• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

16 ocelových bední...výsledok?

DeletedUser

Guest
Už ma to začína pomaličky štvať.Chcel by som vedieť aký systém vyberá veci v týchto bedniach pretože som mal 16 ocelových bední a nemal som tam jednu jedinú vec ktorá by sa nedala nájsť pri práci.Ked vidím ako niektorí nemali ani len polovicu majú aj dve tri veci ktoré sa nájsť nedajú...Ak je pravda že je to vyberané počítačom ako tvrdí suport aká je šanca že dostanem 2x jednu vec a opakovane?Teda 2x opasok goodnighta a 2x opasok Barta Hentona??? čo si o tom mám myslieť?:tom::tom:
 

DeletedUser

Guest
No vyberá to systém a je to úplne náhodné ja som napríklad pri mojom 2. boji o pevnosť na tej postave na SK Buffalo našiel Čierny plášť a to som bol len lvl 13 je to len hra tak si o tom mysli čo len chceš je to úplne náhodné :radní:
 

DeletedUser

Guest
je to příšerně náhodné. Nejspolehlivější metoda jak zhodnotit ocelovku je prodat ji za 80 tisíc a dráž.
Ocelovka je poukázkou do sportky a tam je šance velmi malá.
Tento systém je deprimující, protože lidem okolo to "padá", ale většina nemá nic. Přirovnal bych to k tomu, že šance na trefení bleskem je jedna ku sto tisícům (takže tebe netrefí), ale trefených lidí je spousta.

Mám otevřeno cca 20 beden se stejným výsledkem.
 

DeletedUser3069

Guest
Ocelovky rád otevírám :), měl jsem jich již dost a to jak na s8, tak na s9 (na s9 to bude v řádech desítek), povětšinou bída a utrpení. Když se za tím otočím zpět, tak jsem tam také nikdy nic pořádného neměl, možná tak drahé holínky. V těch odměnách za úspěchy jsem si ale například vytáhl Taschunkův tomahawk nebo Kožešinové chapsy Buffalo Billa a to už za to přeci jen stojí :). Chce to vytrvat. Peněz bude dostatek, ale takovéto kousky jen tak neseženete.
 

DeletedUser

Guest
myslite si ze v ocelkach ktere sme dostaly za uspechy,jsou lepsi veci???no nevim.Ale taky jsem jeste v zadne bedne nic poradneho nenasel a to jsem jich myslim otevrel taky neco kolem 10.je to zvlastni....
 

DeletedUser

Guest
No :D ja jsem ted otevrel jednu bednu kterou jsem dostal z ukolu.Nevim myslim ze to byl ukol Nadeje umira posledni.
No a mel jsem tam Napodobeninu Zlate pusky :) tak vam nevim lidi.
 
Já moc často takovou bednu nezískávám, snad právě proto bych tam čekal nějakou zvláštní věc. Ty bedny by určitě měli být za nějaký mimořádný výkon a podle toho by v nich měli být adekvátní předměty. Pro hráče co se snaží a hrají, by měli získávat věci přiměřené hodnoty, tomu co provádějí. Né že se to bude mixovat podle losování.

To samé je to s těma bednama, za nové hráče. Já budu nahnět do hry další hráče, zajišťovat Innu zákazníky a tím pádem dělat jejich práci. A to velice účinně, když jde o to že si ti noví pořídí nuggety a co já za to obdržím?! To je jako s tu mojí bankou a telefoní společností.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ako hovorím je to všetko len o náhode ja som otvoril Oceľovú truhlu a mal som tam Chapsy Billyho Kida a v druhej Oceľovej som mal Drahý plášť :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem zatím v žádné co jsem otevřel neměl nic dobrého....
Všude hrůza..
To nejlepší co jsem dosta byli asi DRAHÉ VOJENSKÉ KALHOTY... což je pravdu žalostný stav :-(
 

DeletedUser

Guest
Igorek: Na kterým světě máš tu napodobeninu zlaté pušky....?
A joo..už to vidím..s2!
tak to je dosti brutální záležitost..máte štěstí...

Otázka štěstí..dá se tomu nějak pomoci..například že se před oevřením pomodlím, dám si morouse, nebo sváteční sadu či PÚ...?
 

DeletedUser

Guest
Igorek: Na kterým světě máš tu napodobeninu zlaté pušky....?
A joo..už to vidím..s2!
tak to je dosti brutální záležitost..máte štěstí...

Otázka štěstí..dá se tomu nějak pomoci..například že se před oevřením pomodlím, dám si morouse, nebo sváteční sadu či PÚ...?

To nikto nevie niektorý hovoria že to pomáha iný zase že nie, je to len na tebe môžeš to skúsiť a potom napísať :) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Morouse jsem zkoušel..toho mám kompletního..ale nějak to nepomohlo :-Teda zkoušel jsem to na železné a dostal jsem Precizní peacemaker - nevím,jaký účinek by to mělo na ocelovou bednu :-)
Prémiák mám na Větší příjem..a co ho mám...otevřel jsem 2 bedny..a musím říct, že to myslám vliv má! Z 1. dřevěné jsem dostal Precizní šestiranný kolt a z 2. dřevěné Ostrou dřevorubeckou sekeru.
co se týká sváteční sedy tak tu nemám..takže nemůžu posoudit...
 

DeletedUser

Guest
otevrel jsem tu bednu,bez modleni,bez svatecni sady jen tak z hecu.Kdyz jsem tady hazel prispevky,proste jsem to zkusil.
zitra jeste dostanu bednu z ukolu Cirkus.Takze uvidime jestli z tech ukolich beden padaji lepe vzacne veci.
 

DeletedUser

Guest
No ja som na sk Buffalo (ako som už napísal) tiež na sebe nemal žiadne sviatočné šaty, nemodlil som sa otvoril som a mal som to :D
 

DeletedUser

Guest
Ja som ich otvoril už tiež dosť, cca 12 a mám kopu drahých vecí. Napríklad Drahú látkovú bundu, Drahý plášť, Drahý lebkový opasok... :D ale tým to končí, žiadna hodnotná vec. Tie ocelovky nepadajú každý deň, je to DOSŤ náročné, preto ma vždy bolí, keď vidím, ako som dostal len ďalšiu zbytočnú cetku... ten príklad zásahu bleskom je celkom trefný, všade vidím niekoho so svietiacou vecou, len mne sa šťastena smeje do ksichtu :( :)
 

DeletedUser

Guest
No je to náhoda, raz dostaneš nejakú svietiacu vec a potom dostaneš nejakú vec napr. (teraz si robím srandu) Rozbitý džbán lol lol
 

DeletedUser

Guest
Kdyby alespoň dolní hranice - prodejní cena předmětu co dostaneš nemohla být nižší jak prodejní cena bedny..takhle jsem měl v železné ČERNÝ ŠÁTEK...
Železný jsou nejhorší..teď už je rovnou prodávám...
 

DeletedUser

Guest
No ja ich sem tam otváram, ale keď som mal pred tým blbý nález tak ich predám na trhu
 

DeletedUser

Guest
No je to náhoda, raz dostaneš nejakú svietiacu vec a potom dostaneš nejakú vec napr. (teraz si robím srandu) Rozbitý džbán lol lol

ty si možná děláš srandu, ale já už otevřela bedny s černou čelenkou, černým vlněným opaskem, černými roztrhanými kalhotami a podobnými hodnotnými věcmi...
 
Nahoru