• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

4. administrátorka Wicháhpi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Vítám vás všechny na posezení s členkou teamu a administrátorkou českeho Westu Wicháhpi,bylo mi řečeno že mam rovnou přejít na tykání...tak se toho budu držet:-) Na začátek bych poprosil, aby se nám host představil.
 

DeletedUser4

Guest
Jsem administrátorka hry The West,
svou práci mám ráda (někdy méně), jestli někoho zajímá můj věk tak to mohu prozradit úplně přesně. Je mi víc než bych si přála :)
Bydlím v malebné české vesnice, je tu úžasný klid, který jsem ve městě postrádala.
 
tak říka se že každy je tak stár na kolik se cítí:-) např. u mě to kolísá občas mezi pubertou a nad hrobem :-)
Jak si sa dostala k Innu ? :-)
 

DeletedUser4

Guest
Nečekaně :D
Začalo to vlastně tím, že můj bývalý manžel hrál Divoké Kmeny (DE verze). Koupil si prémium a já našla email. Velice mě zajímalo, do čeho "vrazil" 10 euro. A tak jsem narazila na stránky Inno. Začala jsem hrát také Kmeny, což se mi posléze stalo osudným, našla jsem si inzerát že hledají administrátora pro CZ. A tak jsem se ucházela o místo a byla jsem přijata.
 

DeletedUser4

Guest
Věnuji se chodu hry, supportu, Wiki (tam nemám práci téměř žádnou protože o tu se skvěle stará Novcek) a fóru (Darling mi to velice ulehčuje, takže na West fóru moc práce nemám), překladům, dotazům, problémům, stížnostem, koordinaci týmu a jejich potřebám. Dále pak komunikace, hlášení, reporty atd. pro firmu... Někdy toho je hodně a někdy je toho zase málo. Spoustu práce mi odebírá můj tým, který tu odvádí skvělou práci, nebojím se říci že momentální sestavení týmu je naprosto geniální, bezproblémové a efektivní. Tak výtečnou sestavu jsem na The West ještě neměla. Je pravda že toto všechno probíhá v pozadí hry a pro hráče téměř neviditelné.
 
jj Darling je poklad :angel: Máš možnost komunikovat s někým výše postaveným v Innu a předávat mu informace od nás z fora, které nás ve hře trápí? :klubun:Pokud ano, jak reagují? Upozorňuješ je na nedostatky opakovaně?:střelec:
 

DeletedUser4

Guest
Ano, komunikuji s výše postavenými, některé znám i osobně.
A ano, někdy musím hlásit chybu či problémy několikrát, i v Hamburku sedí jen lidé.
Pravidelně v reportech posílám informace o tom, co by si česká komunita přála a co se jim nelíbí, jejich návrhy a reakce na novinky.
 
Už i současní členové týmu si občas postěžují, že komunikace s německou stranou je "problematická", vnímáš to stejně?
z pohledu hráče je občas německá strana vnímána ja nepřekonatelná zeď..za kterou naše podněty a připomínky nejsou slyšet....vím že trpělivost přináší růže...ale občas je to velice obtížné :-)
 

DeletedUser4

Guest
Firmu zajímá co si hráčská komunita myslí.
Nesmíme ale zapomínat, že jsme jednou z 19ti jazykových verzí.
Pokud hlasy přicházejí jednotně, či dostanou dobrý nápad z řad hráčů, tak je to znát.
Jistě jste si všimli nedávných anket vašeho mínění o tom či onom. Toto je iniciativa firmy, pokud by jí Vaše názory nezajímali, žádná anketa by nebyla.
 
ankety nešli přehlednout...ale nejspíš došlo po odchodu Zet k nějakým personálním změnám v "realizačním týmu westu". Myslím, že právem the west dostal ocenění za originalitu nápadu. V současné době se alespoň mně zdá, že na vývoji pokračuje někdo jiný, bohužel tak nějak bez invence a nápadů, které si tato hra zaslouží. Takovéto bez-hlavé pridávání věcí do westu (napríklad: pštros (toto není safari) rudolf (toto není pohádka) a pod.
 

DeletedUser4

Guest
Změny byli nutné, odešel mozek The West.
Je znát že v The West týmu je jiné obsazení, ti chlapci se ale snaží, změnami prokázali obrovskou fantazii, která je u online hry nepostradatelná. Myslím si že si již uvědomili, že jistá autenticita divokého západu musí být zachována a že na Rudolfovi nikdo jezdit nechce.
Dle nových náhledů do update a již pomalu rýsující se verze 2.0, ledacos pochopili.
Dle mého názoru se teď mnohem více věnují tomu, co hráči chtějí, myslím že se můžeme těšit na přínosné novinky.
 
ted ocituji otazku jenž hrači položili na foru : Kdo dělá tragické překlady pro cz světy? Mohl by to zkusit aspoň prohnat někdy kontrolou pravopisu? Proč tak dlouho trvá triviální oprava překlepů a špatných překladů, respektive proč se neopravují dlouho známe chyby? Proč oprava síně slávy na s7 trvala přes rok, když očividně stačilo pár minut práce, které tomu náhodou nakonec někdo věnoval? (k opravě došlo až když síň byla plná)
 

DeletedUser4

Guest
Překlady dělá externí firma, já to po nich většinou téměř celé předělávám, protože kdybych to tak nechala, to by byla teprve katastrofa. Každý update představuje 500 – 700 textů k překladu. Je nadlidský výkon mít všechny překlady bezchybně a nepřehlédnout se /překlepy nevyjímaje:angel:).
Další obrovský problém je v tom, že nevím kam text přesně přijde, proto jsou někdy nepřesné či zcela nepasující.
U oprav textů pomáhají hráči. kteří na chyby upozorňují, čímž jim touto formou chci poděkovat.
Aby se mohla oprava textů projevit, je zapotřebí malý update na všech světech. Tuto akci musí provést někdo z firmy.
Nicméně jsem si teď připravila pro nové překlady trochu jiný systém, sice to bude stát spoustu času navíc, nic méně by se mohli překlady rapidně zlepšit a eliminovat chyby.
 
no snad se to bude zlepšovat:-) Tady na fóru je z hráčské iniciativy předložen dopis, ve kterém hráči sepsali svoje vize o tom, co by od westu očekávali. Neoficiální podporu části našeho týmu tato myšlenka získala. Pokud jsi s ním nějak obeznámena, jak jej vnímáš ty osobně?
 

DeletedUser4

Guest
Jsou to tak tři měsíce, kdy jsem jeden otevřený dopis posílala k rukám vývoje.
I tento dopis již překládám a budu posílat výše.
Ono není až tak podstatné, co si o tom myslím. Mnohem důležitější je to, co si myslí hráči a pokud chtějí něco vývoji zdělit, je mou povinností to tlumočit.
Jsem tu pro Vás, hájím u firmy Vaše zájmy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru