• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

7sup pro sběratele

Ano,nebo ne?

  • Ano

    Hlasy: 70 93,3%
  • Ne

    Hlasy: 5 6,7%

  • Celkový počet hlasujících
    75
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Díl 1:

Díl 2:

Díl 3:


Díl 4:
.....................................................................................................................................................................................................

ahojte původní podklad pro sběratele už nestačí:.

jsem ochotný ho aktualizovat na kompletní věci po 1.-30update- nechce se mi to ale dělat zbytečně -nevím kolik je tu takových cvoků jako já nebo Strykoc kteří sbírají co jim pod ruku přijde a kterým někdy ten obrázek pomohl-proto se prosím vyjádřete v anketě jestli je o to vůbec zájem -pokud bude převažovat ano dám se do toho-čaute sup

PS:já sám v grafice anketu nedám proto prosím nějakého móda o přidání ankety vytvořit nové obrázky pro sběratele ? prosté ANO nebo Ne bude stačit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6120

Guest
Neboj, jsou i další šílenci jako ty a Strykoc.... třeba já :::))::
 

DeletedUser9733

Guest
Děkuji vám, že nejsem blázen jen já. Sbírám vše, co najdu :D

Podklad pro sběratele je super :)
 

DeletedUser

Guest
Názor

Patřím mezi sběratele všeho a často utrácím velké peníze na maličkosti, které nemají již význam pro hru, ale batoh se plní již slušným obsahem...
 

DeletedUser

Guest
Jako blázen se musím vyjádřit také...docela by se mi to šiklo. Jinak, jak dlouho jsi dělal ten první?
 

DeletedUser

Guest
Tak -hadry,gatě a opasky máte tam - doufám že jsem na nic nezapomněl :::)):: už mi z toho hrabe takže na zbraně,koně a produkty si dám pauzu-čus šílenci sup
 

DeletedUser6120

Guest
WOW, díky Supe
PS: hodil bych ti reputaci ale nemůžu...snad budeš mít alespoň dobrej pocit :-)
 

DeletedUser

Guest
nazdar kolegové sběratelé ale i ostatní -mám dotaz dělá si ze mně stránka Weststat prdel nebo jsem úplné pako?


při hledání nejlepšího vybavení na práci skoncovat s bandou jsem si všiml druhých mokasín které tam předtím 100%nebyly -jsou i v přehledu obutí ale třeba vyhledat které město je má nelze tam už chybí - proto by mne zajímalo jestli je někdo máte v obchodě? -čau sup
 

DeletedUser

Guest
:::))::jsem úplně střízlivý -pro blbé ještě jednou a lépe zformulované -na weststat ,,nelze" vyhledat které město je (ty mokasíny) má v obchodě ! protože nenajedou v přehledu mezi ostatními škrpály
 

DeletedUser

Guest
:::))::jsem úplně střízlivý -pro blbé ještě jednou a lépe zformulované -na weststat ,,nelze" vyhledat které město je (ty mokasíny) má v obchodě ! protože nenajedou v přehledu mezi ostatními škrpály

Je to nějaké divné skus se podívat zeptat na support :radní:
 

DeletedUser

Guest
Doufám že Wiki-The west bude důvěryhodná (snad tam konečně něco dají)
 

Deleted User - 31870

Guest
Na Wiki je těch informací dost ;) Jestli ti něco chybí, piš to do sekce o Wiki.. :)

Pro Supíka:
mokassins_brown.png

Hnědé mokasíny
Nákupní cena: 2400 $
Prodejní cena: 1200 $
5 Hide
3 Pitfall
3 Finger_dexterity
12 Animal
3 Flexibility

mokassins.png

Mokasíny
Nákupní cena: 5600 $
Prodejní cena: 2800 $
9 Tactic
9 Endurance
9 Hide
2 Flexibility

Pardon, ale na překlad teď nemám čas, za chvíli odjíždím.. Vytáhla jsem ti to z tooly :)
 

DeletedUser

Guest
jojo-díky Darling překládat to nemusíš :::)):: na tom obrázku co jsem tam dal je to už přeložené z weststat -mně by spíš zajímalo jestli jsou ty botky ve hře -proto jsem se ptal jestli je má někdo ve městě.Protože když jsem na konci prosince sháněl podklady pro ty obrázky pro sběratele nebyla nikde o druhých mokasínech zmínka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru