• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Čas vstupu do města

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Od čeho se prosím odvíjí doba, za kterou můžete přistoupit k městu? Pořád se mi to mění a nevím čím to je...děkuji za odpovědi
 

DeletedUser

Guest
nejsem si na 100% jist, ale myslím, že je to takto - po každém opuštění města se tato doba navyšuje o 2 hodiny, a za týden se o dvě hodiny sníží
 

DeletedUser

Guest
mě se nezdá že by se to snižovalo. Byl jsem ve městě přes měsíc a na další přestup jsem čekal ještě déle než na předchozí. :-/
 

DeletedUser

Guest
Pokud se to ale opravdu stalo, tak kontaktuj Support, oni to s tebou rádi vyřeší. Odkaz najdeš na horní liště vpravo.
 

DeletedUser

Guest
S opustenim mesta mam stejny problem. U me se to nesnizuje, ba naopak pribyva. Mesto opoustim jednou za mesic a trva mi to 19h30min. nez muzu dojit do dalsiho. A to jsem si chtel jen nakoupit a zbytecne cely den zabity. Zkousel snad vse vymazat cookis atd. a bez uspechu :(
 

DeletedUser

Guest
Na to cookies nefunguje, takový problém má každý z nás. Kdo moc přestupuje, musí holt čekat ;)

Mezi přestupy z města do města je vždy lhůta, po kterou nemůžeš přijmout pozvánku. Tak to bohužel je.
 

DeletedUser

Guest
A jak je to vlastně s tím snižováním toho intervalu? Snižuje se ten čas také po nějakou určitou dobu nebo se to jenom zvyšuje? :ehm:
 

DeletedUser807

Guest
Tak teoreticky by se měl čas za týden o hodinu zkrátit, ale už i já když to sleduju, tak to bývá nějaké zmatečné, tak těžko říct, o kolik to přesně je. Čas se určitě časem snižuje, ale rozhodně méně, než se většinou stačí navyšovat.
 
Já opustil město dvakrát. Jednou se zbláznil jeden co měl moc práv a jednou kvůli nákupu. Takže vlastně třikrát - po nákupu v cizím městě to bylo potřetí. Mezi vyhozením a nákupem byl rozdíl asi tří měsíců a pro návrat do domovského města po nákupu jsem čekal přes šest hodin. Tady vaše počty nějak nefungujou.
 

DeletedUser

Guest
Pokud jseš z města vyhozen, nemusíš čekat ani minutku do přechodu do druhého ;)

(Tak jsem si na podnět dydyho udělal malý výzkumek, ze kterého vyplynulo, že i po vyhození musíš čekat. )
:sorry:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
investice?

A jak je to s investicí do města?

Do domovského města vložím x hodin nebo x dolarů do kasy. Poté přejdu do jiného města za nákupem a pak se vrátím to svého domovského.

Budu mít stále v přehledu, kolik hodin nebo kolik dolarů jsem investoval, nebo začnu znovu od nuly?

Díky
 

DeletedUser3925

Guest
A jak je to s investicí do města?

Do domovského města vložím x hodin nebo x dolarů do kasy. Poté přejdu do jiného města za nákupem a pak se vrátím to svého domovského.

Budu mít stále v přehledu, kolik hodin nebo kolik dolarů jsem investoval, nebo začnu znovu od nuly?

Díky

Budeš tam mít započítány i dřívější statistiky.:)
 
Jelikož se čas postupně snižuje, tak bez informace kolik dní si "pobýval na světě" od prvního opuštění města resp. vstupu do dalšího je informační hodnota nulová, resp. může být hodně zkreslená...
 

DeletedUser

Guest
Já mám pocit, že se mi to taky nesnižuje. Co se čekání týče jsem už na 50-ti hodinách :loool:
Vždy si odpočinu a toulám se přírodou než zase vlezu mezi lidi do města.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru