• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

řemesla a výroba

DeletedUser9733

Guest
čím to je, že po několika vyrobených předmětech mi šance na získání bodu řemesla klesla u všech výrobků na nulu a nyní mám jen šanci získat bod řemesla ze 2 nově naučených receptů? Co mám udělat pro to, abych získával bod řemesla opět i z výroby dortu, kterou využívám denně na splnění úkolu s dluhopisem.
 

DeletedUser

Guest
To už nelze, máš 3 označení, za žlutou dostaneš bod vždy, za zelenou občas (je to tak 50/50) a za šedé pak už nedostáváš vůbec. To by měla být motivace postupovat dále na nové recepty za které pak dostaneš i více dluhopisů (1 učedník/3 tovaryš/5 mistr).
 

DeletedUser1318

Guest
čím to je, že po několika vyrobených předmětech mi šance na získání bodu řemesla klesla u všech výrobků na nulu a nyní mám jen šanci získat bod řemesla ze 2 nově naučených receptů? Co mám udělat pro to, abych získával bod řemesla opět i z výroby dortu, kterou využívám denně na splnění úkolu s dluhopisem.
Zjednodušeně řečeno, je to tak nastaveno, že po dosažení vyššího levelu v řemesle, se nevratně mění šance na nulu. Musíš najít a naučit se nový recept, který ti bude znovu dávat body.
 
Nahoru