• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Štěští u práce Hasit Ohně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak už skoro měsíc mohu na práci Hasit ohně a zatím jsem nic nenašel, ani dokumenty, prostě nic.Je to možný?:ehm:Momentálně mám +97 pracovních bodů a pořád nic, je na tom někdo podobně nebo mě opustilo štěstí?:whaaat:
 

DeletedUser

Guest
Tak to zkoušej pořád dál,nakonec se ti to povede,uvidíš.Dokumenty mají jen 2% šance na nalezení,což je hodně malinká šance.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem na tom podobně. Dokumenty jsem za x pokusů nenašel a co se týká předmětů, tak taky bída. Připadá mi to jako ztráta energie tahle práce :(
Jenom upřesním, že jsem chodil s full motivačkou
 

DeletedUser

Guest
No abych řekl pravdu, zezačátku to byla práce úplně k ničemu, nic jsem nenacházel, ale jakmile jsem našel první dokumenty, tak už pak padaly i docela dobré předměty, pak jsem dokonce našel na 10 min dokumenty, když jsem přerušil práci...
 

DeletedUser

Guest
Sám nejsi můj kámoš to taky dela a nasel jen dokumenty,ale pak se mu to taky rozjelo =)
 

DeletedUser6774

Guest
snad to neděláš při 0% motivaci že?

I kdyby to dělal pří 0 procentní motivaci tak na motivaci nezáleží myslím, že na to přišel zuzupd dostával produkty i s 0 procentní motivací ;) Takže na motivaci vůbec nezáleží...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo na motivaci nezálež mě se zdá čim menší motyvace tim lepší věci :↨
 

DeletedUser

Guest
I kdyby to dělal pří 0 procentní motivaci tak na motivaci nezáleží myslím, že na to přišel zuzupd dostával předměty i s 0 procentní motivací ;) Takže na motivaci vůbec nezáleží...

Trochu se pleteš .Produkt lze naleznout při nulové motivaci ,ale nikoliv předmět.Když se testovalo hned na několika měření tak z dosažených hodin nikdo nenalezl předmět
 

DeletedUser

Guest
Nejspíš máš pravdu při 0 motivaci jsem nesel je 2 podkovy ale nic jineho ˇˇˇˇˇˇ
 

DeletedUser

Guest
Trochu se pleteš .Produkt lze naleznout při nulové motivaci ,ale nikoliv předmět.Když se testovalo hned na několika měření tak z dosažených hodin nikdo nenalezl předmět

I kdyby to dělal pří 0 procentní motivaci tak na motivaci nezáleží myslím, že na to přišel zuzupd dostával předměty i s 0 procentní motivací ;) Takže na motivaci vůbec nezáleží...

Nejenom že se plete ale ještě si mé jméno bere do ... úst :p
Fofo má pravdu, testoval to mimo jiné dydy a drlizard
 

DeletedUser6774

Guest
Nejenom že se plete ale ještě si mé jméno bere do ... úst :p
Fofo má pravdu, testoval to mimo jiné dydy a drlizard

Ale při konverzaci se strelokem tam mas napsano ze "jsme" nachazeli produkty i pri 0 procentni motivaci

PS: Pardon Spletl jsem si predmety s produkty omlouvám se...
 

DeletedUser

Guest
Je to jen o štěstí, já například teď našel 2x za sebou vlajku Konfederace. :)
 

DeletedUser

Guest
ja u hasit ohen nasel 2x peperbox a huckebberyho prak a to mam 17 bodu a delam to tejden
 

DeletedUser

Guest
Jé, netušil jsem že tady sou nálezy :ups ha:

Ještě pro Benehallow, neb je to spoluměšťan, nesleduj jen cos nalezl u jedné práce, koukej cos nacházel u všech... Třeba se ti nedaří tahat věci z hašení, ale vytáhnul sis už pátej širák ze stavby domu pro panenky.
 

DeletedUser

Guest
A v tu neděli se pomodli s tím řetízkem kamenným :) funguje to báječně :)
 

DeletedUser

Guest
Jé, netušil jsem že tady sou nálezy :ups ha:

Ještě pro Benehallow, neb je to spoluměšťan, nesleduj jen cos nalezl u jedné práce, koukej cos nacházel u všech... Třeba se ti nedaří tahat věci z hašení, ale vytáhnul sis už pátej širák ze stavby domu pro panenky.

Z ostatních prací tahám taky prd, max nějaký ponča, čepice a podobný blbosti :(
 

DeletedUser

Guest
Já jednu chvíli nácházel dost dobrý věci na přepravě munice, Ale opravdu každou dvouhodinovku nebo ob dvouhodinovku...Pak to ale skončilo když jsm dal jinou práci...
 

DeletedUser

Guest
Jo já když jsem měl 1% motivace u hasit oheň tak jsem dostal 2x dokumenty a přesný pererboxx nebo jak se to píše.
 

DeletedUser7836

Guest
S tým Pepperboxom pri 1% motivácii, sa mi to akosi nechce veriť. Mohol by si prosím ťa spraviť screen s tým nálezom ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru