• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

řemeslo

asi by to chtělo zas trochu pohnout s řemeslem...

mimo jiné věci mě napaslo aby každé řemeslo dokázalo vyrobit svojí sadu (samosřejmě prodejná) bonusy se pak vztahují k tomu řemeslu, které tu sadu vyrábí.. (třeba kuchařova sada by měla nějaké atributy+ větší regeneraci, sedlář rychlost, kovářova sada nějaké poškození v bitvách a duelech a šarlatánova sada třeba nějaké posilnění na lepší výdělky z prací...

klidně to může být surovinově náročné ale časové omezení bych nedával. pak to ztrácí smysl.

Edai
 
A co je vlastně předmětem návrhu? Tohle je akorát taková úvaha o ničem. Když ti pak moderátor řekne aby jsi to nějak "upravil" tak je oheň na střeše.
 
jestli dobře chápu, tak navrhuješ aby v řemesle šli vyrábět "další" sady. osobně si myslím, že těch sad je tu už víc než dost a další budou přibývat, takže přidávat sady ještě přes řemeslo se mi nelíbí. navíc nejnovějším sadám se to určitě nevyrovná, a když ano, tak přijdou další a zas lepší.

druhá věc je, že víme jak dlouho trvalo než přidali 3 nové výrobky do každého řemesla.

takže, pokud tu chceš anketu, návrh lépe zpracuj (jak už píše McBracey), zkus vymyslet co budou jednotlivé věci přidávat, co přidá celá sada, ale i co přidá pouze v částech, jaké produkty budou potřeba, v jakém množství, na kolika řemeslných bodech půjdou věci vyrábět, atd atd .. bude to asi makačka vymyslet a nemáš záruku že se to do hry někdy dostane :)
 

DeletedUser13789

Guest
... nemáš záruku že se to do hry někdy dostane :)

Máš záruku, že se to do hry nikdy nedostane. :)

Jinak, návrh samozřejmě celkem o ničem. Jak psal McBracey, spíš taková úvaha. A jak psal Jook Bobr, sad už je tu až moc a další přijdou co nevidět...
 
Stejně nechápu jak by někdo chtěl po současných řemeslnících chtít výrobu sady?! Jak se chce edai dobrat nějaké sady, tak ať logicky navrhne krejčího.
 

DeletedUser17592

Guest
Nahodou...hned bych si nechal vyrobit od sedlarskeho mistra oblecek z kuze,kozeny tanga,pouta,retezy,cejchovacku a bicik...
 
děkuji za připomínky, polepším se a nebudu sem psát...


jen mi přijde škoda nechat řemeslo jen tak, když skrývá spoustu možností..

nicméně jak říkáte.. sad oblečení je tu spoustu a další budou přibývat a budou stále lepší a lepší.. takže vlastně se ani nevyplatí nové sady schánět, protože během pár měsíců budou podřadné, protože přijde nová.. a lepší..
 

DeletedUser1318

Guest
Současné směřování westu velmi evokuje spíš budování asijské tržnice.
Edai možná nepropracoval svůj návrh do ideální podoby, ale možná naznačil, kterým směrem by raději viděl směřování westu.
Využít daných možností a zúročit už zavedené herní prvky.
S novou mapou bylo slíbeno spoustu nových možností. Ve městech, na serverech, kde je kino v provozu přibyla nová budova, možná by byla možnost využít potenciál řemesel v podobě výkupny, obchodu nebo nějakého tržiště ve městech. Ani sada řemeslnického oblečení by nemusela být špatná. Nakonec není nutné, aby byla hned desetidílná. Kbelík na hašení z hasičské sady už je několik let bez dalších dílů (těžko říct, nakolik je to dnes už jen zapomenutý artefakt...) Celkem si dovedu představit dva tři kousky oblečení, se kterými by se dalo dosáhnout třeba větší štěstí při hledání potřebných surovin k výrobě.
Otázkou však je, jestli zrovna v tomto "placebo kreativním koutku" je správné místo k podobným nápadům. Ne nadarmo tu bylo zmíněno, že zdejší návrhy končí bůh ví kde. V situaci, kdy vývojáři sami nejsou schopní dotáhnout do zdárného konce ani své vlastní nápady, na tom není nic překvapujícího.
Než vyzývat poslední přispívající mohykány k dopracování detailů zde, by možná bylo prospěšnější, alespoň se pokusit, probudit spinkající Růženky v Hamburku. Protože pokud už se nechtějí zviditelňovat ani v Inno TV, tak je to asi s westem opravdu zlé...

...jen mi přijde škoda nechat řemeslo jen tak, když skrývá spoustu možností...

Využití těchto možností ovšem předpoládá trošičku víc námahy pro mozkové závity, než vytváření stále nových sad.
Skoro to začíná už začíná vypadat jako The West Supermarket. Zasloužit si nějakou sadu přímo ze hry by bylo velmi osvěžující.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Současné směřování westu velmi evokuje spíš budování asijské tržnice...

Tak to je přesné. Samé sady, nekompletní, pár kompletních, těch co mi jsou k ničemu jako třeba zaječí pacičky, dřeváky a spol. Plný inventář, nepřehledné. Zajímavý nápad, vyrábět si řemeslně třeba své sady. :)
 
děkuji za připomínky, polepším se a nebudu sem psát... jen mi přijde škoda nechat řemeslo jen tak, když skrývá spoustu možností..
.

Klidně sem piš, ale když už chceš podat nějaký návrh, tak ať to má mít co je třeba.


Edai možná nepropracoval svůj návrh do ideální podoby, ale možná naznačil, kterým směrem by raději viděl směřování westu.

Když chce podávat návrh, tak ať to provede. Naznačovat může někde jinde, to je akorát k tomu aby si popovídal. Ovšem tři nějaké současti si klidně nech vyrovit, můžeš to střídat s Krosnovými nekompletnými sadami...
 
Podle mě to je zajímavá debata: řemeslo je ve hře, je komplet dodělané a potřebuje zas nějak trochu nakopnout (narozdíl od rotujícího medvěda, kterej je tam, kde to tu nesmíme jmenovat). Osobně si např. dokážu představit sadu (10 ks), kde by každé řemeslo vyrábělo jednu 'truhlu' (surovinově klidně na úrovni těch to věcí, co mění na zbraně), kde by jeden item padal dobře, jeden hůře a ostatní blbě (tj. celkem 4 dobře, 4 hůře a 2 blbě) a byl na rok klid a ani by s tím nebylo moc práce ...
 
Já navrhoval další řemeslo... "Máš už své na 650 bodu? Dobrá vyber si další a znovu se staň mistrem"
Není to sice další vývoj řemesla jako takového, ale je to alespoň vývoj postavy.
Ale jak už tu mnohokrát padlo, stejně nikoho nezajímá o čem tu plkáme a ani návrhy, které zde padnou.
 

DeletedUser16969

Guest
Podle mě to je zajímavá debata: řemeslo je ve hře, je komplet dodělané a potřebuje zas nějak trochu nakopnout (narozdíl od rotujícího medvěda, kterej je tam, kde to tu nesmíme jmenovat). Osobně si např. dokážu představit sadu (10 ks), kde by každé řemeslo vyrábělo jednu 'truhlu' (surovinově klidně na úrovni těch to věcí, co mění na zbraně), kde by jeden item padal dobře, jeden hůře a ostatní blbě (tj. celkem 4 dobře, 4 hůře a 2 blbě) a byl na rok klid a ani by s tím nebylo moc práce ...
jo přidal bych do řemesla recepty na ty truhly jak píše IGHAS
ted to ještě zpracuj graficky :D
 
Stačilo by, aby to řemeslo k čemusi bylo. Žádné polotovary které nejsou k potřebě a nějaké . Nejdříve to zrobili tak na půlku, pak to nějak dopráskli. Měli si k tomu pořádně sednout, tak aby ty výrobky něco dělali, ne aby snižovali motivaci, to k ničemu není... až pak se můžou dělat nějaké extrabuřty
 

DeletedUser7239

Guest
Stačilo by, aby to řemeslo k čemusi bylo. Žádné polotovary které nejsou k potřebě a nějaké . Nejdříve to zrobili tak na půlku, pak to nějak dopráskli. Měli si k tomu pořádně sednout, tak aby ty výrobky něco dělali, ne aby snižovali motivaci, to k ničemu není... až pak se můžou dělat nějaké extrabuřty

Já jsem třeba vymýšlel, že by se chodilo na ryby s udicí. Ale v těch řemeslech by se dalo vymyslet i to, že by byl třeba obyčejný prut a prut s navijákem. Hned by ten Divoký západ vypadal realistější než když se tam vymýšlí takové sady jako velikonoční sada zajíčka nebo sada kouzelníka. Stejně to nikdo nenosí a význam to má pouze pro sběratele. :)
 
Podle mě už řemeslo dodrbali dost, když závěrečné výrobky poslali měnit za zbraně. Zbraní je jak nahnojeno, všechno jsou k ničemu. Proč to sedlo, který vyrobí sedlář a jde už nasadit do produktu jednoduše nepřidá cca +50% rychlost po dobu nasazení. Horká směs mohla dát regeneraci +5% a kuchař zase nějakou schopnost +30 nebo tak něco. Kuchař by to sice odkašlal kvůli všem deklaracím a fotbalovejm míčům, ale ty přišly až později, takže by to mohli rozumně uzpůsobit. Jen u toho kováře by asi museli vymyslet jiný výrobek než hodinky, protože u těch těžko vymyslet důvod, proč by zvyšovaly poškození v bitvě a duelu.

Nicméně teď už jen pláču na špatným hrobě, protože tohle je dávno za námi a teď jen můžeme doufat, že to nějak napraví a dostane se něco podobného do hry alespoň dodatečně.
 

Deleted User - 31870

Guest
Prosím do prvního postu přidat konkrétní návrh - když nebudou obrázky, nevadí, aspoň slovně pospojované aktuální itemy ze hry a co by mělo být výsledným itemem, jinak nemůžu přidat anketu. Děkuji.
 
Nahoru