sklizně a Čas sklizně (kde je nějaký issue). Neopakovatelně jdou všechny řady z předchozích sklizňových klikaček a nová řada, tedy Příprava na sklizňový festival a Nudný čas sklizně.
 
Momentálně by měly jít opakovatelná Událost čas sklizně a Čas sklizně (kde je nějaký issue). Neopakovatelně jdou všechny řady z předchozích sklizňových klikaček a nová řada, tedy Příprava na sklizňový festival a Nudný čas sklizně.
Děkuji za odpověď, já ted mám ještě další eventové řady z minulých roků. Je toho dost, a bylo by opravdu dobré, kdyby byl nějaký přehled, které úkolové řady probíhají.
Nemám problém, když tam budou uvedené úkolové řady i splněné. Přeci jen, každý má splněno něco jiného.
 

raketak95

Člen týmu
Čas sklizně z roku 2022, nyní předpokládám, že opakovatelný není, protože mi naskočily všechny úkoly, plním je, ale nejdou mi odkliknout, kde je chyba???
Ad Opakovatelný Čas sklizně - zjistil jsem, že jde o problém napříč mutacemi, který se však nevyskytuje u všech hráčů (aby to bylo komplikovanější), :)
Zjevuje se několik dílčích questů naráz u Anguse a v salonu, některé jdou dokončit, protože jejich dokončení není vázané na splnění jiných, některé dokončit nejdou skrz problém popsaný v předchozí větě. Pokud hráč dokončuje úkoly v pořadí dle Calcu/Wiki nemá problém. Pokud se odchýlí a dokončí něco dřív, musí dodělat předchozí questy.

Tady je tabulka s tím jak questy jdou po sobě a co musí být splněno k dokončení dílčích úkolů. Pokud nebude fungovat, tak nevím, kde soudruzi udělali chybu - já osobně nemůžu dokončit 3634, ale mám rozdělané jiné dílčí úkoly.

IDZadavatelPožadavekOdměna
3627Marie-200 xp
3628Angus (A2)6:00-11:30
Sklízet obilí 6h
4x Dopisy
splnění 3627
600 xp, 120 $
3629Angus (A2)4x Malá pošťácká taška
Sklízet tabák 5h
Plašit ptáky z pole 20x
splnění 3628 (3627, 3628)
600 xp, 200 $, Cigarety s filtrem 1x
3630MarieJít na průzkum 8h
4x Malá pošťácká taška
4x Láhev vody
splnění 3629 (3627, 3628, 3629)
700 xp
3631Angus (A2)Sklízet kukuřici 6h
1x Krvavé obvazy
splnění 3630 (3627, 3628, 3629, 3630)
600 xp, 120 $
3632Angus (A2)Procestovaná vzdálenost 3000
Spánek 1x
splnění 3631 (3627-31) a 3202 (originální Čas sklizně - neopakovatelný)
700 xp, taštička
3633Město duchů (A1)Obvazy 1x
Kapky života 1x
Hadí olej 1x
vyžaduje jen přijetí 3632
150 upd
3634MarieQuarter Horse 1x
Opravené sedlo 1x
Přepravovat munici 7h
Splnění 3632 (není nutné plnit 3633, ale 3627-3632 musí být ready)
1200 $, 600 xp, Indiánský náhrdelník a Mletý krunýř želvy
 
Zapotřebí:
  • -
    finished_shape.png
    Třmen 1/1
  • -
    finished_shape.png
    Ostruhy 1/1
  • -
    finished_shape.png
    Uzda 1/1
  • - Máš 23 dnů po ukončení úkolové řady Roztrhané kousky látky (Příprava na sklizňový festival)
  • žádnou řadu Roztrhané kousky látky jsem nepotkala . A nudný čas sklizně se mi taky nezobrazuje
 

Pawn

Člen týmu
Je potřeba dokončit celou úkolovou řadu zmíněnou výše, co jsem trochu nahlédl do logů tak jste skončila v polovině úkolové řady a konkrétněji u úkolu "Přichází bouřka" po dokončení celé řady, bude vše v pořádku.
(Zadavatel Willsonova farma sektor A2)
Nicméně příště pokud se jedná o podobný problém bude lepší napsat přímo ticket. Pěknou hru.
 
Ad Opakovatelný Čas sklizně - zjistil jsem, že jde o problém napříč mutacemi, který se však nevyskytuje u všech hráčů (aby to bylo komplikovanější), :)
Zjevuje se několik dílčích questů naráz u Anguse a v salonu, některé jdou dokončit, protože jejich dokončení není vázané na splnění jiných, některé dokončit nejdou skrz problém popsaný v předchozí větě. Pokud hráč dokončuje úkoly v pořadí dle Calcu/Wiki nemá problém. Pokud se odchýlí a dokončí něco dřív, musí dodělat předchozí questy.

Tady je tabulka s tím jak questy jdou po sobě a co musí být splněno k dokončení dílčích úkolů. Pokud nebude fungovat, tak nevím, kde soudruzi udělali chybu - já osobně nemůžu dokončit 3634, ale mám rozdělané jiné dílčí úkoly.


Mně to šlo splnit na Arizoně, ale ne na Eldu. :eek::eek::eek:
 
Tak koukám, že úkolovka Čas sklizně nenápadně skončila spolu s událostí Čas sklizně včera v poledne.... Ačkoliv v roce 2021 byla splnitelná až do 9.9.
Tak zas příští rok... :) :)
 
jsme dva, evidentně to navázali na událost která byla Od 16. srpna 12:00 do 31. srpna 12:00 . ale už nenapsali že to to týká i úkolů :D nestihl jsem to o den...
 
Nahoru