• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Adobe Flash Player-Instalace

DeletedUser

Guest
Ahoj,

mám problém s instalací Adobe Flash Player. Instaluju, až přijde na dokončnení instalce, potom mi to píše že je to dkončeno ale přitom to v počítači nemám :( nikde, dával jsem hledat... nic... proto mi prosím poraďte.. :) Jo stahoval jsem to z oficiálních stránek Adobe...
 

DeletedUser

Guest
stalo se mi úplně to stejný...:crazy3:
akorát jsem to stahoval ze stahuj.cz...:yes:
 

DeletedUser

Guest
bohužel ne... nainstalovalo se mi to jen na operu... nikde se mi neukázalo něco jako "na jaký internetový prohlížeč to chcete" nebo tak...:mad talking:
možná to bude tou blbou vistou...:killer2:
 

DeletedUser

Guest
Já mám XP, Firefox se mi nabídl k instalaci, já to odklik a bylo. Opera už po mě nic nechce a vše mi jede ;)

sawwwer: Jestli se ti nelíbí Vista, tak si dej WIN7
 

DeletedUser

Guest
ej vistu mam na notasu ale tam si uz nepamatuji jak sem to della jinak ted sem to delal tak ze sem sel na adobe.com tam sem si to stahl na pevny disk a pak sme to nainstaloval, jelikoz dkyz se me ptal firefox(nejnovejsí verze) tak se to nenainstalovalo tak sme dal rucni instalaci nevím presne tvuj problem zkus to poradne popsat
 

DeletedUser

Guest
stalo se mi úplně to stejný...:crazy3:
akorát jsem to stahoval ze stahuj.cz...:yes:

Nj stahuj.cz :). Tam máš větší šanci stáhnout viry než programy. Nedoporučoval bych.
Váš problem jinak také nechápu. Pokud si Fifi spomínám, tak už si měl problem s tou hrou. A ještě jedna otázka. Zkoušel si to Fifi na tom tvojem druhem PC ? Je docela možné, že s tím jedním může něco být.
 

DeletedUser

Guest
No, nic mi nepomohlo, žádné rady, nic, teď vám ukážu jak to vypadá když doinstaluji Adobe Flash Player:
adobeflashplayerinstala.jpg


Jak je tam napsano, dokončneno, tak už se s tím nic neudělá... zístane to tam :(
 

DeletedUser

Guest
A vyřešil jsi to nějak?

EDIT:
Pokud zde chcete napsat že se vám to stalo taky bez toho jak jste to vyřešily, radši ani neklikejte na odpovědět. Díky :)
 

DeletedUser

Guest
Jakou instaluješ verzi? Možná že starší ti nepude...
 

DeletedUser

Guest
Měl jsi při instalaci všechny prohlížeče vypnutý. Taky se mi to stalo, když jsem měla zapnutou operu, tak se to nenainstalovalo.
 

DeletedUser

Guest
Já už možná vím proč to nejde.Já mám 2 prohlížeče.Maxthon a Operu.A když jsem něco zkoušel na Maxthonu,tak to šlo,ale na Opeře ne.Takže bych jen potřeboval vědět jak to hodit na Operu.
 

DeletedUser

Guest
No jak říkám, mě stačilo instalovat při vypnuté opeře a hned to tam bylo.
 

DeletedUser

Guest
Mě už to jde.Já neměl povoleny zásuvné modely :ups ha:
 
Nahoru