• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ako sa LynX ocitol v Paneláku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser132
  • Vytvořeno

DeletedUser132

Guest
Raz večer nenormálne pršalo.LynXa to unavilo a tak zaspal.Tu bol jeho sen:,,Kde som to?"pýtal sa sám seba.,,No točíme?"pýtal sa ho dydy79.,,Ano."povedal.Začali točiť no nevedel text.Hrozne sa zahabil pred všetkými.,,Ja ti napoviem."povedala Nurri.Hrozne sa červenal lebo Nurri bola jeho herecký idol.Kopix a Bullhead boli jeho herecké deti a zároveň dvojičky.,,No už začneme!za čo vás platím?"povedal dydy79 a dal príkaz točiť.,,Ideme do kina?Napríklad na Narniu?"spýtal sa LynX Nurri.,,Ideme ale kde dáme deti?"začali Nurri.,,Dajme ich ku Blichárovcom aspoň sa potešia ved dneska Mikuláša nobody68 blichár može robiť mikuláša čo?"zasmial sa LynX.,,Može a idem ich odniesť ku Blichárovcom a teším sa Narniu!"povedala Nurri a zobrala deti ku Blichárovcom.Bol večer ked si panelákoví LynX zohrieval čaj.ťuk,ťuk.,,Niekto ide pojdem otvoriť.A,to ste pán nobody68.Na čo ste prišli?"a príjemne sa pousmial.,,Prišiel som vám vrátiť deti.Velmi sa im u nás páčilo.Tu ich máte."dal LynXovi jeho deti odišiel hore poschodím.Pod do postele LynX...,,Prečo ho nezobudíme?Vyzerá hrozne."spýtal sa zvedavo kopix.,,Nechaj ho spať nech si to celé prejde.Pod spat aj ty lebo ťa budem strašiť ja."povedal nobody68 a prikril ho prikrívkov.No ľahol si taktiež spať.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2910

Guest
Fantáziu máš poriadne naštartovanú.Je to zaujímavé.Čo budeš písať nabudúce,neviem sa dočkať.Ahoj.
 

DeletedUser132

Guest
Ako sa LynX ocitol v Paneláku-pokračovanie

Bolo poobede.Kopix bol veľmi unavený lebo celú noc sa mu snívalo že ho chce zabiť nobody68.Lahol si ku LynXovi a zaspal:Pod do postele LynX je už tma!,,Strih a prestávka!"zakričal dydy79 a začal si variť kávu.,,Zahral si to dobre ani ja niesom taká dobrá ako ty LynX!"kričala dookola Nurri.,,Koniec prestávky! Ty máš scénu s horolezcom na Alpách takže sa prosím ťa prezleč a priprav!"otrasne sa pousmial dydy79.Scéna bola tažšká no zvládol to a tak mal dalšiu scénu ako sa z dvojičkami učí slovenský jazyk.Bol len jediný problém nevedel Slovenčinu.Začal krkolomne čítať:Jeden zo známych vládcov Grécka bol Alexander Veľký.Chcel som byť v ľadovom oceáne,otočil som modrým kohútikom a už som bol v studenom pásme,plávali okola mňa mrože a hrýzli ma do palcov.Konečne prišiel na rad červený kohútik,prešla doba ľadová a bol som na rovníku v tropickom pásme,kde černosi vyhrávali zvučné piesne.Ale zrazu nastal odliv a mne ostalo koryto.,,Prečo sa smejete deti?"spýtal sa LynX.Lebo tak smiesne čítaš tú báseň.Smiali sa smiali až stamať odišiel LynX a tak ho začali prenasledovať vlastné zlé sny.Najprv jedol v škrupinke vajcia potom ho chcel zabiť dydy79.,,Dosť!!!!!"povedal LynX.Idem sa zobudiť.A zobudil sa.Spotený,unavený no naštvatý na nobodyho68 načo mu dával tu pizzu.,,Prečo hm?"spýtal sa LynX.,,Mal si na ňu chuť nedal si sa zastaviť bolo to hrozné!"povedal už červenajúci sa nobody68.,,Chcem tabletku KerN na zaspatie!Aj vy si ju zoberiete a zjete pizzu aj keby vám mala ísť krkom!"zakričal LynX a urobil po dve pizze.Nadžgali sa zobrali tabletku a krásne spali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru