• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Černé Hory (Beat Jakob - Duel)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahojte lidičky, asi jsem našel malou chybku :-)

Když máte porazit Jakoba v duelu (což je docela problém), risknul jsem to a šel do toho až do mdlob - měl jsem nevídaný bonus - sice jako v každém duelu jsem přišel o peníze které jsem měl u sebe (cca 282 $) a o veškerou energii, ale zbyl mi jeden život. Ochranná lhůta 48 hodin je super, ale mohl jsem ho tak duelit ještě kolikrát jsem chtěl a jen čekat, až se nestrefí :-) Nebo je to schválně aby to nebylo tak těžký? Správně by vás to mělo poslat domů do města ,což je cca 5 a půl hodiny...

Jinak jdu na mugridgeho a těším se na 11000 dolárků, klobouk, koně, a 10 skill bodů :-)

Ahoj :-)
 

DeletedUser

Guest
aj ja sem zrovna na JAKUBKOVI a robi mi to docela problemy inac aj ja sa tesim na to šecko
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

Keď som si tak pozeral úlohy dobrodruhov, pochopil som to tak, že môžete mať len 1 odmenu z tých 3 a záleží na vás, ktorú si vyberiete, nie?
 

DeletedUser

Guest
Nepochopil som čo si napísal , ale existuje jedna chybička , neviem či je nahlásená , a to : Ak idete duel proti NPC , a on vás doženie až do mdlob , vrátite sa do hotelu v meste , bez energie a bez peňazí , ale ak zrušíte spánok (budete mať stále 0 energie a napr. 1 bod zdravia ) a dáte opäť duel s NPC tak vám to pôjde , a môžete to opakovať až kým sa NPC netrafí a vy vyhrajete duel . Ak si písal o tomto tak to tak funguje .
 

DeletedUser

Guest
Ak si nepochopil mňa tak Incredible sa teší na 11k dolárov, koňa, klobúk a 10 skill bodov.
To vyznačené nesedí s predošlými tromi. Buď tie 3 alebo 10 skill bodov. To som tým chcel povedať, sú tam totiž 3 možnosti. (napísal som tu 2)
 

DeletedUser

Guest
Ak si nepochopil mňa tak Incredible sa teší na 11k dolárov, koňa, klobúk a 10 skill bodov.
To vyznačené nesedí s predošlými tromi. Buď tie 3 alebo 10 skill bodov. To som tým chcel povedať, sú tam totiž 3 možnosti. (napísal som tu 2)

Teba som pochopil , a je to tak , len som trochu nepochopil IncredibleX . Ale myslím , že môj predošlý príspevok , je vlastne to , čo napísal on . (ASI)
 

DeletedUser

Guest
1. Ci si v mdlobach alebo nie vobec nesuvysi s duelovanim pri ulohach, cize duely s NPC.
2. Ak ho porazis, mozes si vybrat len jednu z tych 3 odmien.
3. Nechapem, ako ta mohol poslat do mdlob Jakob, ked ja som ho dal hned na prvykrat, poslal som ho do mdlob a on ma trafil len raz.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak se to stalo i mě, pořád jsem mačkal (splnit úkol) a nakonec to šlo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru