• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

10 statečných aneb wesťáci

DeletedUser

Guest

Jednoho dne přišel do vesničky Pinscreak, chlap jménem Cleon. Místní zrovna pohřbívali místního šerifa t44. Cleon věděl, že to byl dobrý šerif, zabil nemálo padouchů a banditů. Cleon se zeptal místního občana Lynxe jak zemřel. Lynx říkal, že si myslí, že ho zabil známý bandita album, protože prý šerif vyvěsil na jeho hlavu odměnu 10000$. Aha už tomu rozumím řekl Cleon. Ale nejdřív musím najít nějakou bandu, řekl Cleon. Zašel do místního baru, aby se na někoho zeptal. Barmanka Nurri mu dala whiskey a pár rad. Hledáš toho banditu?? co zabil šerifa t44??zeptala se Nurri. Cleon souhlasil. Barmanka Nurri mu řekla, že se album schovává vysoko v horách. Cleon uviděl v koutě salonu salonmanieho. Vzal si dvě whiskey a šel za ním. Zeptal se ho, jestli umí se zbraní. Salonmanie odkýval, že ano. Cleon se ho ještě zeptal jestli nezná někoho, kdo dobře střílí. Salonmanie mu je vyjmenovalVencju, tomsisa,Fry praska lahev,Arathan, dydy79, kopix, Disko Stu a Dejavie, potom řekl jsou to moji kamarádi najdem je v koloniálu na rohu. Když vyšli ven, tak viděli, že se tam strhnul duel. Cleon je hned okřikl aby toho nechali, že jsou závažnější věci než hloupé duely. Když došli do koloniálu, tak se všichni seznámili a Cleon si oddychnul Konečně pořádná banda, teď už albuma dáme. A všichni s ním souhlasili


Pokračování příště.


PS: omluvte prosím chyby
Pokud někdo chce hrát v mém příběhu, tak ať mi napíše PM zprávu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser807

Guest
Toho si ale asi nikdo nevšimne, protože edit se ti nebude objevovat jako nový příspěvek.
 

DeletedUser

Guest
aha tak to budu psát jako nový příspěvek jo?

Edit: Rozumím, můžeš prosím tě smazat tenhle příspěvek?(ať to nevipadá jako že tu spamuju)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser807

Guest
Pokud chceš, aby si toho lidi všimli, tak musíš. Jinak už je to přečtené téma.
 

DeletedUser

Guest
díky žes mě dal do příběhu i když sem tě o to nežádal :)hezké noalbum bude asi rozstřílenej na cendík :loool:
Edit:takže já sem takovej stálej zákazník baru jestli sem to dobře pochopil že??
 

DeletedUser

Guest
Další část

Když doobědvali bůvola, vydali se za albumem. Po chvilce co opustili město, viděli velikánskou jeskyni a něco z ní vylejzalo. salonmanie zařval Jů hele medvěd. Cleon ho opravil To není medvěd, ale náčelník kmene Asinibójncůinchuchunach. Najednou se všichni rozesmáli až na salonmanieho. Co od nás potřebujete? zeptal se inchuchunach. Cleon mu odpověděl, že hledají banditu albuma. inchuchunachjim řekl, že ho mají hledat ve městě zvaném Toledo a že s ním je jeho pravá ruka Katro Gangsta.

Pokračování příště

Omluvte prosím pravopisné chyby.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3327

Guest
Tak to jsem zvědav jak s tím dopdnu...:loool: Máš to hezký
 

DeletedUser

Guest
ja vtom budu ,ptal sem se ho on rek ze jo,taky bych chtel uz to pokracovani
 

DeletedUser

Guest
další část

Když došli do města, tak uviděli překrásnou dívku dana1 a plešatého azgana. Fry Prasklá láhev všechny statečné představil. Poté zašli společně do salónu a dali si whiskey. Když dopili, tak se šel Cleon projít. Cestou se koukal do výloh. U krejčího viděl nádherný plášť. Hned si ho koupil. Když ale vylezl ven z obchodu, tak se mu začal posmívat nějaký muž, že vypadá jako funebrák. Cleon ho okřikl, že jeho šaty vypadají jako, když s nima prolezl šachtu NA UHLÍ. Nyní oba tasili zbraně, Cleon se zeptal: Že ty jsi Katro Gangsta? Ano, řekl. Teďka chcípneš Cleone, zařval Katro Gangsta. Cleon se bránil: Když si říkal že jsem funebrák, tak tě alespoň zahrabu do země. Nyní začali střílet. Cleon se trefil do ruky a Katro do Cleonovy nohy. Katro skočil na dostavník schodil kočího a ujel. Boužel zrovna do dostavníku nakládali věci dana1 a azgan a tak ujel i s nimi.

Pokračování příště.
Omluvte prosím mé chyby.
Pokud chcete napsat chválu, kritiku nebo se prostě na něco zeptat ohledně příběhu, napište mi PM nebo Soukromou zprávu.
 
Nahoru