• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

žebříček schopností - diskriminace!

Váš názor


  • Celkový počet hlasujících
    29
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Ahoj
Všichni dobře víte že v žebříčku si můžete najít schopnosti a téměř u každé máte napsáno 9 nejlepších na serveru a vlastní pozici (jen u uhybání a přesnosti to tak není)

Příde mi nefér vůči duelantům aby ukazovali svoje schpnosti široké veřejnosti.
Když už není vidět přesnost a uhýbání - PROČ je vidět střelba , síla ůderu , reflexy , houževnatost , vystupování a taktika?!!! to rovnou muže být v každém profilu seznam schopností daného hráče.

Na westu se mi líbí že mi nikdo nevidí do schopností - nikdo nezná mou kombinaci (když znám soupeřovu kombinaci znám i způsob jak ho porazit)
Bohužel je toto je vidět jen na první pohled ... když se člověk dostane visoko tak ztratí svou možnost být v "uatjení" a dá všem jasný návod na výhru.

Podle mě by neměla být statistika žádné schopnosti
A když už tak pouze a jenom vaše pozice - žádné jiné hodnoty , žádná jiná jména.

Vy menší kteří se rádi koukáte na top hráče a přemíšlíte jak ho porazit ... skuste si představit že ste v topce vy a někdo se kouká na vás - z výhody se stane nevýhoda.




Komentujte , kritizujte , pište své názory.
 

DeletedUser5341

Guest
Je to tak od věků dávných a funguje. Ano něco pravdy na tom je, ale schopnosti, které můžeš využít či zneužít jsou i ty ostatní co vidíš. Třeba se podívám jako slabý duelantík kdo má kolik stavět a vím aha to je stavař toho bych mohl dát a jdu na něho.
Určitou pravdu máš, ale ta možnost vidět ty body má jako vše své + a -. Ovšem pokud by bylo to, že by se žádné body neukazovali a byl jen žebříček s pozicí a jménem byl bych pro. Asi je to lepší možná férovější.
Těžko říct jestli s tím, ale dokážeme pohnout, protože to je myslím solidní zásah do hry a muselo by se to předělat celosvětově.
Hra má plno podobných detailů, ale dělají se věci co mi někdy přijdou spíše na hlavu.
Kdyby se ty schopnosti skryly a za 5 nuget sis je mohl zobrazit to by myslím byla varianta na kterou by Inno slyšelo :P Rýpnout si musím připadá mi, že se platí už skoro za vše :-) :klubun:
 

DeletedUser17248

Guest
souhlasim stim aby schopnosti nebyli videt, at sou videt klidne nicky poradi atd, ale schopnosti by opravdu nemeli byt videt, hlavne to musi prekazet hracum co hraji na odpor, pac jim jak videte houzevnatost tak reflex a uz dopredu vite ze ci mate sanci a nebo ne .. kazdopadne si myslim ze to hrace dost znevyhodnuje ...
a pokud je problem to zrusit, bylo by myslim i dostacujici aby kazdy hrac videl pouze sve hodnoty ...
 

DeletedUser

Guest
cituji : Podle mě by neměla být statistika žádné schopnosti

to znamená že ani stavění by bejt nemělo viditelný - prostě nic
je to od dávných věků ale nechapu prč to doteť eště nezružily ... je to zcela zjevný
když už nevidim přesnost a uhyb tak proč bych měl vidět zybtek?
 

DeletedUser9350

Guest
Protože přesnost a úhyb nepotřebuješ na práci :D. Lépe se tak hledají hráči co můžou na nějaké suroviny co jsou přestřelené jednou hodnotou.
 

DeletedUser

Guest
no a? :D přesnost a uhyb potřebuješ na duel stejně jako další schopky
tak nevidim důvod proč by jedna věc vidět bejt neměla a druhá jo .... nelogický
 

DeletedUser

Guest
takto to dopadne, keď niekto začne hrať west a už by chcel všetko meniť....
 

DeletedUser

Guest
jen upozornuju na veci co sou spatne :) ... pokud je v poradku ze sou videt duelove schopnosti tak by melo bejt videt i uhybko a presnost :)

pochopitelne by nemelo bejt videt nic
 

DeletedUser9350

Guest
Stále tu někdo nepochopil, že jsou vidět schopnosti co jsou potřeba na práce. Čistě duelové vidět nejsou :D. Nevím zda je to tak od první verze, ale od doby co hraju to tak je určitě. A pokud to ti takzvaně první nerozdejchávají je to jen jejich boj.
 

DeletedUser

Guest
ja sem to pochopil :) ... ale nepochopil sem proc? ... skus si znova precist co sem napsal do prvniho prospevku ;)

ztoho vypliva ze nejde hrat za odporaka (kvalitniho odporaka) s visokym lvlem aniz by nekdo znal muj build ... jasne sou tu este 2 dalsi moznosti ... hrat za odporaka a nebejt v topce (naprosta lama) ... hrat za uhybace :)

hame ... natobe je krasne videt ze si uhybac a se rad podivas do topky - je to protebe vyhoda ... kdybys byl odporak v topce tak bys prskal jako krecek :)

ja aspon prskam tam kde to ma trochu smysl
 

DeletedUser9350

Guest
Tak to mně moc neznáš :D. O odporu vím své a za jeho pomoci jsem si došel pro level 120 vcelku rychle na světě 6 a že jsem byl vidět v čele tabulky mně bylo ukradené. Nezajímalo mně co kdo má za schopnosti, ale to jak si s ním poradit a vymlátit z něj co nejvíce expů. Díky tomu jsem tam skončil jako dobrodruh level 120 na 5 místě. Jo zlatá doba bez dokupování schopnostních bodů :P.
 

DeletedUser10567

Guest
hlasoval pro nechat muže se člověk podle toho řídit co kam přidat atd má to využití na obě strany :)
 

DeletedUser9990

Guest
Bože,zase někdo řeší naprosté hlouposti! V jiných "klikačkách" jsou všechny schopnosti viditelné na první pohled,tak zde jsou vidět ty,které se dají použít na práci,tečka.

Před dávnými a dávnými časy jsem byl s jednou ze svých postav na CZ Arizoně v topce (houževnatost,reflexy) a mohu ti říci,že mi to vůbec nevadilo,ba naopak,krásnější pocit jsem v životě nezažil,tráva byla taková najednou nějaká zelenější,kytičky byly voňavější,peníze (v reálné práci) se jenom hrnuly.Když jsem po čase tu postavu mazal,to jsem se nabrečel,to bylo slz a těch kapesníků posmrkaných. Darmo mluvit,život už nikdy nebude jako býval,už jsem zase naměkko,mějte se. :cry:
 

DeletedUser

Guest
Amigo?A co s tím uděláš?Nemáš žádné vazby na INNO ani žádnou funkci v rámci ČR,takže nic neovlivníš.Zbytečné tady něco řešit!
 

DeletedUser

Guest
no ale kdyz to nezkusim tak si muzu bejt 100% jistej ze stim nikdo nic neudela ... aspon se snazim o trochu spravedlnosti
 

DeletedUser

Guest
keby si videl rrebríček uhýbania a presnosti aj tak by ti to bolo k ničomu, lebo to nie je smerodajné :)
 

DeletedUser9371

Guest
Hlasoval jsem ponechat. Osobně mi to nevadí, kdo na co vidí. Nehledě ? To je to poslední co by mě v nové verzi hry vadilo.
Na světě 7 byla síň slávy "zaseklá dva roky" a taky jsem to přežil.
:)
 
Nahoru