• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

airsoft (anketa)

DeletedUser

Guest
dobrý den chtěl jsem udělat průzkum kolik lidí hraje Airsoft,
do diskuze bych rád zařadil i zajímavé zážitky ze hry (airsoftu)
 
Já to hraju, začal jsem na takových těch pumpovacích brokovnicích co prodávají bezprizorně na blešáku. S tím byla sranda jak nikdy, běhali jsme v takovém majém hájku kde byla betonová bouda - fetbudka, v ní byla jedna skupina a druhá je musela vystrnadit. Anebo jsme šli podél potoka (na splašky z okolních domků) mezi dvěma ploty. Tam bujely vřesy a kapradí, jen ten potok byl smrdutý, no zkrátka poezie. Banda se schovala někde na cestě a druzí šli naproti. Já měl watchpost někde na stromě a monitoroval stěžejní body. Tam to bylo tak zarostlé že se nedalo dobře zjistit kde je kdo. Ted mám plynovku, celkem střílí přesně, kámoš si koupil jakýsi šmejd za méně peněz než kdysi já, a jede mu to jak šicí stroj. Až skončí zima možná si pořídím nový kvér...
 

DeletedUser

Guest
já mám G36 s kolimátorem,ručkou s vysunovacíma nožičkama a 2 zásobníky a potom plynovku cz 75 se 2 zasobniky,uniformu německou(kalhoty blůza,čepice) i kdyz hraju s maskou.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud budeš chtít vytvořit nějakou anketu k threadu, tak si sepiš otázky a pošli mi je, dodám :)
 

DeletedUser

Guest
a jak je to s AIRSOFTAKAMA a ZÁKONEM o ZBRANICH a STRELIVU. pokud se dobře pamatuji tak tam stojí že zbran kat. D smí držet a nabývat do vlastnictví pouze osoba starší 18let.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No dneska už potřebuješ třeba na luk o tahu 18 kg zbrojní pas. Zákony na takové 'hračky' dost přitvrdili. Samozřejm pokud nemáš osmnáct tak si ani nekoupíš pistolku na antiperle. Jinak je to s jejich užíváním.
 

DeletedUser

Guest
No dneska už potřebuješ třeba na luk o tahu 18 kg zbrojní pas. Zákony na takové 'hračky' dost přitvrdili. Samozřejm pokud nemáš osmnáct tak si ani nekoupíš pistolku na antiperle. Jinak je to s jejich užíváním.

Airsoftku si kámoš koupil asi za 800 v kamenym obchodě v Praze-byl sp. na airsoft a tak(obchod).
Po netu si na to zbraň koupíš a nikdo se neptá jestli ti neni 8.
Ono to s tim dodržováním zákona zas tak horký nebude....
 

DeletedUser

Guest
hmm když tě s airsoftkou chytí polda co pak.budeš mu vysvětlovat že je to SKORO neškodný??jinak v internetáku jo.tam si člověk koupí zbran na soft. ale nic nikdy nepodcenuj ani nepřecenuj
 

DeletedUser

Guest
No, já to nehraju takže se nemám čeho bát...
A vyděl jsi někdy policajta zabavovat airsoftku?
 

DeletedUser

Guest
Já mám manuální pistoli ale dobrá přesná a silaná.

To mis tačí ale později bych chtěl hrát airsoft ale až za dva roky.

Teď jen tak někdy s kámošem střílíme ale není to ono.
 

DeletedUser

Guest
Airsoft, jo, už je to pár let, dělali jsme německou jednotku KSK. Ale tedy myslím že zákony o zbraních přitvrdili později (během naší airsoftové existence) a pak jsme byli trochu starší. Dětem bych to rozhodně nedoporučil, protože se při tom mohou snadno zranit (zažil jsem i vymknutej kotník, slyšel o zlomeninách, nehledě na zranění samotnou zbraní, například přetuněnou odstřelovací puškou na pár metrů šla kulička pod kůži).
 

DeletedUser

Guest
já taky hraju airsoft,mám automatiku samopal m5 a můj zážitek je když jsem se z bunkru na strmě propadl do rybníka :-D
 

DeletedUser

Guest
Já taky hraju airsoft, měl jsem manuálku pistoli ( ta je už v airsoftovém nebi ) a mám teď elektriku M4A1...
 

DeletedUser

Guest
No dneska už potřebuješ třeba na luk o tahu 18 kg zbrojní pas. Zákony na takové 'hračky' dost přitvrdili. Samozřejm pokud nemáš osmnáct tak si ani nekoupíš pistolku na antiperle. Jinak je to s jejich užíváním.

ono je docela rozdíl jestli si někdo koupí airku stará se o ni, chodí hrát airsoft na trošku vyšší úrovní a ví jak s ní zacházet a potom nějakej malej harant si sežene kuličkovku na pouti chodí po sídlišti a šije do všeho možnýho :zásek: :zásek: :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Já si budu teď objednávat M16A4 III Generace . M120 Pružina, Kovový gearbox v.2 AEG
Dva roky zpátky jsem měl Mosin Nagat -> krásná zbraň flusala na vzdálenost 45 - 50 metrů a když se poladil HOP-UP tak i kolem 60 :) na 30 metrů byla přesná jak švýcarský hodinky ( +/- 5 cm )


AirSoftu ZDAR !
 

DeletedUser11110

Guest
AirSoft je na prd podle mě (no někoho třeba baví) Já osoně hraju závodně paintball a to je podle me o 300% lepší
 

DeletedUser

Guest
Ach, takéto diskuze jsem vedl na tolika fórách, že to zde snad ani nemá význam ? :D U AS jsou hezčí repliky, u PB je jasný kdo koho trefil což u AS není :) A dá se nepřiznat ( to dělají jen nooby ;) )
Jsou to dva " odlišné " sporty a nedají se srovnávat.
Mj. AS je bezpečnější :)
 

DeletedUser6123

Guest
Já teda airsoft, nemusím. Když už nějaké hry tehéž typu, tak jedině laser game nebo paintball. U nás ve třídě je kluk, co za airsoft utrácí 15000 za zbraň. Je to dost drahý, to bych si radši koupil na comp systém mac.
 
Nahoru