• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

České dráhy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moc mi tu toto téma chybí tak ho sem napíšu.

POdívejte se sem. Co na to říkáte? Je to hrůza nebo dobře? Já si myslím že by vozy určené pro krátké spoje se měli držet svého kopyta a měli by vyřadit skoro 60 let staré kvákající ,,žáby´´ 451 - 425.
 

DeletedUser

Guest
Taky s tim souhlasím nové 471 jsou mnohem lepší neš 451, rozhodně uvezou více pasažerů než žabičky.
 

Deleted User - 31870

Guest
pro mne je důležitější než vzhled vlaku to, že přijede a ještě včas mi dopraví na místo, kam potřebuji.. :)
 

DeletedUser

Guest
N jo cestuju docela dost vlakem, ale když to jde radši jedu autobusem. Busy mají menší zpoždění...
 

DeletedUser3925

Guest
Já mám mnohem raději vlaky, víc si vychutnám okolí.

Cleone, je pravda, že se s tím počítá, ale některé vlaky, například Pendolino, mývají několikahodinová zpoždění, tudíž je celkem jedno, že se s tím počítá.:)
 

DeletedUser

Guest
Chcete vědět jestli má váš vlak zpoždění? Jsem vždy připraven jukněte se sem

Jo ještě tu stránku musíte pravidelně aktualizovat (F5)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
určitě si budu zjištovat, zda mi to přijede včas nebo ne, když budu trčet někde v pidi vesničce :) když nepřijede, jdu na bus.. :) takové věci ani neřeším...
 

DeletedUser

Guest
určitě si budu zjištovat, zda mi to přijede včas nebo ne, když budu trčet někde v pidi vesničce :) když nepřijede, jdu na bus.. :) takové věci ani neřeším...

Budišov není pidi vesnička :ehm: :loool: Jsme městys, jasný! :loool: To už něco je. Ještě, kdyby tady postavili nějaký supermarket a můžem bejt město :cool1: Ale to by se sem ještě muselo dost lidí nastěhovat :)
 

DeletedUser

Guest
Tak moj dedo je zelezniciar, ale pracuje v ŽSR zeleznice slovenskej republiky :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Budišov není pidi vesnička :ehm: :loool: Jsme městys, jasný! :loool: To už něco je. Ještě, kdyby tady postavili nějaký supermarket a můžem bejt město :cool1: Ale to by se sem ještě muselo dost lidí nastěhovat :)

to bylo míněno všeobecně, nikoliv na tvůj příspěvek ;) ani v Plzni bych si nenamáhala zjištovat, zda má vlak zpoždění či ne
 

DeletedUser

Guest
Nedávno bylo vypsáno výběrové řízení na dodávku nových mot. vozidel a řídících vozů - odkaz ZDE
 

DeletedUser

Guest
Jj o tom jsem už slyšel, taky chtěji přispět nějakou dotací do krajských drah (nevím přesně kolik to bude). Prý by se za to měli nakoupit nové el. jednotky 471. a motor. vozy 814 (do těch bych ty prachy moc nestrkal, často se rozsekají a stojí to několik milion korun)
 

DeletedUser

Guest
drahy by hlavne meli vykopnout ty drze pruvodci...jednaji s clovekem jako s kriminalnikem
 

DeletedUser

Guest
drahy by hlavne meli vykopnout ty drze pruvodci...jednaji s clovekem jako s kriminalnikem

Ale problém je, že nemaj lidi. Dokonce teď rozjeli nějakou kampaň na nábor strojvůdců. Když teď deváťák podepíše, že bude pracovat pro ČD, tak bude 4 roky studovat a přitom dostane celkem nějakejch 96 000 a potom bude dělat toho strojvůdce. Kdybych si o sobě nemyslel, že jsem tak chytrej:loool:, tak bych to klidně bral...
 

DeletedUser

Guest
Ale problém je, že nemaj lidi. Dokonce teď rozjeli nějakou kampaň na nábor strojvůdců. Když teď deváťák podepíše, že bude pracovat pro ČD, tak bude 4 roky studovat a přitom dostane celkem nějakejch 96 000 a potom bude dělat toho strojvůdce. Kdybych si o sobě nemyslel, že jsem tak chytrej:loool:, tak bych to klidně bral...

proc me to nerekl driv?
kolik strojvudce bere mesicne?
 

DeletedUser

Guest
proc me to nerekl driv?
kolik strojvudce bere mesicne?

Hledal jsem, nenašel jsem. Ale předpokládám tak 25 000(Řidič pražský tramvaje bere 26 000, autobusu 26 600). Samozřejmě záleží na tom, kolik toho odpracuješ(noční atd.).
Jinak můžou se přihlásit i studenti, kteří jsou v 1.,2. nebo 3. ročníku SŠ, ale bohužel jenom na těch podporovanejch školách:ups ha:
Více info: http://www.ceskedrahy.cz/kariera/stipendijni-program-cedes/-984/

EDIT: Jo a z devítky už to nejde, maj plno...Jedině z tý SŠ a nebo příští rok, jestli to pořád bude...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3698

Guest
To je zajimavy, ridic bere vic nez specialni pedagog. :) 70k? Si me rozesmal, kde to chces vzit? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru