• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ako z pani učiteľky Nurri sa stala kráľovná Ninjov

DeletedUser132

Guest
Bolo krásne ráno asi nudné.Pani učiteľka Nurri mala dnes narodeniny presnejšie 28 rokov a tak čakala že jej trieda bude slušnejšia ako inokedy.Očakavanie sa zmenilo na hroznú realitu.Najväčšia hviezda triedy kopix si dovoloval ku učiteľkám priveľa vždy.
Dnes jeho žart bol omnoho hnusnejší.Cez prestávku ukradol kriedu a ked sa Nurri otočila ku tabuli niečo napísať hodil jej do hlavy tú kriedu.
,,Kto to bol?"ozvalo sa po celej škole že sa prišli pozrieť všetci učitelia a riaditeľ čo sa stalo.Kopix bol rád že dostane trstenicou po kožuchu.Takto to pokračovalo celé vyučovanie.Dostal poznámku no k zlepšeniu to neprispelo.Nurri mala problémy v práci,v osobnom živote a všade.
No jedna noc zmenila všetko.Na druhé ráno bola Nurri prebraná a svieža.Zdalo sa akoby sa opakoval deň.Prichádza do svojej triedy žiaci stoja pred katedrou z kvetinami a čokoládou.,,Kopix ti si nepamätáš že si domňa včera hodil kriedu?"pýta sa ho zmetene Nurri.
,,Pani učiteľka vám?To by som si nedovolil.Vy ste tá najlepšia pani učiteľka a dnes máte narodeniny všetko najlepšie."odovzdal jej kvety a išiel si sadnúť na stoličku.
Okolo štvrtej hodiny sa ozve z rozhlasu:,,Prosím na veľkej prestávke nech sa dostaví do riaditeľne pani učiteľka Nurri."dohlásilo v školskom rozhlase a na prestávke Nurri odišla z triedy.,,Pán riaditeľ som tu potrebujete niečo?"pýta sa ho zadychčaná od behu.,,Nič.Poviem vám legendu o kráľovnách ninjov ktoré sa každých 28 rokov vyhrabali zo svojho úkrytu a ked bol čas zasiahli proti zlu menom zuzupd."povedal LynX.Ten riaditeľ bol celkom mladý a neznámi menom LynX.Bol to člen budhistického chrámu kde vychovávali takýchto ochrancov královien.,,Ja nie som tá ktorú hľadáte.Splietli ste si ma z inou teraz dovolte ale musím ísť na hodinu."vykrúca sa Nurri.,,Ste prekvapená tím čo sa stalo?Vaše behacie schopnosťi a bojové sa ešte neprejavili?"pýta sa LynX.,,Noo............
 

DeletedUser

Guest
dobry,ale chtelo byto i uzivatele ne jenom moderatory bude to pak lepsi
 

DeletedUser807

Guest
:loool::loool::loool: Tak tos mě fakt rozesmála :loool:
 

DeletedUser2910

Guest
,,Noo............

....len to pekne krásne dopíš,lebo som nedočkavý ako to pokračuje.Ďakujem.
 

DeletedUser132

Guest
Ako z pani učiteľky Nurri sa stala kráľovná Ninjov-pokračovanie

,,Noo niečo som cítila."povedala a už odchádzala pomaličky.,,Rozhodni sa ako chceš ja ťa do ničoho nenútim no ak nezabijeme zlo zuzupd prídu kobylky,zemestrasenia,meteority ba niečo horšie rozhodnutie je na tebe vieš kde ma nájdeš.To zlo ťa bude prenasledovať a bude chcieť z teba vysať energiu vždy kým ho nezabiješ."po týchto slovách LynX zmizol bez stopy.
Kým Nurri premýšľala nad zásadnou zmenou svojho osudu do múzea jej syna nobodyho68 prišla divná krabica.Strážnik položil krabicu na stôl a čakal svojho šéfa nobodyho68.
Po hodine začala krabica svetielkovať.Priblížil sa ku nej a to zlo bolo v ňom a mal zelené oči.V tom prišiel nobody68 z pizzou a to zlo sa prenieslo do neho_Odkráčal ako múmia domou.Na gauči spala Nurri.Nobody68 sa nepozorovateľne priblížil z guľov na vysávanie.No mal smolu LynX strážil ich dom a všimol si ho v poslednej chvíli zakročil.A zlo bolo vo psíkovi ktorý utiekol.Nurri pokojne spinkala dalej ako šípková ruženka.LynX zaspal pri nej a tak ráno prekvapená sa zobúdza pri ňom.,,Halo,začneme s tým tréningom popoludní alebo nikdy?Pretože neznášam totiž kobylky.,,Dobré ráno kedy ti chceš ved ti si kráľovná ninjov pani moja.Začneme s tréningom myslenia duše."urodzene sa jej uklonil LynX.Nurri bola.........
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2910

Guest
bola.........
len pekne pokračuj,som netrpezlivý ako to pokračuje.
 

DeletedUser

Guest
no napínávé už se těším na další díl:pc::pc::pc::pc::pc::pc::pc:
 

DeletedUser132

Guest
Ako z pani učiteľky Nurri sa stala kráľovná Ninjov-pokračovanie 3.

Nurri bola ako poleno no nevzdávala sa.,,Toto je posledný krok aby sme ukončili tvoj tréning."povedal LynX a začal si niečo mrmlať popod nos.,,Nie, nie povedz mi niečo o sebe ved sa ani nepoznáme."usmeje sa na neho Nurri a tým ho obmäkčí.,,No žijem v tom chráme mojim poslaním je už po státicia rokov ochrániť a zomrieť pre kráľovné ninjov."povzdichol si smutne.,,Dosť smutné.Nemáš vreckovku?Inač o týždeň je učiteľský ples.Budeš môj doprovod?"plakala Nurri lebo sa celkom skamarátila z LynXom za ten čas.LynX vybral z pláteného vrecúška štyri zvieratá.Boli to lev,tiger,klokan a lastovička.Zase niečo zamrmlal a zavolal na Nurri.,,A čo akože budeme robiť s tými zvieratami z porcelánu?"pýta sa ironicky Nurri.,,Budú to tvoji učitelia po dalšie dva dni."povedal a naraz stál pred Nurri nejaký divný chlapík.Hlboko sa jej uklonil a pobozkal ruku.,,Fúj ja takého učiteľa nechcem bud mi nájdeš iného alebo tento výcvik nebude."začala vyvreskovať po LynXovi.On sa len usmial a s tou budhistickov silou sa preniesol do jej triedy.Kým kopix bol sám prevtelil do neho ducha učiteľa lastovičiara.,,Vylez na plot a vyskúšame si tvoje balancovanie."povedal už prevtelený kopix a z palicou ktorú mal po ruku urobil kotrmelec a hviezdu.,,Teraz ti."zakričal na ňu kopix.,,Idem na to.Aaa."Nurri spadla na zem no v rýchlosti vyskočila a lietala ako lastovička no pri tom jej nič neublížilo.Kým Nurri cvičila lastovičie cviky LynX zháňal dalších jej známych ktorých bude poslúchať na slovo.Našiel jej kamarátku,..............
 

DeletedUser

Guest
dobrý příběh, těším se nadalší díl :yes: :linteo::pc::ehm:
 

DeletedUser

Guest
To je bestseller mali by to vidat ako knihu ked to dopises je to super ;) :D
 

DeletedUser132

Guest
Ako z pani učiteľky Nurri sa stala kráľovná Ninjov-pokračovanie 4.

Našiel jej kamarátku,blízkych.Po náročnom asi desať hodinovom tréninku bola už z nej vycvičená kráľovná ninjov no jej deduško DiskoStu práve v den jej velkého súboja zomieral na smrtelnej posteli.Nurri bola na neho veľmi naviazaná a tak zabudla i na súboj len pri ňom ležala a prihovárala sa mu:,,Prosím vstaň z postele ja fakt už nevládzem deduško vstaň."hovorila potichúčky Nurri.LynX na ňu čakal pred budovou múzea.Nechodila,nešla no rozhodol sa odísť do boja sám predsa nepoloží život pre nič.Rozbehol sa a už na neho čakal zuzupd z armádou gladiatorou z hliny ktorý boli živí.Všetkých pobil no ked sa dostal ku zuzupd ten mu uštedril takú ranu presne do srdca že na mieste zomrel.Posledné slová boli:,,Zlyhal som zaplatí za to každý nech poputujem do neba či pekla nech ma znova reinkarnujú."po tíchto slovách LynX skonal.Ked ležala Nurri pri svojom deduškovi DiskoStuovi previal ju silný chlad ktorý ju ťahal do múzea.Nasadla do auta a už bola tam.,,Konečne sa kráľovná ninjov spoznávame.Daj mi tvoju silu alebo s tade neodídeš živá.Tvoj duch tvojho ochrancu a mnícha LynXa je teraz vo mne a som neporazitelný!"povedal zuzupd ktorý sa začal smiať.Nurri vyčerpaná od smútku a žialu pre svojho deduška poddala svoju moc zlému zuzupd.On ju následne zabil.Zosypaly sa všetky budhistické chrámy a na svete zavládlo peklo.Takto sme si nepredstavovali koniec tejto rozprávky no ako sa hovorí ,,Náš osud má v rukách len všemohúci".
 

DeletedUser

Guest
pěkný dost napínaví :sorry::sorry: kolik to má dílů?
 
Nahoru