• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

4 Jezdci...

DeletedUser

Guest
Bouřlivá Noc, Pole farmáře Freda...

Na poli jsou vidět tmavé siulety čtyř jezdců na koni..... Nic nedělají jen tam v klidu stojí zatímco všude kolem prší a burácí hromy.... Najednou se všichni pomalu otočili a vrhli zrak k domku farmáře Freda....Zaburácelo....Potom zmizeli.......


Následující den po poledni, Salón

V Salónu dnes bylo jen 5 lidí.....Barman Henry, Šerif John Fitzburn, Indián Waupee, Farmář Fred a jakýsi ožrala v koutí salónu, který spal......Fred Stone vyprávěl Henrymu o svých bolestech, zatímco Šerif popíjel whiskey a Waupee kouřil....Oba taktéž pozorně poslouchali...
"Hrozně mě bolej v poslední době záda a klouby, je to hrozny, nemůžu se ani starat o své pole!!" Stěžuje si Fred.....
"TO na Vás už jde stáří, vždyť už nejsme nejmladší, že??" odfrkl si Henry...
"Ale co Vás bere, vždyť je mi teprve 63!!!" zasmál se Fred...
"Tak na to je nejlepší Henryho skvělá whiskey," doporučil John...
"No ty bolesti by se ještě dali vydržet, ale ty sny co se teď zdají" sténal Fred....
"Jaké???" zapojil se nečekaně Waupee.
"Je to furt stejný, ale mlhavý... Ozve se 6 ran brokovkou, zasténání a všude je pak krev..... Pak jen vydím jak kdosi někde kope jámu a potom se většinou strachem proberu," vzpomínal Fred..
"Hmmm..." Waupee zase mlčel...
"No tak mi dej ještě panáka, Henry a já už pudu....Napiš mi to na účet" zasmál se nervózně Fred a připil si na zdraví....


Večer, Cesta k Fredovu domu


Fred se trochu opozdil kvůli skvělýmu chlastu..... Proto jde tak pozdě dom....
Když už mu zbývalo ujít jen 500 metrů uslyšel 6 výstřelů... Otřásl se...
A pak to uviděl.... 4 jezdce na jeho poli.... Byli vidět jen jejich siulety.... Jeden znich ukázal na jeho pole pak se k němu jejich koně i s nimi rozběhli.... Fred zpanikařil a seběhl z cesty kde se schoval v lese...Jezdci nikde... V tom zmatku zapomněl cestu domů a nakonec usnul neklidným spánkem ve kterém se mu zdálo o šesti výstřelech jako obvykle.....



Pokračování příště...
 

DeletedUser

Guest
Pokračování

Následující den ráno, les

Když se Fred probudil, byl pořád v lese.... Ležel tam u stromu a vzpomínal.... Když si na vše vzpomněl, pořádně si přihnul s placatky kde měl rum a vydal se k domovu....



Za chvíli, Dvůr Freda Stonea
Když Tam Fred vstoupil uviděl na svém poli kůl...Šel tam. Na kůlu byl nabodnutý jeho pes Ben... Fred se dal do pláče....Pak šel do salónu...


O púl hodiny později, Salón
Fred vešel do salónu a hned za Waupeem....Tomu to všechno vyprávěl a když skončil Waupee mu řekl.. "Vypadá to na nějaké prokletí....A ten sen.....Vypadá to že ti jezdci jsou již dávno mrtví....Půjdeme za mým dědečkem....Půjdeme lesem a cestou natrháme bobule....Slíbil jsem to babičce"

Pokračování příště...
 

DeletedUser

Guest
to je dobre jen tak dal akorat nechapu proč tam furt opakuješ když
__________________________________
jestli se chystate me dat bod za spam tak vam rikam ze tohle neni spam
 

DeletedUser

Guest
to je dobre jen tak dal akorat nechapu proč tam furt opakuješ když
__________________________________
jestli se chystate me dat bod za spam tak vam rikam ze tohle neni spam

Hele moc to nekritizuj. Prvně bych se kouknul na tvoje psaní atd... a pak bych kritizoval.:ehm:
 

DeletedUser

Guest
ted sme dostala
__________________________________
jestli se chystate me dat bod za spam tak vam rikam ze tohle neni spam
 

DeletedUser

Guest
je to dobrý příběh jen jak tam rikal ten sadsad se tam skoro opakuje když
 

DeletedUser

Guest
Prosím používejte možnost ohodnotit téma.Tím,že tady budete spamovat zkazíte celý příběh.Také by se vám nelíbilo kdyby vám ho někdo kazil.Berte ohled na ostatní.
 
Nahoru