• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

16 ocelových bední...výsledok?

Pawn

Člen týmu
podle mýho by nejvíc rozumný bylo kdyby bedny udělaly ve stylu jak je to v extra předmětech na tw-db
.. každá bedna rozmezí cen co zní může vypadnout.. a ne jak je to ted že z beden lítají různý věci a častokrát se stane že z ocelky vypadne horší než ze dřevěný...

[spoil]
6ad41a650e604a93afd2da2.png
[/spoil]

[spoil]
24a6ca44fd894df69a96bd0.png
[/spoil]

[spoil]
5afda2adeb364a77b0b0f0c.png
[/spoil]

[spoil]
c88620543cab42e4ab2fff8.png
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Dnes som dosiahol 500 bodov priatelstva,dostal som dalšiu ocelovku a už tradične....Jimiho roztrhané gate...už to ani nebudem komentovať...*V15*
Takže už 19 a stále samý shit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takze dáme update :D Až v 41 bedničke sa podaril Ikeho revolver...konečne
 

DeletedUser

Guest
Nedávno som mal v inventári 3 ocelovky.Otvoril som ich postupne:1.Hernanduv meč
2.Belle starka
3.Hernanduv meč
To ma docela potešilo 2 hernady naraz :D

A ešte aby som nezabudol... obyčajnej drevenej truhle som mal opasek calamity jane s náboji,ale je pravda,že tie bedne som otváral až na druhý deň.Neviem či nosenie bední v inventári má nato nejaký účinok,ale ja ich otváram vždy až na druhý deň a vo väčšine prípadoch tam mám celkom slušné veci.
 

DeletedUser

Guest
Ja som mal tiež hrozný výsledok, najlepšie bolo asi Drahý žaket. Dávam prednosť dreveným, včera som v nej ml drahý plášť.
 

DeletedUser

Guest
Ja si přidám taky do toho to svý : když otevřu bednu hned jakoukoliv je tam něco obyčejne za pár $ , ale když to otevřu po hodně dnech se mi nestalo aby tam bylo něco obyč, jedna hráčka celý rok zbírala bedny a otevřela si je pod stromečkem a opravdu si nemohla stěžovat nevím jestli dozrávají , ale zatím mi to tak příjde :)i set na štěstí možná tomu pomuže i modlidba :)
 

DeletedUser

Guest
Ja si přidám taky do toho to svý : když otevřu bednu hned jakoukoliv je tam něco obyčejne za pár $ , ale když to otevřu po hodně dnech se mi nestalo aby tam bylo něco obyč, jedna hráčka celý rok zbírala bedny a otevřela si je pod stromečkem a opravdu si nemohla stěžovat nevím jestli dozrávají , ale zatím mi to tak příjde :)i set na štěstí možná tomu pomuže i modlidba :)
tak k tomu musím připsat i svůj postřeh, přesně takto jsem to udělal i já, sušil jsem si bedny na vánoce, sušil jsem tak půl roku 3 ocelovky a pár dřěvěnek, otevřel jsem to na vánoce, přesně na štědrý den, cca 7 večer mohlo být, řpedtím jsem absolvoval 10x modlení ( to na sáňky ) a potom jsem otevíral ocelovky, 1 granmotovka, 2 precizní flinta, a 3 vlněný buterfieldovo opasek, v dřevěnkách hnědé plátené boty, a zelené lněné kalhoty. Další bedny jsem už ze vzteku neotevíral, ale radši prodal :) takže si myslím že to co píšeš byla čistě jen náhoda :D Podotýkám otevíral jsem to v kompletní sváteční sadě
 

DeletedUser15256

Guest
!!! Opasek Ala Swearengen !!!
Neděle : modlení jeden a půl hodiny v kostele (53lvl) ve spáčovy, poté otevření o půlnoci ve sváteční. Neni to návod, ale prostě to vyšlo :D .

Napodobenina zlatého koltu
14:00(neděle) - 11* modlení ve spáčovy, poté otevření ve sváteční



Kdo to vyzkouší prosím o napsání :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
rada pro otevření beden: Dejte ji dobrodruhovi s celou sváteční sadou s kompletním prémiem.Tento člověk se musí pomodlit v kostel s levlem min. 51.Když toto udělá a zaručuji skvělé výsledky:D
 

DeletedUser9371

Guest
rada pro otevření beden: Dejte ji dobrodruhovi s celou sváteční sadou s kompletním prémiem.Tento člověk se musí pomodlit v kostel s levlem min. 51.Když toto udělá a zaručuji skvělé výsledky:D

Tak to Ti musím "oponovat". Na světě sedm jsem dobrodruh. Jako jeden z mála mám vyznamenání biskupa. V kostele ve městě i v jiných městech mám "odmodleno" pomalu 1800 hodin a zkoušel jsem naprosto všechno. Modlení před otevíráním předmětů z beden i v době kdy si je získal v bitvě je naprosto k ničemu. Stejně tak jako třeba na hledání "okovů či pytlů z kořistí". No a jestli ano, je to jen náhoda, daná náhoda hrou (Innem, jejich programem) a ne modlením.
Už se nemodlím, jak řekl Bolek Polívka ve filmu : "Za trest se tři dny nemodlím". :D
Já dodám, že na modlení už nedám, stejně tak jako v životě. Je to ztráta času, jako jeho "nekonečná výstavba". A to jsem zkoušel nejen sváteční věci, ale i tu šaškárnu s "Velikonočním králíčkem, kouzelnickým setem" i v hadrech na Vánoce a čepicí Santy Clause"..
Nezkoušel jsem jen brýle Venci Klause, ale to by asi taky nepomohlo.
Takže, po mých zkušenostech od roku 2009 s modlením Ti zaručuji, že výhodou je tak maximálně stará bačkora. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak to máš asi sakra smůlu,protože já se modlím před pracema i před výrobou produktů a máme kostel na 72 levlu(čili+7x modlení) a pomáhá mi to dost.Když vyrábím produkty a pomodlím co po každém šestém produktu,tak mi za celý den vyrábění padne min.10 produktů navíc.
 

DeletedUser9371

Guest
tak to máš asi sakra smůlu,protože já se modlím před pracema i před výrobou produktů a máme kostel na 72 levlu(čili+7x modlení) a pomáhá mi to dost.Když vyrábím produkty a pomodlím co po každém šestém produktu,tak mi za celý den vyrábění padne min.10 produktů navíc.

Je pravda, že mám špatné zkušenosti (před updatem s kostelem). Ale nějak to od update nesleduji, kdy se může i stavět nekonečno kostela v úrovni.
Počkám na další názory s kostely a uvidím. :)
 

DeletedUser

Guest
No nevím. Modlil jsem se 4x v kostele lvl52 +6modlení,měl jsem sadu na štěstí a v ocelovce drahé jezdecké boty.
 

DeletedUser

Guest
To "neznámo" okolo kostela je a bude...Nejspíš se šance na lepší předmět mírně zvýší každopádně je stále malá. Proč by se jinak kostel do hry zaváděl? A doufám, že neodhalí jeho účel, pak by to už nemělo žádné kouzlo...:)
 

DeletedUser

Guest
souhlasím se svobodisem,ale na tom kostele určitě něco je a stojí za to ho občas použít před pracema a stojí určitě za to jej používat u výroby v řemesle.
 

DeletedUser9371

Guest
Já to mám to samé. Nikdy nic zajímavého, jen běžné předměty, co můžu koupit ve městech, či na trhu. Je to prostě jen o náhodě a ani kostel, modlení tomu nepomůže.
Teď jsem projel 1000 UPD a otevřel dvě bedny :


chest_high.png
pistols_blue.png
jeans_black.png


Prostě opravdu jen krámy, běžně dostupné. :(
 
Nahoru