• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2024

Trochu nechápu proč se investuje energie do nějakých úprav starých sad. Přitom by se tady dalo tolik věcí vylepšit nebo udělat nových.
Pořád stejná písnička :-)
 
Mně to třeba neva, kdyby je udělali konkurence schopné 2021/22, nebo i 2023, protože nalijme si čistého vína, co vymysleli za sady 2023 nic moc...

Ale tahle "aktualizace" schopností je fakt k ničemu...

Další smutný příběh je, že takto budou aktualizovat minimálně 3x, páč těch sad je mnohem více, ale třeba se pak konečně dočkáme nových věcí co už se sem tam objevuje, ale hlavně řemeslo o nové práce a hlavně změny schopností charakterů...
 

Komora95

Člen týmu
Mně to třeba neva, kdyby je udělali konkurence schopné 2021/22, nebo i 2023, protože nalijme si čistého vína, co vymysleli za sady 2023 nic moc...

Ale tahle "aktualizace" schopností je fakt k ničemu...

Další smutný příběh je, že takto budou aktualizovat minimálně 3x, páč těch sad je mnohem více, ale třeba se pak konečně dočkáme nových věcí co už se sem tam objevuje, ale hlavně řemeslo o nové práce a hlavně změny schopností charakterů...
Tohle jsou poslední itemy a sady, na které se zapomnělo během updatovaní itemů (ze statických bonusů na dynamické). Ostatní itemy a sady už mají dynamické bonusy.
 
Tohle jsou poslední itemy a sady, na které se zapomnělo během updatovaní itemů (ze statických bonusů na dynamické). Ostatní itemy a sady už mají dynamické bonusy.
Já vím, sám jsme je nakupoval, než je lidi hodili dědkovi,protože jsem s tím počítal ( i když to trvalo dcla dlouho), ale zbraně např nattyho dostaly poškození dle lvlu, nyní zůstala pušky, např Johnsohna 250-350 a šmitec,, tím je puška použitelná max pro malé lvly :) a těch na starých světech moc není takže nepoužitelná ..
 
ale máš pravdu v tom že to je poslední aktualizace se změnuou dynamických statusů to jsem uvěřil betě, nebo jsme nekoukal na další komenty a taky jsem si myslel že to nejsou poslední sady :)
 
Zdravím,

u aktualizace 2.215 jsem našel toto:

"Mezinárodní speed server
Jako součást přípravy na nadcházející mezinárodní událost jsme aktivovali možnost volby jazyka na našem mezinárodním speed serveru. Během příští události si tedy budete moci zvolit jazyk v herním rozhraní, server bude podporovat všechny jazyky, které jsou v jednotlivých mutacích dostupné."

Mezinárodní server by mě moc lákal. Žádné další podrobnosti jsem ale na fóru nenašel. Zajímalo by mě, co to je, kdy to bude a jak se tam dostanu?
 

EREWAN

Člen týmu
Ahoj,

počítáme, že příští mezinárodní akce by mělo být IFBC 4, ohledně kterého probíhalo v poslední době hlasování.
O vyloženě speed eventu v současné chvíli nemáme žádné zprávy. Ale předpokládal bych, že právě na IFBC by již mělo být možné právě této funkce s nastavením jazyka využít.
 
Jo tento koncept bitev jsem zaregistroval. Když ale vidím takový honosný nadpis "Mezinárodní speed server", představoval jsem si klasický svět se vším všudy a přístupný všem dotčeným národům. Pro většinu browser her jsou mezinárodní světy už klasikou, překvapuje mě, že zde je to pořád jako za krále Klacka.
 

EREWAN

Člen týmu
Přímo mezinárodní speed servery se také pořádají, není to tak dávno co se konal poslední, a troufám si říct, že se dočkáme dalších.

A obyčejné mezinárodní světy prakticky fungují i na Westu, na https://www.the-west.net/ potkáš spoustu part různých národností (plus ještě Beta, pokud ji chceme počítat).

Ono West je dost specifický v tomto, velká část komunity stále hraje zejména kvůli komunitě, a jazyková bariéra pro sociálně orientované hráče může naopak být odrazující, na minulém IFBC měla spousta hráčů z našeho týmu s angličtinou potíže, buďme rádi, že máme stále možnost hrát i vlastní české (československé) servery. A někteří to zase cítí podobně jako ty, a zvolí si třeba nějaký .net server.
 
Zdravím, jak přesně se změnily požadavky na úkoly E.D.Nixe? Mám u něj rozdělaný (už splněný) úkol 'Poslední bitva' a (pravděpodobně) po aktualizaci úplně zmizel se světa.
 
Pod pojmem "Velká aktualizace bitev o pevnost" si představuji trochu něco jiného, než nové a rovnou vyplé (a asi zcela zbytečné) očíslování sektorů (btw. sektory uvnitř pevnosti budou pojmenovány v až další Velké aktualizaci ?) a možnost kreslení šipek pro generály.
Jinak je fajn, že se po po čase dostalo pozornost i pevnostem a dokonce si v centrále všimli, že se West hraje i na "dotykových obrazovkách" a uzpůsobili tomu ovládání (teď by je ještě někdo mohl jemně dokopat k tomu, že na tohle zapomněli už při hromadném posílání "srdíček").
 
Pod pojmem "Velká aktualizace bitev o pevnost" si představuji trochu něco jiného, než nové a rovnou vyplé (a asi zcela zbytečné) očíslování sektorů (btw. sektory uvnitř pevnosti budou pojmenovány v až další Velké aktualizaci ?) a možnost kreslení šipek pro generály.
Jinak je fajn, že se po po čase dostalo pozornost i pevnostem a dokonce si v centrále všimli, že se West hraje i na "dotykových obrazovkách" a uzpůsobili tomu ovládání (teď by je ještě někdo mohl jemně dokopat k tomu, že na tohle zapomněli už při hromadném posílání "srdíček").
Uplne som si hovoril to iste, tiez v tom nic prelomove nevidim :D Ako to zmeni chod bojov? Nijako boje bodu uplne rovnake. Ocislovanie sektorov, nejake sipky a 1x moze general ovladat offov. Ak sa zavedie to cislovanie sektorov tie sipocky su uplne zbytocne.

Tiez nerozumiem preco nam to promujete a robite z toho uplne nejaku velkolepu udalost?? Taketo updaty maju byt kazde 2 tyzdne. A nie pridat 1 ukol a opravit 1 obrazok.
 
Uplne som si hovoril to iste, tiez v tom nic prelomove nevidim :D Ako to zmeni chod bojov? Nijako boje bodu uplne rovnake. Ocislovanie sektorov, nejake sipky a 1x moze general ovladat offov. Ak sa zavedie to cislovanie sektorov tie sipocky su uplne zbytocne.

Tiez nerozumiem preco nam to promujete a robite z toho uplne nejaku velkolepu udalost?? Taketo updaty maju byt kazde 2 tyzdne. A nie pridat 1 ukol a opravit 1 obrazok.
neplac ako maly :D
 
Pojem generál zahrnuje u nás generálmajor, generálporučík, generálplukovník a armádní generál.
Mezi kapitánem a genrálmajorem jsou hodnosti major, podplukovník a plukovník, zvláště hodnost plukovník bývala na divokém západě často uváděna a užívána. bylo by dobré v kontextu hodnost generálmajora nahradit plukovníkem.
 

raketak95

Člen týmu
"Generálmajor" je "hlavní generál", niečo zlyhalo v priestore prekladu.
Jako autor se tomu vůbec nebráním, armádní terminologie je mi zcela cizí - ovšem termín hlavní generál mi v kontextu toho, že má menší pravomoci než generál obecně přijde blbost, protože to naznačuje opak.
 

raketak95

Člen týmu
Pojem generál zahrnuje u nás generálmajor, generálporučík, generálplukovník a armádní generál.
Mezi kapitánem a genrálmajorem jsou hodnosti major, podplukovník a plukovník, zvláště hodnost plukovník bývala na divokém západě často uváděna a užívána. bylo by dobré v kontextu hodnost generálmajora nahradit plukovníkem.
Asi to není problém - vinu za nekvalitní překlad beru na sebe - navrhuji anketu o to, jak se ta hodnost vlastně bude jmenovat (zaloźím do konce týdne).
 
Nahoru