• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslo - počet vyrobených předmětů

U řemesla, by bylo vhodné, doplnit vedle tlačítka "Vyrábět" políčko: počet vyráběných kusů. Kde by se zadal počet vyráběných kusů, stačí dvouciferné číslo, případně roletkové menu 5 - 10 - 20 - 50 kusů. Zbytek, by si už každý docvakal. Výsledkem by byla menší zátěž pro server. Teď, pokud nacvakám více prací, mě server nejspíš blokne a musím několik minut čekat. Něco podobného, je tlačítko "vyzvednout vše" na trhu, také nedochází k blokaci.

Přímé zadávání počtu vyrobených kusů:

[SPOIL]
2r54xtz.png
[/SPOIL]

Roletové menu:

[SPOIL]
2hdb3v4.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16557

Guest
Ježiši,můžeš si nato 20x kliknout a zabere ti to 15 vteřin
Kdyby ti dal merVin anketu,tak hlasuju NE
 
Já bych dal ano.... to není jen o tom, že musíte klikat... hlavně 20 kliknutí je velká zátěž na server, když je to hned za sebou... třeba jsem takhle dělal najednou síru... 30x a pak jsem asi 5 min nemohl otevřít oznámení.... určitě by se to hodilo, když někdo dělá velkovýrobu např pro celý město nebo vylepšováků na bitvy pro celou ali.
 

DeletedUser14966

Guest
Tak to jsem taky pro :). Jakmile člověk klikne o něco rychleji, tak pak si může 5 min. dát pauzu :kobylka:
 

DeletedUser13789

Guest
Řemeslu se sice moc nevěnuji (spíš skoro vůbec), ale nevidím důvod, proč by se to nedalo realizovat. Rozhodně je to dobrý nápad, protože je pravda, že odezva serveru není vždy nejlepší a po několika rychlých kliknutích si člověk musí dát pauzu. :)
 

DeletedUser15256

Guest
No,tak to hlavně musí autor upravit do hlasovatelné podoby
 
Nahoru