• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslnická brašna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7239

Guest
To je taky důvod, proč někteří opouštějí hru. Vylosoval jsem si Mastičkářskou brašnu... prodat se nedá, dražit taky ne. Čekal jsem, že bych v ní mohl najít aspoň nějaký mastičkářský výrobek, který potřebuje zase Polní kuchař (jako třeba Svítící munice) nebo pro různé úkoly (Pryskyřice) Jaké nemilé překvapení mě čekalo, když tam bylo 1 ks Dřevo, 1 ks Noviny a 1 ks Lístek na vlak. Pravda Lístky na vlak se těžko shání, ale netušil jsem, že to je předmět pro Mastičkáře. :O Tak tady bude asi někde ten zakopaný pes proč hráče hra nebaví a opouštějí hru. :kobylka: A v čem spočívá návrh ? Aby INNO přestávalo dávat takové tretky hráčům, kde hráč očekává něco, co mu pomůže a ne to, co si může sám lehce získat. Mínus je ten, že by se mělo INNO nad tím trochu zamyslet. :siesta:
 

DeletedUser7239

Guest
Podle INNa odpovídající hodnota k 125 nugetům/dluhopisům :D

No možná to ten program rozlišuje, kdo si to vytočí a kdo za to zaplatí. :) Ale i tak ty produkty může mít každý na rozdíl od předmětů, které vyrábějí řemeslníci. Proto by byl dobrý výběr z těch, které by se hodili i pro jiná povolání (např. křesadlo, nůž, atd.). To už potom neláká si to koupit ze SHOPU.:(
 

DeletedUser9371

Guest
Spíš než to, že mám v brašnách, ruksacích i bednách kukuřici a spol, točí mě víc ty zatracené tomboly, cirkus a další ptákoviny. Samý hoblík, srp a další hňupoviny k ničemu. Že mi to přidá pár pracovních bodů ? To je trapné a smutné.
Letos tady budu hrát šesté Vánoce. Tak si dám zase další "repete". Ale prachy do toho už cpát nebudu.
Teď končí svět 7. Když se kouknu na počet použitých nuggetů ve hře od roku 2009 a to jen na jednom světě ? Tak to je bomba. A co za to ? Nic. Maximálně jsem si mohl koupit slušné, ojeté auto.
:(
Jediné pozitivum vidím to, že k těm zatraceným srpům ještě nepadá pěticípá hvězda, kladivo a rudý prapor. To by mě bacilo. :D
 
Mi se líbí jak na to Gringo jde; ...a to je jeden z důvodů, proč hráči opouštějí hru...

Můžeš to prezenzovat jak chceš, ale tomuhle se v Innu parádně zasmějí. Tady jde o jinší věci než že ti vypadly z brašny nějaké cetky...
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že jsi tu brašnu nekupoval, ale dostal ji "za nic", tak návrh je zbytečný. U popisu té brašny je, že obsahuje věci pro Mastičkáře (tedy ne hotové mastičkářské produkty, jak bys chtěl).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru