• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

[AFK-Systém]

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17485
  • Vytvořeno

DeletedUser17485

Guest
Ahoj,

napadl mě známý AFK systém (away from keyboard[není u pc]) pokud by jste napsali hrači který dal tento přikaz tak by se mu ukázalo, že není u pc (napsalo by to podobnou zprávu jako když si povídate s hráčem a on odejde ze hry). Mělo by to docela využití protože mnoho lidí co znám si jen zapne the-west naháže tam práce a hru má na liště a pak nepoznám když jim napíšu jestli jen nevnímaj a nebo tam nejsou.


Omlouvám se za slabou dokumentaci ...

S pozdravem Vrladominik
 
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady - Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti.- ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:

Nebude-li navrh upraven do 31.7 2013 bude zamítnut a odstraněn
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Návrh se mi líbí, proto to dohodím... :-)
grafika - Klik ..napravo nahoře je klikací tlačítko. :-D

Plusy:
+Budeme vědět, zda nás člověk "ignoruje", nebo jen nesedí u pc.

Mínusy
-Někomu to může připadat jako "buzerace". Já bych to ale rád využíval.
 

DeletedUser4876

Guest
Však to už je, piše to že je nepřítomnej a je šedej.
 

DeletedUser17580

Guest
Ano, ovšem tato nepřítomnost naskočí až po nějakém čase neaktivity. Vrladominik má zřejmě na mysli možnost, že díky AFK systému budeš nepřítomný okamžitě. :)
Já s touto možností souhlasím, líbí se mi. :)
 

DeletedUser

Guest
Byl bych rád, kdyby si to ten borec co to psal přepracoval a dodal tam mou "grafiku", ať merlin může spustit hlasování... Achjo!
 
Nahoru