• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

3.Klíč

DeletedUser3208

Guest
Zdravím

Dá se 3.klíč najít i u nově otevřené práce vést obchodní kancelář?
Vím, že se dá najít u Kupce nebo Vykrádání hrobů, navíc, nálezka je tam vyšší než u obou, takže by teoreticky měla jít ne? :)
 

DeletedUser9350

Guest
Jenže u obou prací jde o PB v současné době ne o nálezku ta už s tím nemá co dělat.
 
Pokud se něco nezměnilo, tak je 3. klíč stále úkolový produkt, který lze najít na pracích Vykrádání hrobů a Pracovat jako kupec a to v případě, že je dosažen dostatečný počet pracovních bodů(u kupce je to tuším 740 a u hrobů podobně).

Nicméně byla i možnost, najít 3. klíč jako předmět. Avšak nemám žádné zprávy o tom, že by se to někomu od zařazení klíče jako úkolového produktu podařilo. (klíč je úkolovým produktem od update začátkem roku 2011, kdy byly přidány pásky a kalhoty) A je tedy dost dobře možné, že byla možnost nálezu klíče jako předmětu zablokována.
 

DeletedUser

Guest
Jojo, podotýkám jen, že 3. klíč nejdříve nešel najít ani na kupci, jen na hrobech. Až po pár týdnech si to hráči "vybrečeli".
 

DeletedUser

Guest
Psal jsem to na jiném vlákně, ale dám to i sem. V současné době platí, že 3. klíč padá jen při práci Pracovat kako kupec a je potřeba nejméně 730 pracovních bodů pro tuto práci.
 

DeletedUser12378

Guest
Psal jsem to na jiném vlákně, ale dám to i sem. V současné době platí, že 3. klíč padá jen při práci Pracovat kako kupec a je potřeba nejméně 730 pracovních bodů pro tuto práci.

a kde si to psal a odkud to vis? to je dost velka zmena a k horsimu teda :-(
 

DeletedUser16057

Guest
3. klíč padá jak na práci Pracovat jako kupec (http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_57)
PS: Na hrobech to již nepadá-mám pocit už od update 2.0 by to padat nemělo.

PSS: Zato jsem zahlídl, že to padá i na práci Vést obchodní kancelář(počet PB sice nevím, ale hádám že to bude podobně jak u kupce)

PSSS: Co jsem zjistil, tak 3. klíč může padnout, aniž by jste měli v inventáři 1. či dokonce 2. klíč. :)
 

DeletedUser12378

Guest
3.klic pada i na Vykradani hrobu..nasel sem ho ted na Bufflu a svete 1. :-)
 
Nahoru