• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslo

DeletedUser

Guest
Ahoj ,který remeslo pro me ?
specializuji se pouze na vykradani hrobu takze vse do zrucnosti a manualni zručnosti
 

DeletedUser

Guest
Jdeš i do duelů? Jak daleko máš vykrádání hrobů od města? Máš často málo energie?
 

DeletedUser

Guest
Rychlost neresme ma mape je jich jak ...
Vydelam si hromadu penez nasbiram hrozne moc hovadin a pak se jednou predelam okolo levelu 80+ na duely
 

DeletedUser

Guest
Kovář je vhodný na duely, polní kuchař je vhodný pro motivaci, energii apod., mastičkář je taková všehochuť a sedlářský mistr je vhodný na dlouhé cesty
 

DeletedUser13514

Guest
Poradil bych Ti kuchaře, který poskytne bonus energii a pracovní body od počátku, což je dobré na práce, později marmeládu, či fazole se špekem, které využiješ na ty duely. Dobré je, že tyto výrobky máš skoro hned, tudíž nemusíš nahánět řemeslné body. Ber to ale čistě jako radu, co bych volil já :)
 

DeletedUser

Guest
Ale na úkol Pustina je řemeslo potřebné a navíc ho nikdo nenutí si řemeslo "pěstovat"
 

DeletedUser

Guest
Řemeslo je užitecne ale je to hodne piplava prace kdyz mas uroven tak uz to je celkem dobre a uzitecne ja to vyuzivam ale jak jsem psal musi vas to bavit se s tim piplat :) :D
 

DeletedUser

Guest
Nemusíš se s tím piplat. Stačí, když sem tam si dáš nějaký recept.
 

DeletedUser

Guest
Ne, nemusíš, ale můžeš. Klidně si vystač s 5 recepty, mě to stačí
 

DeletedUser

Guest
ze zacatku se asi nema smysl zatezovat remeslem je to onicem pripravuje to o suroviny ktere jsou casto potreba na plneni questu at uz svatecnych nebo normalnich , hlavne pro vsechny co se honi za questy nebo rychlim postupem a podobne- na levlu 120 uz je to jina da to novej rozmer hre a je opet cim se zaobirat a podobne
 
Nahoru